Jump to content

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız

Kerem Bozdoğan

Üye
 • Toplam İleti

  648
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  1

Kerem Bozdoğan en son Mart 23 2017 tarihinde kazandı

Kerem Bozdoğan daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

828 Mükemmel

2 Takipçiler

Kerem Bozdoğan Hakkında

 • Yaş 32
 • Derece
  Style

Profil Bilgileri

 • Yaş 32
 • Şehir:
  Bursa
 • Arabam:
  '15Focus MCA SWTdciTrendX
 • Meslek:
  Planlama Uzmanı
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

960 profil görüntüleme
 1. Bijon ve Siboplar

  Nşa’da sibop değişmek gerekir mi? Bir değişim aralığı var mı? Ben 3 yıl önce fabrikada takılmış siboplarla devam ediyorum.
 2. Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

 3. Hatalı Park Için Ne Yapılabilir?

  Haftaiçi site otoparkında yaşadığım durum.. komşu yani bunu yapan. 11 aylık çocuğum var, acil durum olsa çıkamayacağım. Kendisi arabasının camına da dikkat bebek var etiketlerinden yapıştırmış. Yani arkadaş hassasiyet bekliyor ama kendisi hak gaspı yapmakta beis görmüyor.. malesef etrafımız böyle insanlarla dolu. Başkasının haklarına asla saygı göstermek yok. Toplum olarak “benim işim görülsün de geri kalanın...” durumunu yaşıyoruz. Keşkr 2000 civarı model bir vitaram falan olsaydı ben de ikimizin arabalarının arkasına parklayıp gidecektim. İkinci aracım olmasını çok istedim o sabah. Not: Arabamın çizgi üzerinde olması yanıltmasın, arkadaşın parkladığı yer otoparkın sonu ve orası park yeri değil. 1 araba sığmayacak bir yer. Yani arkadaşın aracı sol taraftan kenardaki çiçeklerin falan olduğu toprak kısma da çıkmış durumda.
 4. Kolçak Sorununu Çözelim

  Evet montaj koltuk iskeletine. Önce sırtın sağ tarafını sıyırıp iskeletteki deliğe montaj karşılığı takıldı. Sonra kılıf kapatıldı kumaşta ufak bir delik açılıp kol dayama karşılığa montaj yapıldı.
 5. Kolçak Sorununu Çözelim

  Kumaşının rengi ve yapısı dikkatle incelemedikçe koltuk ile aynı görünecek kadar yakın araç döşemesine. Bu yüzden sırıtmıyor. Kullanılmadığı durumdaki fotoğrafı eklememişim. Onu da aşağıda ekledim. Fotoğraf biraz kalitesiz çekim oldu.
 6. Kolçak Sorununu Çözelim

  Haftasonu aes oto’da taktırdım. Merak edenler için fotoğrafları da ekliyorum. Montaj yaklaşık yarım saatte bitti. Fiyat 200tl. Pazarlık olur muydu bilmiyorum, fiyatı söyledi tamam takın dedim. Şimdilik gayet memnunum. 1 yıldır taktırsam mı taktırmasam mu diyordum, keşke hiç beklemeseymişim. Alışması zaman alan tek şey el freni kol dayama inik durumdayken zor erişilebilir oluyor. O yüzden el freni çekilecek/indirilecekse kol dayamayı kaldırmak gerekiyor. Zamanla sarkma/çökme de yapmazsa gayet güzel uygulama.
 7. Ecufast Yazılım ve Dpf Uygulaması

  ben de DPF iptali düşünüyorum. çevreyi düşünüyorum, çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmak için çevre temizliği konusunda bireysel olarak elimden gelen herşeye dikkat ediyorum. sadece dpf iptal ettireceğim ve ben dpf iptal ettim diye artan co2 salınımı ne kadar zararlı olabilirki? ama bir dakika, benim gibi düşünen; sadece forumdaki dizel focus kullanıcıları, sadece forumdaki tüm dizel kullanıcıları, sadece türkiyedeki tüm dizel focus kullanıcıları, sadece türkiyedeki tüm dizel araç kullanıcıları, dünyadaki tüm dizel kullanıcıları dpf iptali yaptırsa; ve hatta üreticiler dpf entegre etmese üretimde araçlara(ki kanunen bunu yapamazlar) kümülatif co2 salınım artışı ne seviyede olur acaba? ... ben dpf iptali yaptırmaktan vazgeçtim. bir gün çevreyle ilgili herşey kötüye giderse ben hala "ben birey olarak elimden geleni yaptım" diyenlerin tarafında kalmayı tercih ederim.
 8. Emniyet Kemeri Takılıyken Ikaz Lambası ve Ses

  Bu ekonomi ve bu fiyatlarla ancak hayal sıfır km focus almak belki mondeolar biraz yaş aldıktan sonra temiz kullanılmış ikinci el titanium mondeo olur.
 9. 28 Ocak 1998 - Yeni Escort'un Sızdırılışı! )

  Sedan vişne çürüğü rengi almıştık biz de ilk çıktığında. 93 model taunus 2.0 gts’den sonra alışmak babama zor gelmişti, biraz alkollü olmanın da etkisiyle far anahtarını bulamayıp restorana tekrar oturup evi aradığını ve bana farların nasıl açılacağını soruşunu hiç unutmam. 99 yılından bu yana aynı focusu kullanıyor babam ve 150k vçcivarı sanırım şu an. Tabiki lpgsiz --0 dakika sonra eklendi-- You gotta be çok güzel reklam müziği seçimiydi o dönem için, reklamları da güzeldi ayrıca.
 10. Emniyet Kemeri Takılıyken Ikaz Lambası ve Ses

  Gürkan abinin bahsettiği konu sanırım aktif gergili kemerin aktif germe fonksiyonunu gerçekleştirmeme durumu. Ki bu özellik neredeyse sarmalın otomatik kilitlenmesi kadar elzem, faydalı. Trendx’te bu da yok bak sattıracak sonunda bana kendini
 11. Tamponu Kaldırıma Taktım

  Geniş ekran göstergeye de ben talip olurum abi, yazıktır kalmasın ortalıkta
 12. 4. ve 5. Vites Ses Geliyor Araç Kendini Ileri Itip Devir Düşüyor

  anlattıklarınızın bende ilk yaptığı çağrışım baskı balatanın kaçırıyor olması oldu.
 13. Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

  Merhaba, 2015 trend-x focus ön tampon alt eki, radyatör alt deflektörü (tampon ve davlumbaz ile birleşen alt plastiğin adı bu sanırım) ve sağ ön(yolcu tarafı) davlumbaz plastiği için mümkünse orijinal ve eşdeğer fiyatları öğrenebilir miyim?
 14. Tamponu Kaldırıma Taktım

  Teşekkür ederim Yakup. siz de haklısınız ama 2 vidayla çözülecek ve görsel/fonksiyonel sorun olmayacaksa da şimdilik masrafa girmemek mantıklı olur gibi.
 15. Tamponu Kaldırıma Taktım

  Abi senin bu sorunlara rahat yaklaşma tarzın beni çok rahatlatıyor, teşekkür ederim Teşekkür ederim, lifte aldırıp bi bakayım, akıllı vida çözecek gibiyse dediğin gibi 100 yılın icadıyla çözmek mantıklı. Teşekkür ederim, akıllı vidayla olacak gibi değilse parçaların fiyatını araştıracağım, plastik aksam çok pahalı olmasa gerek.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.