Jump to content

Kerem Bozdoğan

Member
 • Content Count

  1,500
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Kerem Bozdoğan last won the day on March 2 2019

Kerem Bozdoğan had the most liked content!

Community Reputation

3,323 Mükemmel

3 Followers

About Kerem Bozdoğan

 • Rank
  Ghia

Profile Details

 • Location:
  Bursa
 • Car:
  '15Focus MCA SWTdciTrendX
 • Job:
  Planlama Koord.
 • Gender:
  Bay
 • Age 34

Recent Profile Visitors

2,110 profile views
 1. St line dizel otomatik, tadından yenmez. Bütçede yeri olsa hiç durmam da işte.. --14 dakika sonra eklendi-- Abilerimizden görelim bakalım, belki o zaman bütçe onayı alabilirim.
 2. Satsam yerine ne koyacağım abi? Bizim daha yolumuz uzun kendisiyle.
 3. Semtin durumu bu konuda belirleyici olur. Eğer talep olabilecek bir bölgeyse ve eşinizin eli yatkınsa ben olsam butik pasta-tatlı ürünleri üzerine bir yer açardım böyle küçük bir yere. Çoğunlukla sipariş üzerine hazırlama ile çalışılıp tezgahta da ekler gibi ürünler hazır tutulabilir. Böyle bir işe girişecek yerim olsaydı önceliğim de ürün kalitesinden taviz vermemek olurdu. Çok kazanç değil içime sinen, zarar ettirmeyen ve güvenerek satabileceğim ürünler hazırlayıp satardım.
 4. Abi ben fren yağını değiştirdikten sonra da aynı durumu yaşadım. Bu deneyim sebebiyle şehir içinde abi fren yapmama refleksi oluştu bende. Ne zaman panik fren yapacak bir an yaşasam frene az basıp diğer şeride geçmek için müsaitliğine bakıyorum. Tabi stres dolu saliseler okuyor bu anlar.
 5. Benim de benzer deneyimim oldu 2-3 sefer. Lastikten bağımsız olarak garip ve tehlikeli frenleme oluyor düşük hızda panik fren yapınca.
 6. 2-3 Hafta sonra 90 bin bakımı yaptıracağım. * Trigeri değiştirmeyi düşünmüyorum. (Forumda çok yazıldı konuşuldu, tekrar detaylara girip Cem abiyi kızdırmayalım, defalarca söyledi ) *Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, mazot filtresi değişecek. * V kayışı değişmeli mi? Evet ise sadece kayış mı yoksa rulman da değilşmeli mi sizce? Hatta rulman değişiyorsa gergi ile beraber mi değişmeli? Bunlardan başka değişmesi gereken/önerilen aksam ya da sıvı var mı? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
 7. Ben Türknet'ten gayet memnunum. ADSL 35mbit kullanıyorum. Sağlayıcı kaynaklı kullanım yapılamayan günleri bildirdiğinizde faturaya oranlayıp indirim olarak sonraki faturaya yansıtıyorlar. Geçiş aşamasında hem ttnet altyapısı hem benden(aynı anda adres değiştirip(taşınma) iss devri de yapmaya çalışmak) kaynaklanan saçmalıklar sebebiyle 15-20 gün sürdü düzgün sinyal alabilmem. Bu süreçte sinyal alamadığım günlerin tamamını sonraki faturadan düştüler.
 8. Çok orta yollu bir yorum olmuş. TV'de problem çıkmazsa kurdurup kullanacağım sanırım. Bu daha ağır basıyor şimdilik.
 9. Teşekkür ederim. Apple tv aldığımızdan bu yana evde normal yayın izlemiyoruz. Hatta tamamen video on demand içerik izliyoruz diyebilirim. Tv eski apple tv 4k olunca aklıma takılıp kalmıştı bu konu. Hala gerek var mıydı tv almaya diye düşünüyorum ama aldım bakalım. (Kurulum yaptırmadan cayma hakkımı kullansam mı diye bile düşünüyorum hala. İkna olmuş değilim tv yenilemeye) 2+1 özellikli soundbar kullanıyorum, optik çıkıştan ses alıyorum. İşimi görmeye devam edecektir.
 10. Cuma günü buradaki tv yazışmalarını okuduktan sonra gündemimizde olmadığı halde, hiç aklımızda yokken evdeki 7,5 yıllık samsung 40es5500 yerine philips 50pus7304/62 model tv siparişi verdim. Yarın kargoya verilir diye tahmin ediyorum. Philips led tv alacağım, hele de tv almak aklımda yokken alacağım hiç aklıma gelmezdi. Umarım pişmanlık olmaz. Bu tv ile hem salonda izleme mesafesine göre küçük kalan tvden ideal ölçüye geçmiş olacağım hem de philips android smart olduğu için sanırım apple tv 4k boşa çıkacak.
 11. Abi 3 gün kilit geçti. Aklımdaydın tabi ama fırsat olmadı.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.