Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Kuga 1.6 Ecoboost Otomatik Sürüş İzlenimi - Video - Awd

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ama yeni şimdi benim araç cvt atıyorum uzun yolda manualdeyim araç kolu tak diye d ye düşüyor diyelim, yahut manual moddayım ama araç ekranında d gözüküyor, kusura bakmayın ama bu bir üretim kalitesizliğidir ki; bu arcın fulü nerdeyse yeni bmw 1.6 320 ed miydi neydi onunla yakın fiyatta, ben bu kadar pahalıya satılan ama bu kadar afedersiniz uzak doğulu bir hata veren araca şüphe ederim, iyi ki ilk 1.6 kuga reklamını ve fiyatını cnn de gördüğümde gaza gelip galeriye koşmadım, iyi ki halen şüphe etmiş araştırmışım, iyi ki beklemişim bir kaç hatta kışı geçirene dekte bekleyeceğim. Forda şanzıman konsunda güvenmiyorum.

Ayrıca araç test etmek bize ne anlatır ki gideceğimiz en fazla on km bu araçta en az şöyle 5-bin, 10 bin yapanları dinlemek şöyle 7-8 devirmiş insanları dinlemek sıkıntılara bakmak gerek çünkü fordun argesi yok, fordun argesi müşterisidir; müşteri üzerinde dener genelde

Siz eğer bunları derseniz ben derim ki , sanırım hiç bmw mercedes sürmediniz veya onların hatalarını araştırmadınız.

Benim derdim birşeyi savunmak değil olanları söylemeye çalışıyorum.Benden bu kadar :) 

Hayırlısı olsun herşeyin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz eğer bunları derseniz ben derim ki , sanırım hiç bmw mercedes sürmediniz veya onların hatalarını araştırmadınız.

Benim derdim birşeyi savunmak değil olanları söylemeye çalışıyorum.Benden bu kadar :)

Hayırlısı olsun herşeyin

Bırakın bmw mercedes sürmeyi; galerisinin önünden geçmedim gidip müşteri dahi olmadım, açıkçası korktum, smokinle gitmek fela gerekiyormuş diye duydum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Güncelleme: 

1.5 Ecoboost sürdük bugün Cenk abiyle, biz beğendik. Daha 300 km'de yeni kuzu :)

Test ettiğim 1.6'ya göre (daha sonradan yazılımla kararsızlık için el atıldı denilmişti, denemedim)

- Sabit hız sürecinde hızlanınca kararsızlık yok olmuş.

- Denemelerime göre tüketim bence ciddi azalmış. *

- Hızlanması vs özellikle spor modda kuş gibi :) Akıyor gidiyor :D

- Test edip almayan kalmaz bence güzel bir SUV.

*(13-14'den inmeyen araba(1.6); zorlanmasına rağmen(1.5) 12 ile tamamladı.) (10 km ortalaması)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabit hız sürecinde hızlanınca kararsızlık yok olmuş. - Denemelerime göre tüketim bence ciddi azalmış. (13-14'den inmeyen araba zorlanmasına rağmen 12 ile tamamladı.) (10 km ortalaması) - Hızlanması vs özellikle spor modda kuş gibi Akıyor gidiyor - Test edip almayan kalmaz bence güzel bir SUV.

10 lt. (sakin şehir içi sürüş) tutturursa çok kabul edilebilir bir değer olur. Aklımı çeler bu araç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 lt. (sakin şehir içi sürüş) tutturursa çok kabul edilebilir bir değer olur. Aklımı çeler bu araç.

Abicim diğer kombinasyonda bunu diyemezdim ama bunda tutabilir diyorum. Zaten tekniği 9.2'ye indi, start stop hiç sekmeden çalıştı tabi araç daha taze :)

Ama tüketim olarak eskisine göre bence ciddi iyileşme var ve şanzıman eksiklik hissettirmiyor 4x4 ama iyi yani. Ben beğendim tek eksiği Mondeo'ya göre -tabi yenisine göre o da- konfor :yeah: Yeni mondeo bu konuda ciddi iyi. Kuga'da çok iyi ama ikisine binince fark var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.