Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Benim Henüz bilgim yok...Haftaya bi görüşme yaparız :)

Konuyla ilgili olarak sen zaten 2 gün sonra kesin bilgi veririm demiştin geçen gün...Sonradan deneme sürüşü yapan arkadaş dizelde start-stop vardı diyince olduğu ortaya çıkmıştı ama resmi açıklama yok henüz,konuyla ilgili bir bilgiye ulaşırda teyid edersen sevinirim... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet öyle ama ist'dan ayrıldım..Yüz yüze görüşmek her zman daha iyi oluyor :)

O yüzden biraz bekleyelim :)

Ama bence dizelde de olacak..

Hadi bakalım,hazır güzel bir tatil yapıyosun,arkasından şööle güzelde bir haber verirsen keyiflndirirsen bizi senin kadar mutlu edersin...Fazla yemeği kaçırma ama,kiloyla ilgili dediklerimi de unutma :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gel ecoboost alalım.. :)... start stobu düşünme dizelde varmıydı yokmuydu diye... ecoboostta kesin var.. :)

Yok dostum,ben dizelciyim,traktör tadında Focus sürecğim,ısrarlıyım...Dizelde start-stop olsada oluuur olmasada...Seninn ecoboostta mecbur olması lazım,o kadar benzin yakmaya azıcıkta olsa tasarruf tedbiri lazım tabii... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok dostum,ben dizelciyim,traktör tadında Focus sürecğim,ısrarlıyım...Dizelde start-stop olsada oluuur olmasada...Seninn ecoboostta mecbur olması lazım,o kadar benzin yakmaya azıcıkta olsa tasarruf tedbiri lazım tabii... :kıhkıh:

Yabancı arkadaşlardan aldığım bilgi doğrultusunda :) araç şehir içinde 7.5 yakıyormuş sakin kullanımda,performanslıda 9 yaksın yani ne olacak. :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugünkü fiyatlarla 9 litre olsa 40 kuruş yakar maksimum.. benim spark bile 33 kuruş ... dizel de 26-27 kuruş yakar..:kıhkıh:

Spark'ın ön yolcu koltuklarının arka kısımları silinebilir birşey mi ? yoksa kumaşmıdır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.