Jump to content

Kerem Bozdoğan

Üye
 • Toplam İleti

  577
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  1

Kerem Bozdoğan en son Mart 23 tarihinde kazandı

Kerem Bozdoğan daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

692 Mükemmel

2 Takipçiler

Kerem Bozdoğan Hakkında

 • Yaş 32
 • Derece
  Style

Profil Bilgileri

 • Yaş 32
 • Şehir:
  Bursa
 • Arabam:
  '15Focus MCA SWTdciTrendX
 • Meslek:
  Planlama Uzmanı
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

743 profil görüntüleme
 1. Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

  Erol oto merhaba, Ford aksesuar kataloğundan ürün tedarik edebiliyor musunuz? 1 723 909 numaralı aksesuarın fiyatını araştırıyorum ( 2015 sw için bagaj ara bölme yarı yükseklik) Bir de 45bin km bakım seti fiyatı verebilir misiniz? 2015, 1.6 tdci manuel. Teşekkür ederim.
 2. Beyaz Eşya Önerileriniz.

  Ömürlük olacak ve her türlü memnun edecek model; mitsubishi electric msz-sf serisi. Sf35 olanı 12000btu, sf42 olanı da 18000btu. Bütçe uygunsa bir ve en üst seri olan krigamine zen de olur tabi [emoji4] Şu an wifi bağlantılı ev dışından kumanda modülü de hediye veriliyor me klimaların yanında.
 3. soğutma sıvısı haznesi

  Ben 3-4 ayda bir su ekliyorum çünkü min çizgisine geliyor sıvı. Servise uğrayıp kayot açtırayom yoksa başıma iş açacak. Motoru sıkıştırmadan kullandığım halde eksilme olması garip. 93 model skodam vardı o bile conta yanığı arızası giderildikten sonra hiç eksiltme yapmaz olmuştu..
 4. Focus 1.6 Tdci MK3 Xenon Far Modifiyesi Sonrası Stop Ediyor?

  Kablo demetinde görülmeyen bir yerde şase yapıyor olabilir? (Orijinal farda sorun kalmaması iki far için kablodan geçen akım farklıysa yüksek akım geçince şase yapıp düşük akımda yapmaması?) Far ve sinyal röleleri iki araçta da aynı mı? Yine yazılım farklıysa can bus timingi modifiyeli far takılıyken sinyal verince sapıtıyor ve ecu koruma/kısa devre gibi bir duruma geçiyor olabilir. Tamamen saçmalıyor olabilirim aklıma gelenleri yazıyorum sadece
 5. Focus 1.6 Tdci MK3 Xenon Far Modifiyesi Sonrası Stop Ediyor?

  Doğan abi aklıma ilk gelen kontrol noktası, arabalardaki yazılım versiyonu aynı mı?
 6. Ecoboost Genleşme Tankı Kapakları Değişti

  Acaba aynı değişiklik 1.6 dizel için de geçerli mi? Gördüğüm kadarıyla aynı kapak.
 7. Soğutma Sıvısında Periyodik Azalma

  Kontrolleri motor soğukken yapıyorum hep ama mevsimsel genleşme oluyorsa belki onun da etkisi vardır.
 8. Soğutma Sıvısında Periyodik Azalma

  Günaydın abilerim ve arkadaşlarım, Kuzuyu Eylül '15'te aldıktan 2 hafta sonra soğutma sıvısının min çizgisinin biraz altında olduğunu görüp servise gitmiştim ve fabrikadan böyle çıktığını söyleyip max çizgisine gelene kadar su eklemişlerdi. Aradan geçen 1,5 yılda soğutma sıvısı seviyesi yine fotoğraflarda görülebileceği üzere min çizgisinin altında. Bu eksilme normal midir? Nadiren aracı 3.000 devir civarı kullanıyorum, rejenerasyon yapması için. Bu sıkıştırma kaynaklı olabilir mi sıvı kaybı? 2 yaşındaki araçta soğutma sıvısı azalması normal mi? Bildiğim kadarıyla sorun yoksa eksilmemeli kapalı devre olduğu için. Bir de önceki sefer kayıt açılmadı ama şimdi servise gidip kayıt açtırmak istiyorum, garanti sonuna yaklaşıyoruz ve soğutma sıvısı hızlı azalırsa olabilecekleri tahmin edebiliyorsunuzdur. Bu yüzden serviste yine su ekleyip gönderecek olsalar bile kayıt açılsın istiyorum. Yoksa suyu ben de eklerim ama bir yandan da su/antifreeze oranı bozuluyor.
 9. Araç Kilitliyken Park Lambaları Yanma Süresi

  mca'da far anahtarı açık konumunda bırakılsa da kontak kapatılınca farlar sönüyor. kapı açıkken yanan parklar da kapıyı kapatınca sönüyor. kapı kilitli olmasına rağmen sönmeyen park ilk defa duydum. (far anahtarı park konumunda değilse tabi; bu konumda bırakınca ne tepki verir bilmiyorum)
 10. Park Sensörü Yüksek Ses Sorunu

  ben de serviste taktırdım. hoparlörü sol arka koltuk sırtının üstüne doğru bi yerde. hoparlör üzerinde hi-mid-lo olarak ses ayar switchi var. ama sonradan takılan park sensörü her serviste farklı marka model takılıyordur muhtemelen.
 11. Çakmak Girişindeki Elektrik

  Yaptığım kontrol sonrası teyit ediyorum; sw araçta bagajdaki çakmaklığın enerjisi araç koruma(uyku) moduna geçtiğinde kesilmiyor. Elektrik kullanan herhangi bir cihaz takılı olduğu sürece elektrik sağlamaya devam ediyor.
 12. Comfort Focus 3'e Direksiyondan Kumanda Özelliği Nasıl Eklenir?

  Yazılımla ilgili focccuss müdahalesi ya da serviste güncelleme gerekiyor gibi. Araç donanımı "ben comfortum, bende buton yok" demiyorsa şu an butonlar mevcut olduğu için serviste yazılım güncellemesi ile menü gelir zannediyorum. Gelmezse focccuss ile kurcalamak gerekir ki direksiyon ya da gösterge bilgi ekranı ile ilgili değiştirilebilir bir ayar var mıydı yok muydu hatırlamıyorum.
 13. Çakmak Girişindeki Elektrik

  Tak çıkarla uğraşmamak için bagajdaki çakmaklığa kamerayı taktım 1-2 hafta önce. Dün kayıtlara bakmak için kartı eve alınca gördüm ki kamera hiç kapanmamış, karttaki tüm döngü araç park halindeyken kaydedilmiş. Buradan anladığım bagajdaki çakmaklığın elektriğini hiç kesmemiş araba. Emin olamadığım şey ise bagaj çakmağındaki elektriğinin kesilmemesi normal mi yoksa gem yazılımının bir bugı olabilir mi?
 14. Focus 3 Benzinli 30bin Bakımı

  Fren hidroliği de mi değişiyor 30binde?
 15. Kaporta üzerineki Pas

  Bizim kuzuda da olmuş bu lekelerden. Kil tam olarak çözmüyorsa kesin çözümü bilen var mı?
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.