Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Hortlatalım konularımızı

Dün aldığım bilgilere göre;

Start Stop düğme sistemi değişecek;

-Ne ile ?

-Yine kumanda araç içinde olacak yani bir yere takılıp sokulmayacak....Ama düğme yerine orada sanki bir anahtar varmış gibi olacak ve döndürülecek..

- Neden mi ?

-Mevcut sistem arıza çıkartabiliyormuş örneği yüksek gerilim olan yerlerde manyetik bozuluyor ve çalışamayabiliyormuş...Bu sebepten ötürü böyle bir değişikliğe gidilebilirmiş...

Focus Club Tr Farkı ile Keyifli Forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ucuza kaçmıyor ki yine aynı sistem kalıyor mekanizma değişiyor...

Olabilir denildi..Belki olmaz ama arıza çıkınca ağlamak yok :içelim:

bir kaç araç yolda kalmış desem F2.5 dan bahsediyorum..Sonuç da aynı sistem..bunda da olabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yeni focusta müzik sisteminde hıza göre sesin çoğalıp azalması olayı var mı acaba?Bilen duyan gören var mı? Birde acaba yeni Focusta bluetooth kullanan oldu mu?Ben test aracında cebimle bluetoothu eşleştiremedim bi türlü...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada önde tweeter var... :P

Bizim sony'ler de var mı o özelliik :D va deniliyor da onu anlamıyoruz ki :D artıyorsa artıyordur heralde :D:):D :D

Tweeter var tabii kapıların üstünde diil ama ön camın kapıya yakın alt köşelerindeki ufak hoparlörler tweeter...Arka kapularda dakapı açma mandalının üzerindeki yuvarlak hoparlörler tweeter oluyor...Onlar sayesinde araç içindeki ses dağılımı dengeli oluyor..İşte F3 de arka kapılarda o yok...o yüzdn ark koltuklarda oturnlar sesi boğuk duyarken ön koltukta oturan şöförün sağ,ön yolcunun ise sol kulağında ses eksikliği hissediliyor... :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim araçta var. Auto Volume seçeneğini on yapıp +7 ye alın araç hızlandıkça müziksesi artıp yavaşlayınca azalır.

Ben Focus 3^te var mı diye soruyorum...Birde acaba yeni focusların cd çalarında mp3 çalarken alt klasörleri görebiliyormuyuz ve yazılarda türkçe karakterlr gözüküyor mu?Bunları denemek lazım ,bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

start stop düğmeleri hakkında birşey daha söyleyeceğim.Bu düğme nefret ettiğim Megane'da bile var ama Focus'un sadece Titanium'unda var bence bu özelliğin bütün modellerde standart olması gerekiyodu.Olur da (Allah korusun :)) Style paket falan alırsam o dandik dediğim Megane'ı bile özleyebilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.