Jump to content
25 Ekim (Pazar) günü verilerini maalesef kaybettik. Tekrar ileti göndermeniz ve/veya üye olmanız gerekir.

Kerem Bozdoğan

Üye
 • Toplam İleti

  1.917
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  5

Kerem Bozdoğan en son Haziran 23 tarihinde kazandı

Kerem Bozdoğan daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

4.622 Mükemmel

Kerem Bozdoğan Hakkında

Profil Detayları

 • Şehir:
  Bursa
 • Arabam:
  '15Focus MCA SWTdciTrendX
 • Meslek:
  Planlama Koord.
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

2.761 profil görüntüleme
 1. Varta F17 akü için de internette en uygun fiyat bu arkadaşlarda çıkıyor. Gel gelelim akü iadeli olarak 500tl dddikleri aküyü kargo ile satışta 679tl + 24.5tl kargo ücreti karşılığı satıyorşar. Hadi kargo ok. 79tl de diyelim hırsa akünün ederi. Aradaki 100tl farkı anlamadım, sordum cevap vermediler. Böylece şimdilik akü konusunu nerede tırak orada bırak durumuna bıraktım. Anlamlı bir fiyat olsa erken değişim yapacaktım, risk almayacaktım.
 2. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
 3. Selamlar, focus 3 mca SW ön ve arka silecek için fiyat ve marka bilgisi alabilir miyim? Arka silecek için ölçü HB olandan farklı diye kalmış aklımda. teyit ederseniz sevinirim.
 4. @Teoman S. abinin söylediği gibiymiş, kalibrasyon için bağlanmak gerekiyor. Ben yine de aşağıya prosedür bırakayım.
 5. Kalibrasyon ile düzelir gibiyse sökmeden ve elm kullanmadan yapılıyordu sanırım. İş yerine geçince kara kaplı kitaba bakayım. Hatırladığım gibi sökmesiz yöntem varsa atarım görselleri.
 6. Benden de ilk üyelik ücreti tahsil edildi. Jeff bezosun hissedemeyeceği kadar küçük bir meblağ olsa da, sonuna kadar helal olsun. Son bir ayda yaptığım alışverişler, bu alışverişlerde sağladığı tasarruf ve gerek iade sürecinde, gerek tealimat süreçlerinde yaşadığım konfor için by ücret bişey değil. Üstelik prime video da kullanıyorum. 7.90TL ücret tahsilatını hak etmek için daha ne yapsınlar?
 7. Ben nokian line yaz lastiği kullanıyorum. Şu an 2. yılı. Herhangi bir sıkıntım olmadı. Limitlerde araba kullanan biri değilim. Nadir ani frenleme ve fren için geç kalınan virajda beni korkutmadı. Tabi benim limitlerde kullanan biri olmadığımı tekrar yazayım. Ani fren ve frensiz virajlar bana heyecanlı gelmiş olsa da daha spor kullananlara olağan gelecek seviyede olabilir. Kış kastiğim de wr d4, bu yıl 4. defa takacağım. Yenileme zamanı 4 mevsime geçme ihtimalim var çünkü Bursa kışları artık 4 mevsimle de geçirilir türden ve sök tak yaptırmak zor geliyor. Baştan bir takım jant alsam
 8. Yüksek hacim beklentisiyle sürümden kazanmak için internet sitesi daha az paya razı oluyor olabilir derim ben de destekleyici bir söylem olarak.
 9. Bizim araba eşimin adına. Meslek(öğretmen) indirimi falan derken fazlaca parametre var sanırım fiyat hesaplamalarında. Bir de, beni kafalamadıysa eğer sigorta acentemin şöyle bir söylemi var; İnternetten fiyat sorgulatma kasko için. Çünkü internet sitesinin firmalarla fiyatın altına inmeme üzerine sözleşmesi oluyor ve o site fiyat çalıştıktan sonra ben normalde aynı poliçeye daha fazla iskonto yapabiliyorsam bile uygulayamıyorum aralarındaki sözleşmeden dolayı. Yani atıyorum indirimsiz çıkan fiyat 1000TL, internetten sorgulattık 900TL fiyat verdi, acente aynı firmanın a
 10. Trafik; 531TL, Ankara Sigorta (geçen yıl 581 TL çıkmıştı en düşük) Kasko; 907TL, Groupama İMM 500bin TL, ikame araç 7 gün 1 sefer, yetkili servis, orijinal parça.
 11. Dijitale yolculuk mekanikte neticelenmiş.
 12. Kerem Bozdoğan

  Bisiklet Hakkında Her Şey

  Çocuğun boyu önemli. Ben 3,5 yaşında kzıma 16 jant peugeot (pembe) aldım. Boyu da 1,06 civarı. Bayide binip denedi öyle aldık. İnternette de boy/jant tabloları var sanırım. Deneyimleri yoksa büyük gelecek bir bisiklet kullanım zorluğuyla heveslerini kırabilir.
 13. Periyodik bakım cetvelinde 2 yılda bir olarak yazılı ama servislerde ben de hiç değiştirme tavsiyesiyle karşılaşmadım. Pahalı bir malzeme olmadığı için ben değiştirmeyi tercih ediyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.