Jump to content

Kerem Bozdoğan

Member
 • Content Count

  1,326
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Kerem Bozdoğan last won the day on March 2

Kerem Bozdoğan had the most liked content!

Community Reputation

2,709 Mükemmel

3 Followers

About Kerem Bozdoğan

 • Age 34
 • Rank
  Ghia

Profile Details

 • Age 34
 • Location:
  Bursa
 • Car:
  '15Focus MCA SWTdciTrendX
 • Job:
  Planlama Koord.
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,852 profile views
 1. Yeni konu açmadan önce forum içinde arama yapabilirsiniz. Aşağıdaki konuda aradığınız cevapları bulacağınızı düşünüyorum.
 2. Ben henüz aynı anda birden fazla şeye tam odaklanabilen insan tanımadım. Ama siz yetenekleriniz itibariyle risk görmüyorsanız bu fikirle mücadele etmem.
 3. Ölçme/değerlendirme metodunuzu merak ettim.
 4. 2016 içinde bir yerlerde garanti 4 yıl ya da 100.000km olarak değişti. 2016 içinde satın alma tarihinize göre aracınız 4 yıl garantili olabilir, kontrol etmenizi öneririm.
 5. Aşağıdaki konuyu incelemenizi öneririm. Benzer bir durum ben de yaşamıştım.
 6. Selamlar, Focus 2015 MCA SW ön silecek fiyatı paylaşır mısınız?
 7. Kök sebebi öğrenemedim. Sorunum giderildi ve hayatıma devam ettim. Ticari ortam kök nedeni bulmaktan ziyade sorunu giderip aracı toplamaya odaklı.
 8. 80bin km oldu araba, sorun tekrar etmedi. Aynı parçaları değiştirmelisiniz diyemem ama ben değiştirdiğimde sorunum çözüldü.
 9. Benzer titreme/sarsıntı şikayetiyle ben de servise gittim ama takozların sağlam olduğunu ve herhangi bir hata mesajı olmadığını söylediler. Yapılan son bakımda 4 litre castrol yağın tamamı koyulmuştu ve kontrol çubuğundaki sarı kısmın tamamı yağ oluyordu. Şırınga ve serum hortumuyla ufak kavanoz dolusu yağ çektim.(tahminimce 250-300ml kadar) sarsıntı problemi geçti ya da ben geçtiğine inanıyorum. Bu miktarda yağ fazlalığı sarsıntı yapar mı teknik olarak bilmiyorum. kontrol çubuğundaki seviye şimdi en üst tırnaktan 2-3 tırnak aşağıda. Sarsıntı yok. Sizin durumunuzdan farklı olarak siyah duman gibi bir sıkıntım yok.
 10. Dizel motor torkuna alışmış insanın atmostferik lpgli benzinli araçla 50-100 km test yapmadan dizelden vazgeçmesi sonradan büyük pişmanlığa sebep olabilir. Ki bunu 230nm torklu arabamla söylüyorum. Forumdaki birçok insanda style ve üstü araç var, 270nm tork var. Vazgeçmek kolay olmaz. Amaç herşeyin en ucuzuna ulaşmak olsaydı Ford seçene kadar alınacak bir sürü araç var. Ani ve çok yönlü düşünülmemiş kararlar almak doğru olmaz derim.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.