Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Netflix Türkiye'de!

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Güncelleyelim. 10 ayın sonunda Türkçe problemleri çözüldü artık gönül rahatlıyla alınabilir/denenebilir. 

Vodafone'un RED10 tarifesi kapsamında bana 3 aylık bedava üyelik verdiler... Playstation 4'te direkt aplikasyonu var, oradan izliyoruz... Gerçekten güzel icat, böyle giderse üyeliği paralıya çeviricez gibi. İmanımız gevredi be, yok mkv olmasın yok avi olsun yok alt yazı yok senkron... Dünya varmış dedim, kendimizi VIKINGS'e verdik çılgınlar gibi izliyoruz :guitar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

Vodafone'un RED10 tarifesi kapsamında bana 3 aylık bedava üyelik verdiler... Playstation 4'te direkt aplikasyonu var, oradan izliyoruz... Gerçekten güzel icat, böyle giderse üyeliği paralıya çeviricez gibi. İmanımız gevredi be, yok mkv olmasın yok avi olsun yok alt yazı yok senkron... Dünya varmış dedim, kendimizi VIKINGS'e verdik çılgınlar gibi izliyoruz :guitar:

Mkv nin nesini beğenmiyon? :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yahu bi tane maraba tv almış işte evlilik hevesiyle hızlı hızlı :D oynatmıyor işte :D 

2011 de 46' bi samsung aldim, hala o var evde... evlilik oncesi yani :) harbiden mkv oynatmiyor, boyle enayi alet gormedim... @Onur Sezgin @Yakup Çağatay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen yazdı:

2011 de 46' bi samsung aldim, hala o var evde... evlilik oncesi yani :) harbiden mkv oynatmiyor, boyle enayi alet gormedim... @Onur Sezgin @Yakup Çağatay

Eskiler oynatmıyordu maalesef. Yenileri canavar :D Ama olsun Semsung iyidir TV'de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Alperen G. yazdı:

Bizim emektar Philips bozulunca (kendisi birak mkv'yi herhangi bir videoyu bile oynatmiyordu) Sony 55XD8505 aldim gecenlerde.. Resmen coğavar..
Netflix diyince:

04797264abe8258407f9693f85e5fb87.jpg

Baba para sende be, bu foruma fazlasin :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alperen G. yazdı:

Hahahahahahahah....
Hayir... :)

Yazı etkili olmadı bide buna bakarak okusan ? 

IMG_6862.JPG

--6 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Mertcan Çelik yazdı:

Geç kaldın bro, artık baba diyeni var adamın :kıhkıh:

Boşver şimdi onu.. netflix premium a dört kişi ortak girebiliyor muyuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.