Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ay Ay Ford Modellerinin Türkiye Satış Adetleri

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

7 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

SW kullanıcısı olarak satış adetlerinin az olmasına üzüldüm ama şaşırmadım. bu ülkede SW tercihinin arttığını hiç görecek miyiz acaba..

bir de yanlış anlamazsanız bagaj tartışmalarınıza hababam sınıfına gülen çocuk gibi gülebilir miyim :)

Sen gel o SWu benim HB sığdırdığım sokak aralarına parket bakalım.

Bu arada çoğumuzun  gönlünde SW yatıyor ama  alamıyoruz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, H. Cenk said:

Sen gel o SWu benim HB sığdırdığım sokak aralarına parket bakalım.

Bu arada çoğumuzun  gönlünde SW yatıyor ama  alamıyoruz. 

SW kasa 2cm daha uzun başka da ölçü farkı yok demişlerdi ama yanlış mı biliyorum acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Doğan Kurban said:

Oto park var abi :D

istanbulda otoparkın keyfini bekle, bak senin nasıl tepetaklak park ediyorlar görürsün :)

41 dakika önce, H. Cenk said:

Özel bisiklet çantaları var onlardan alacağım ama namussuzun bu dönemde ucuzları kalmadı.

abi neden yukarıya bar alıp oraya tekerlerinin üzerinde taşımıyorsun? Bagaj kapağında da taşıyabilirsin ama en iyi tavanda...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Doğan Kurban said:

Abi koltuk yatırma olayı bizde de var ki.Ben de geçenlerde bildiğin mini gardrop taşıdım :D

HB'de koltuk yatırınca bagaj kapağından rahat şekilde ceset bile yüklenebiliyor, o derece ... benim de -kasa- tercihim HB, şirket aracı kullanıyorum ... Sedan. Hem de "Panaromik Saç Tavanlı" :)  (muhteşem bir laf, resmen hafızama kazındı) 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Kerem Bozdoğan said:

SW kasa 2cm daha uzun başka da ölçü farkı yok demişlerdi ama yanlış mı biliyorum acaba?

2 değildir o, olsa duramazsın :D:D Çok fena geyiğe sardım hep bu espriyi yapmak isterdim nasip bugüneymiş :)

2 değil 20 cm fark var. SW 4,56 m,  HB 4,36 m  . İnan bana o kadar fark ediyor ki o 20 cm benim işyeri şartlarımda..

56 dakika önce, Mert Yürüyen said:

istanbulda otoparkın keyfini bekle, bak senin nasıl tepetaklak park ediyorlar görürsün :)

abi neden yukarıya bar alıp oraya tekerlerinin üzerinde taşımıyorsun? Bagaj kapağında da taşıyabilirsin ama en iyi tavanda...

Oo zengin gördüm seni.. Bak bakalım o tavan barları kaç para, tavan barı taşıyıcısı kaç para.. 

En iyisi bike bag ler. BUnlar 100 TL civarında bavul gibi bir çanta tekerlekleri çıkarıp içine koyuyorsun, gidonu da çeviriyorsun. Rahat sığıyor 100-150 TL arasında iyi hatırlattın bu akşam bir tane sipariş edeyim. Normal "hard case" valiz gibi olanları 1000 TL civarlarında. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, H. Cenk said:

2 değildir o, olsa duramazsın :D:D Çok fena geyiğe sardım hep bu espriyi yapmak isterdim nasip bugüneymiş :)

2 değil 20 cm fark var. SW 4,56 m,  HB 4,36 m  . İnan bana o kadar fark ediyor ki o 20 cm benim işyeri şartlarımda..

Oo zengin gördüm seni.. Bak bakalım o tavan barları kaç para, tavan barı taşıyıcısı kaç para.. 

En iyisi bike bag ler. BUnlar 100 TL civarında bavul gibi bir çanta tekerlekleri çıkarıp içine koyuyorsun, gidonu da çeviriyorsun. Rahat sığıyor 100-150 TL arasında iyi hatırlattın bu akşam bir tane sipariş edeyim. Normal "hard case" valiz gibi olanları 1000 TL civarlarında. 

:):) ben de diyorum 2cm farkla nasıl bu kadar farklı hacim elde edilir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

koltuk yattımı olmadı o iş :)

ben hiçde sevmediğim 421 lt bagaja 2 60 cm lik, 1 70 cm lik full dolu valiz atıyorum.. ıvır zıvır cabası..spor çantası, poşetler, okey takımı vb.. hiç denemedim ama 50 cm lik bagaj dik yerleşebilirse 5-6 alır sanırım

inşallah focus 4 geçtik 500 ü, 450 lt falan olur..

ihtiyarlık moduna girip bebeleri evden kovalayınca hb alabiliriz..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bir arkadaşa passat için pazarlığa gittik(kafadan %4 indirim yapıyor bayiler)

Tabi öncesinde Mondeo önerdik ama yok,eşi ve kendisi illa vw diyor,top yekün halk olarak bu aşırı kaçan hayranlık sosyolojik olarak araştırılacak kadar ilginç

Mondeonun satış rakamlarını görünce de insan forda kızmıyor değil,herkesin de konuştuğu gibi otomatik olsa olaylar çok çok farklı olacakken malesef böyle kaliteli bir aracın satışları çok az kalıyor.

:kızgın:Oku bunları  Ford amca:kızgın:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kasım ayı eklendi

Artanlar:Fiesta, Focus, Kuga, Courier (Karma), Transit, Tr.Custom, Connect, Ranger, To.Custom

Azalanlar:Mondeo, B-Max, Mustang :P 

Sabit: C-Max

Mondeo ile C-max'e ufak sürprizler yapın :P:zha: 

Connect'e eklenen Dizel-otomatik nasıl fark etmiş, Ocak ayında C-max, canlanır muhtemelen.

566075fe2d2ff_kasmfordsat.png.187f41a450

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

istediğimizden azını, beklediğimizden çoğunu :) 

...zaten üç tane bayi var kuZu ile uğraşan, rakamı ikiye böl (holding'e vs. giden araçlar) kalanı da bayiler arasında kardeş payı yap ... işte sana hangi bayi kaç tane sattı'nın cevabı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.