Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir Efsanenin Yeniden Doğuşu, Amerika'dan Sevgilerle

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Seç beğen al

...hiç biri. Ben hala suicide door Linconl Convertible derim. (Tercihen sofa koltuk) o mümkün değilse Eleanor çakması Mustang'ı alabilirim.  Bu arada size gerçek Eleanor ile tanıştığımı söylemiş miydim? (bkn.video konferans sırasında Elena Ford'a -bana beleşe mustang verirmisin?- diyip karşılığında de get leyn! cevabı almış adam)   

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnternet sitesinde 100 yaşında amcalar challenger kullanıyor..

RJNjqR.jpg

otomatik vites mi? Performans aracı alacak olsanız otm. vites tercih edermisiniz? Ben etmem şahsen.

otomatik opsiyonel, standart manuel görünüyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

....yanlız elemanların (Amerikan Otomotiv Endüstrisi) halleri resmen içler acısı... teknolojide bu kadar mı geri kalınır yahu? Uzakdoğu ve karlılık baskısı nedeni ile arge'ye yıllarca yatırım yapamadılar ya ... an itibarı ile ellerinde ses getirecek, para edecek patent bile kalmadı. yazık valla (bkn.acımış ayağına yatan ama aslında zerre acımayan adam)   :) 

...resmen 10 yıl geride kaldılar (bazılarına göre 20) ...tam bir sefalet. (bkn.beter olun) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otomatik vites mi? Performans aracı alacak olsanız otm. vites tercih edermisiniz? Ben etmem şahsen.

Kulakçıktan değişmeli, hızlı tepkili bir otomatik vites gibisi yok...

Sol ayak frende sağ ayak gazda, alıştıktan sonra bak nasıl gidiyor...

Konu dışı olsa da, aman dikkat desem de

https://youtu.be/xl7O01h7MU4

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Discovery de gas monkey garaji var bugün aynisini restore edip satmislardi, bide Mustang boss429 mu ne vardı dünyada 50 küsür adet varmış yanlis hatirlamiyosam 220bin dolara satilmisti 0-100 3-4 saniyede çıkıyodu oda eski amerikan arabalarina hastayim ama yakıt :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

The Most Powerful Sedan In The World !  Bu da dünyadaki en güçlü sedanı Dodge Charger SRT Hellcat, Challenger'ın dört kapılı sedan aile versiyonu !  6.2 V8 Supercharged motoru 707 HP güç ve 881 Nm. Tork üretiyor, 0-100 km. ye 3.7 saniyede 0-200 km. 11.8 saniyede ulaşıyor. Tam bir aile arabası OMG !

Bu videoda aynı zamanda Charger ve Challenger karşılaştırmasınıda bulabilirsiniz.

2015-dodge-charger-srt-hellcat-front-thr

2015-dodge-charger-srt-hellcat-rear-thre

Fazla gösterişli olmayan kuzu postunda ki kurtlara bayılıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.