Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bu güçteki bi araç için 9-10 lt. gayet makul bence. Normal 1,6 benzliler kadar yakacak hatta daha az çoğuna göre. Üstelik istediğin zamanda kırbacı verdinmi hakkınıda verecek .:D:kırbaç:

Focus Ecoboost alana 1 adette kırbaç veriyorlarmış zaten eşantiyon olaraktan..."Sakin Kullanmaktan" sıkılanlar için...Ehehehhüü... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün otokoçta satış elemanı havalı bir hatunla konuştum,çok burnu büyük bişiidi,suratıma bile bakmıyordu :D ..Dizellerde Start-Stop var mı dedim..O da,ilk gelen partide kısıtlı sayıda araçta var ama sonraki partilerde gelecek olan dizel focus 3 lerde start-stop olmayacak dedi...Ne kadar doğrudur bilemiyorum...NOT : Yanımda eşimde vardı,acaba ondan mı yüzüme bakmadı ki hiç???!!!,yoksa yakışıklılığım ve karizmam aynen yerinde duruyor :kıhkıh::kırbaç:You_Rock_Emoticon.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski uyeler kimler? Admin kim? :kırbaç:

Hani tanisma bolumune bilgilerinizi ekleyecektiniz :D

Admin , emm ümmm keemm kümmm İsimleri mavi ve kırmızı olanlar

eski üyeler de şuan bizi yanlız bırakmayan herkes :P

Tamam tanıtcam :kıhkıh::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizellerde statrt-stop olacağı yönünde hala resmi bir açıklama olmayınca ve bugünkü hatunda öyle konuşunca kıllanmaya başladım birden...Neden bu konuda hala resmi açıklama yokki??? :kırbaç:

Müsait vakitde bi öğrenmeye çalışalım o zman

sizler telefonda çok görüşüyonuz :) biriniz sorun şunu da :D:D:kıhkıh::P:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün otokoçta satış elemanı havalı bir hatunla konuştum,çok burnu büyük bişiidi,suratıma bile bakmıyordu :unsure: ..Dizellerde Start-Stop var mı dedim..O da,ilk gelen partide kısıtlı sayıda araçta var ama sonraki partilerde gelecek olan dizel focus 3 lerde start-stop olmayacak dedi...Ne kadar doğrudur bilemiyorum...NOT : Yanımda eşimde vardı,acaba ondan mı yüzüme bakmadı ki hiç???!!!,yoksa yakışıklılığım ve karizmam aynen yerinde duruyor :duel::naughty:You_Rock_Emoticon.gif

Valla c.tesi aracı servise götürdüğümde, ordaki bayanda aynısını söyledi. Dizellerde start-stop sonraki partide gelmeyecek dedi. Test ettigim dizel F3 de vardı. Klima acikken çalışmıyor ayrıca. Test ile ilgili detayı ve incelemi resimli olarak yeni konu başlığında paylasicam ins.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla c.tesi aracı servise götürdüğümde, ordaki bayanda aynısını söyledi. Dizellerde start-stop sonraki partide gelmeyecek dedi. Test ettigim dizel F3 de vardı. Klima acikken çalışmıyor ayrıca. Test ile ilgili detayı resimli ve detaylı olarak yeni konu başlığında paylasicam ins.

Bekliyoz :duel:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.