Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

patron gelecek diyodun hani.. :) şimdi inşallah maşallah ,,, şüpheli bi durum mu var yoksa.. :) aman gözünü seveyim.. bekliyoruz

:P:( Ben açıkcası gelmemesini hiç düşenemiyorum bile.zaten sitelerinde yazmışlardı ..Ona güvenilmez tabi.

Hatta kişisel fikrim :P bunlar Touch gelene kadar normal sony'yi es geçebilir.Umarım böyle olmaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:P:( Ben açıkcası gelmemesini hiç düşenemiyorum bile.zaten sitelerinde yazmışlardı ..Ona güvenilmez tabi.

Hatta kişisel fikrim :) bunlar Touch gelene kadar normal sony'yi es geçebilir.Umarım böyle olmaz

Sony'yi es geçerse birçok müşteride Fordu es geçer..Sıkıysa Mondeoyada sony koymasınlar bakalım ne olacak... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony'yi es geçerse birçok müşteride Fordu es geçer..Sıkıysa Mondeoyada sony koymasınlar bakalım ne olacak... :(

Yaw sanki ford onu çok düşünüyor :P Bu araba satar abicim..Sürünce anlarsın..Resimlerle olmuyor maalesef :P

Bird ford hiçbir zaman donanımıyla çok satılmadı :)

Ama bu sefer değişecek gibi..Güvenlik üst düzeyde.Yıl sonu itibarı ile

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaw sanki ford onu çok düşünüyor :( Bu araba satar abicim..Sürünce anlarsın..Resimlerle olmuyor maalesef :P

Bird ford hiçbir zaman donanımıyla çok satılmadı :P

Ama bu sefer değişecek gibi..Güvenlik üst düzeyde.Yıl sonu itibarı ile

Görücez bakalım...Bence sony etirlecek ama ek ücret alınacak,yani eskisi gibi Titanyumda sony standart diil paralı olacak...Ya da sony sistemini demonte satacaklar,oradan da ayrı para kazanacaklar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rocker böyle diyon da sonra gidip ecoboost almayasın. :smiley2k:

Param çoksa alırım tabiii ecobooost süper motor,harika bir teknoloji....Dizel motordan çok daha iyi ve sağlam...Ama yok o kadar param...Var da yok yani...Ecoboost motor şu anda vw nin TSI motorlarından bile daha iyi diyebilirim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten daha iyi abicim :naughty: en son ecoboost imza attı :smiley2k:

Buarada avrupada aynı olan fiyatlar

tr de değişiyor dizel için 2000 fazla veriyorsunuz..ben hazmetmekte zorlanıyorum bu durumu..

sony diyeceğinize bence bunu söylemelisiniz sayın rocker

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten daha iyi abicim :naughty: en son ecoboost imza attı :smiley2k:

Buarada avrupada aynı olan fiyatlar

tr de değişiyor dizel için 2000 fazla veriyorsunuz..ben hazmetmekte zorlanıyorum bu durumu..

sony diyeceğinize bence bunu söylemelisiniz sayın rocker

Türkiyede durum bu,dizel diyince ihtiyacı olanda olmayanda alıyor,o yüzden de fiyat pahalı..Halbuki ecoboostla dizeli kıyaslamak mümkün değil,o güç ve sürüş zevki nerdeee dizeldeki nefesin erken tükenmesi nerde....Ama artık benim için çok uzak ecoboost,ben dizel almak durumndayım maalesef...Sony sanki çok mu önemsiz...Ecoboost motor teknolojisi ise sony de donanım teknolojisi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fordun her motorunun çok iyi olduğuna inandığım gibi Ecoboost'un da TSI dan bir gömlek üstün olduğunu düşünüyorum, tıpkı powershift'in DSG den çok daha iyi olduğunu düşündüğüm gibi.

Arkadaşlar araç seçerken yada alma kararı verirken lütfen sadece donanımlarına değil sürüş özelliklerine de bakalım; ben TDCI kullanmama rağmen bazen sony teybi açmıyorum dizel motorun sesi bile hoşuma gidiyor.

Herhalde altımda bir ecoboost motor olsa yanlızken teybi açmak yerine motorun müziğini dinlemek isterim sürekli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dillerin dert görmesin emi Aydın !!

Yıllardır firma temsilcilerinin kullandığı F II'leri görmekten tiksinti gelmişti,"ne kadar da çok focus var etrafta" diye geçiriyordum içimden.Taki sizlerle tanışana,F 2,5 alana dek...

Anladım ki herşeyden önce Yol tutuş,sürüş hissi,sağlamlık önemli.Kullandığım pek çok araç tat vermez oldu artık bana.

Aydıncım avatarda ki Mondeo'da neyin nesi? D segmentine diktin gözü galiba :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dillerin dert görmesin emi Aydın !!

Yıllardır firma temsilcilerinin kullandığı F II'leri görmekten tiksinti gelmişti,"ne kadar da çok focus var etrafta" diye geçiriyordum içimden.Taki sizlerle tanışana,F 2,5 alana dek...

Anladım ki herşeyden önce Yol tutuş,sürüş hissi,sağlamlık önemli.Kullandığım pek çok araç tat vermez oldu artık bana.

Aydıncım avatarda ki Mondeo'da neyin nesi? D segmentine diktin gözü galiba :zha:

C segmentinde bindiğim arabadan daha iyi bir seçenek bulamadım, mecbur D segmentine rotayı çevirdik.

Ama ne zaman olur bilinmez tabi :kıhkıh: evin kredisi var daha :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

508'i inceleme fırsatı buldun mu hiç?

Yakından epey haşmetli duruyor,

Hangi sınıfa giriyor şimdi bu araç?

D segmenti.

incelemedim Mahmut; ben peugeot görmek istemiyorum artık.Yollarda görünce bile içim bir fena oluyor.

Bir peugeot aldı annemi bizden :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.