Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Stil, Aksesuar, Giyim, Model Araç Satın Almak ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

EVOS'un model olarak satışı başlamış hem bunu söylemek için hemde marketi hatırlatmak istedim 

T-shirt’den şapkaya, çantadan kol saatine kadar bir çok Ford markasına özel ürünü bir arada bulabilirsiniz. Koleksiyon yapmak için model araçlarından da satın alabilirsiniz.

-Yetkili Servis Listesi 'ne bakarak en yakın servisten temin edebilirsiniz ellerinde o an ürün yoksa sipariş geçebilir daha sonra teslim alabilirsiniz.

Ford Stil (Türkiye) Kataloğunu buradan indirebilirsiniz --->  FordStilKatalogu.pdf

Ben yurtdışında yaşıyorum veya tanıdıklarım var oradan almak istiyorum derseniz eğer burayı tıklayınız ve sol kısımdan ülke seçiniz :)

Güle Güle Kullanın :yeah:

FordStilKatalogu.pdf

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabayı alana şunlarda en azından indirim yapsalar, gereksiz pahalı satılıyor...

Yalan olmasın fuar'da sormuştum arabalar 30-40 civarı kazak vs de o civardaydı.. Ama aklımda değil ilk duyduğumda pahalı değil demiştim.

Kıyaslamam; gs fb gibi markaların ürünleriydi.

Edit: Belki fuar indirimi vardı hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

St kapşınlu ve T-shirt ile RS şapkayı beğendim. Sadece Ford amblemi olanları beğenmedim hele ki mont direkt servis çalışanı kıyafeti olur bence 

Nisan'daki buluşmada arabası en temiz mi olur başka bir en mi olur bilmem de seçilen/kazanana önceden ayarlayıp bunlardan bir şey hediye edelim bence :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.