Jump to content

Kerem Bozdoğan

Üye
 • Toplam İleti

  1.016
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  2

Kerem Bozdoğan en son Ağustos 5 tarihinde kazandı

Kerem Bozdoğan daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

1.853 Mükemmel

2 Takipçiler

Kerem Bozdoğan Hakkında

 • Yaş 33
 • Derece
  Ghia

Profil Bilgileri

 • Yaş 33
 • Şehir:
  Bursa
 • Arabam:
  '15Focus MCA SWTdciTrendX
 • Meslek:
  Planlama Koord.
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.338 profil görüntüleme
 1. Kerem Bozdoğan

  Kaloriferden Gelen is Kokusu

  İlk defa bu yıl olmak üzere ben de bahsettiğinize benzer bir alıyorum. Çoğunlukla ilk çalıştırmada kısa süreli yoğun oluyor. Sonra seyahat boyunca hafif biçimde kokunun varlığı hissediliyor. Çok az sersemletme etkisi bile yapıyor diyebilirim. Aklıma ilk gelen akaryakıt markasını değiştirmek oldu. Uzun süredir sadece Bp'den mazot alıyorum. Bir süre shell alacağım ilk alımdan itibaren.
 2. Kerem Bozdoğan

  Vıofo A119 Araç Güvenlik Kamerası...

  Daha önce gelmedi diye parasını iade aldığım bir ürün sonradan gelmişti. Satıcıya tekrar sipariş verdim, ödemeyi yapıp hemen onayladım ve ürünü gönderme diyip durumu açıkladım. Halletmiştik. Bunu da mesajla anlatırsanız çözüm üretebilir belki satıcı. Gümrük olayını çoğu biliyor ve gümrük bedeli çıkmaması için yapabilecekleri bişey varsa yapıyorlar. --0 dakika sonra eklendi-- En azından denemeye değer kamera kesin olarak alınacaksa
 3. Kerem Bozdoğan

  Vıofo A119 Araç Güvenlik Kamerası...

  Satıcı fake link açıp 2 parça tahsilatla toplam bedeli alırsa; yani atıyorum 20+90usd olarak iki ödemeyle toplam bedeli alıp siparişi gönderirse o zaman gümrüğe 20usd tahsilat ekstresi ibraz edilebilir işe yaramaz mı?
 4. Kerem Bozdoğan

  Zeka Küpünün Köşesi

  Abi yine anlamlandıramadım hesabı. Senin hesapla kedinin boyu ve tosbanın boyu ne çıkıyor?
 5. Kerem Bozdoğan

  Zeka Küpünün Köşesi

  Ben tosbayı 10, kediyi 50, masanın yüksekliğini de 120+tosba=130 buldum. ama denkleme dökemedim.
 6. Kerem Bozdoğan

  Yazlık Lastik Tercihi

  Para göreceli var ama ülkemizde geçmişten yarına gelecek kaygısı var, çoluk çocuk var. Mart-nisanda bakarız artık abi. Çöpten kurtulduk., ilk adımı tamamladık.
 7. Kerem Bozdoğan

  Yazlık Lastik Tercihi

  Dün nokianları takıp cpc2leri (gürkan abinin deyimiyle çöpleri) astikçide bırakmamla beraber ilkbahara doğru ben de bu başlığı aşındırırım artık. ilk sorum, benim mca araç 205/55/16 ama makyaj öncesi 215/55/16 varmış focuslarda. Ben de 215 alsam olur mu şaka bi yana, ilkbaharda fiyat/performansı ideal, kendini kanıtlamış 205 taban lastikleri konuşmak üzere başlığı takibe alıyorum. Tabi devran döner 215ler aynı fiyatlara gelirse ona da bakarız.
 8. Kerem Bozdoğan

  Göstergedeki Sarı Kar Tanesi Anlama Geliyor

  Sarı olanı soruyorsunuz sanırım. Dış ortam sıcaklığı 4 derece ve altına düştüğünde buzlanma uyarısı olarak bu sembolü görürsünüz. Dış ortam sıcaklığı 4 derece üzerine çıktığı zaman kendiliğinden kapanır. (sıcaklık değeri 5 derece de olabilir tam hatırlamıyorum)
 9. Kerem Bozdoğan

  Booking.com

  Tesis hala sınırlama göstermeden aynı fiyata rezervasyon veriyorsa; Aynı rezervasyonu tekrar yapardım. Tesisten yine aynı geri dönüş olunca da booking.com'u konuya dahil ederdim (bu sefer rez iptali yapmadan) En azından denemek lazım
 10. İlk mesajı okursanız sorunuza cevap bulmuş olacaksınız.
 11. Kerem Bozdoğan

  Kaynağını Anlayamadığım Yağlanma

  Bu konuda küçük bir güncelleme; Aracımdaki terleme/yağ buharı atması adı her neyse bunun normal olmadığı kesin. Şirket araç havuzunda aynı araçtan var. Onu kontrol ettiğimde aynı bölgelerde sadece tozlanma vardı. Yağ ya da yağ renginde hiçbir kirlilik yoktu. Üzerine bir de dün bu araçla seyahat ettim ve debriyajı benim arabamın debriyajından sert.(daha normal hissettiriyor) Fren daha fazla tepkili. Vites değişimlerinde vites kolu daha yumuşak kayıyor. Motordan gelen ses daha az. Bu kadar ezilerek kullanılan şirket aracının bu durumda olması beni şaşırttı. Km olarak da yakınlar. Benim araba 63k şirket aracı 59k km'de. Yakınlarda fren balataları değişmiş ve belki baskı balata da değişmiş heralde diye avuttum kendimi.
 12. Kerem Bozdoğan

  2018 Ford Focus Sedan Mk4 Ön İnceleme

  @Semih O. sen misin?
 13. Kerem Bozdoğan

  Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

  63binde. Şikayet değil de şüphem vardı. Şüphelerim debriyaj üst merkezinde yoğunlaştı. Baskı-balatadan şikayetim yok.
 14. Kerem Bozdoğan

  Vakumla Motor Yağı Değişimi Zararlımıdı?

  Burada anlattım.
 15. Kerem Bozdoğan

  Kaynağını Anlayamadığım Yağlanma

  Bu konuda nasıl ilerledim? Motordan ufak bir kavanoz dolusu (200ml civarı olduğunu tahmin ediyorum) yağ çektim. Ertesi gün yağlanma görünen bölgelerde elimin ulaştığı yerleri kuru peçete ile sildim. Fotoğraflarda görünen yağlı yerler aslında yağ tozu diyebileceğim bi kıvamdaymış. peçete üzerinde hiç ıslaklık oluşmadı. tamamen kömür tozu gibi bişeydi sildiğim. Servise gitmeden bir süre takip etmeyi düşünüyorum. Temizlediğim yerlerin ne kadar sürede bu hale geldiğini anlamaya çalışacağım. Eğer kısa sürede aynı durum olursa servise gideceğim. 1-2 yılda tekrar aynı duruma gelirse hamle yapar mıyım bilmiyorum. @Serkan Karakoca kelepçeyi sökmeden elle kontrol yaptığımda bağlantı noktaları pek kaçak yapacak durumda gibi gelmedi. vidalama, kelepçeleme olarak da yerine oturmamış tırnak var gibi bir izlenim edinmedim. kelepçeyi sökmeden, boruyu ayırmadan anlayamayacağım bir durum mu acaba yerine oturmayan tırnak ihtimali? ya da kelepçe fazla sıkıldığı için nasıl kaçak olmasına sebep olabilir? (eğer fazla sıkmışlarsa nasıl anlayabilirim?) Hiç yokun bir tık üzeri el becerisi olan herkes yağı kendisi çekebilir bence. Eczaneden serum hortumu ve şırınga alınacak. Serum hortumunun bir ucunda sarı lastik var. şırınga ucu ona tam oturuyor. Diğer ucundan da uygun olduğunu düşündüğünüz mesafeden hortumun fzlasını kesip yağ kontrol çubuğu yuvasından içeri hortumu uzatın. Kartere ulaşınca yağ çekmeye başlayabilirsiniz. ilk seferde belki sadece havayı çeker ama sonrakinde mutlaka yağ gelir. Eldiven de kullanınca hiçbir yere yağ bulaştırmadan hallettim ben.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.