Jump to content

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız

Kerem Bozdoğan

Üye
 • Toplam İleti

  670
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  1

Kerem Bozdoğan en son Mart 23 2017 tarihinde kazandı

Kerem Bozdoğan daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

838 Mükemmel

2 Takipçiler

Kerem Bozdoğan Hakkında

 • Yaş 32
 • Derece
  Style

Profil Bilgileri

 • Yaş 32
 • Şehir:
  Bursa
 • Arabam:
  '15Focus MCA SWTdciTrendX
 • Meslek:
  Planlama Uzmanı
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.018 profil görüntüleme
 1. Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

  Bu başlıkla ilgili değil ama ortalık envai çeşit araç tipi kayıt kamerası doluyken üreticilerin de şimdiye kadar fabrika çıkışı entgre etmiş olması gerekmez miydi? Yeni focus ön kamera bu yetenekten mahrum sanırım, belki bir yazılım ile olur diyeceğim ama kayıt medyası entegre etmek mümkün okur mu meçhul. Keşke böyle bir kamera, kayıt medyası entegrasyonu bu kasa ile gelseydi. En azından opsiyon olsaydı.
 2. Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

  Elektrikli el freni olmayan manuel kombinasyonda kol dayama da kaybolmuş gibi. Ne alıp veremediği var şu kol dayama ile fordun...
 3. Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

  SW nasıl olacak merakındaydım, genel olarak beğendim ama ön tarafı sevemedim. Hele de ön çaprazdan görünüm çok garip geldi. Keşke ön tarafı 3 mca’ya yakın bıraksalarmış. Hayalet gösterge zaruri olmasa da günümüz itibariyle olması gereken bir özellik bence. tamamen takdir ettiğim tek şey Ford’un çizgisini hiç bozmaması. Babamın Taunusları da, Focusu da, benim Focusum da dönemindeki rakiplerine göre hep donanım fakiri, hep geriden geliyor, modayı hep geriden takip ediyor, hep statükocu. Bunda Otosan payını da atlamamak gerekir tabi. Bu kasa da aynı çizgiyi devam ettirecek gibi.
 4. Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

  Rotçuya gittim. Ön sağ sol yer değiştirildi. Rot ayarı yapıldı ama fazla ayarlıl bi durumu olmadığını söyledi. Çok hafif sağa istekli gibi şimdi araba ama ona da lastikler ön-arka yapılınca bu durumlar olabiliyor, hafif aşınma farklılıkları vardır dedi. Bu şekilde kullanmak güvenlik sorunu okuşturmaz sanıyorum. Çekme yok zaten. Belki sağa isteklilik var dediğim psikolojik bile olabilir.
 5. Fren Balatası Değişimi

  Teşekkür ederim
 6. Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

  Diş derinlikleri ölçüldü, ikisi de 6mm.
 7. Fren Balatası Değişimi

  30 mu 😱 uzun süre kullanmış olmama yapılan bir ironi değil bu değil mi 😀
 8. Lastik Seçimi (Genel Sorular ve Yorumlar Burada)

  Yaz/koş lastik değişimi sonrası rot ayarı ihtiyacı olur mu? Bugün yaz lastiklerini taktırdım, araba bariz sola gidiyor. Havalara baktılar sorun yok, lastik balansı olsa sadece titreme yapar dediler. 50bin kmde araba ve şu ana kadar hiç rot ayarına baktımadım, şimdiye kadar baktımalıydım ama bir anda lastik değişimiyle çekme başlayınca da garip geldi. Bugün gideceğim rot ayarı için sanayiye.
 9. Fren Balatası Değişimi

  Selamlar herkese, sizce bu balatalar değişmeli mi? Ya da şöyle sorayım, ne kadar daha kullanılabilir? 3 ay sonra taril için yola çıkacağız, balata değişimi gerekecek mi emin olamıyorum. bu arada bu balatalar fabrika çıkışı üzerinde olanlar ve arabam 51bin km oldu fotoğraf sıralaması; sağ ön, sağ arka, sol ön, sol arka.
 10. Araç İçi Kameralar Hakkında

  Kim acaba? Nerden bulup ulaşırım? Aklıma çok fazla kamera incelemesi yapan, getirtip satışını da yapan biri geliyor farklı bir forumdan. O kişiyi mi kastediyorsunuz acaba?
 11. Araç İçi Kameralar Hakkında

  A118c var bende 2 yıl kullanımdan sonra lensi içten buğulandı. Net çekim yapmıyor. Tamamını söktüm ama lensin iç kısmına ulaşamadım.
 12. Bijon ve Siboplar

  Nşa’da sibop değişmek gerekir mi? Bir değişim aralığı var mı? Ben 3 yıl önce fabrikada takılmış siboplarla devam ediyorum.
 13. Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

 14. Hatalı Park Için Ne Yapılabilir?

  Haftaiçi site otoparkında yaşadığım durum.. komşu yani bunu yapan. 11 aylık çocuğum var, acil durum olsa çıkamayacağım. Kendisi arabasının camına da dikkat bebek var etiketlerinden yapıştırmış. Yani arkadaş hassasiyet bekliyor ama kendisi hak gaspı yapmakta beis görmüyor.. malesef etrafımız böyle insanlarla dolu. Başkasının haklarına asla saygı göstermek yok. Toplum olarak “benim işim görülsün de geri kalanın...” durumunu yaşıyoruz. Keşkr 2000 civarı model bir vitaram falan olsaydı ben de ikimizin arabalarının arkasına parklayıp gidecektim. İkinci aracım olmasını çok istedim o sabah. Not: Arabamın çizgi üzerinde olması yanıltmasın, arkadaşın parkladığı yer otoparkın sonu ve orası park yeri değil. 1 araba sığmayacak bir yer. Yani arkadaşın aracı sol taraftan kenardaki çiçeklerin falan olduğu toprak kısma da çıkmış durumda.
 15. Kolçak Sorununu Çözelim

  Evet montaj koltuk iskeletine. Önce sırtın sağ tarafını sıyırıp iskeletteki deliğe montaj karşılığı takıldı. Sonra kılıf kapatıldı kumaşta ufak bir delik açılıp kol dayama karşılığa montaj yapıldı.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.