Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Ford Mondeo 1.5 Ecoboost 160 Ps 6 Ileri Otomatik Test - Sürüş İzlenimi - İnceleme

Önerilen Mesajlar

Nihayetttt...Teşekkürler !!

Yalnız bir şey sorcağım arkadaş bonus peruğuyla mı 1.88 yoksa peruksuzken mi ?  :P  :kıhkıh:

Baş mesafesini değerlendirmek için talihsiz bir seçim olmuş :D :D

Ben 1.82'yim arkadaş 1.88 işte :D Oraya soktuk ya yeter :P Bu tasarıma göre oldukça iyi fazla kurcalamayalım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle emeğine ve zamanına sağlık.. Güzel bir inceleme olmuş kardeşim.

Tüketim biraz korkutuyor.. 10.5'ten nerelere kadar düşebilir bilemiyorum. Onun dışında beğendim aracı..

Araç denemelerim harici hep insan gibi kullandım, trafik ise görüldüğü kadar vardı standart pazar günü diyebilirim bizim için. 

Aman aman korkutucu gelmedi gözüme tekniği 10.2 zaten ona göre gidebilirsin bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

emeğine sağlık...araba mükemmel.kaliteli duruyor.artık şu passat egemenliğinden kurtulma zamanı geldi bence halkımızın.sınıfındaki çoğu arabadan daha iri daha dolu bir araba bence.ön tasarım kaputtan aynalara uzanan çizgiler çok hoş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emeğine,eline sağlık Yakup yine,yeniden harika bir inceleme olmuş.

Yakıt tüketimi bence abartılı değil,bu boyutta otomatik ve benzinli bir araç için normal sınırlar içinde diyebilirim. (Bekara karı boşamak kolaymış,depoyu ben doldurmuyorsam tabi normal,neyse :) )

Önceki kasadaki 1.6eb manuel bile 9-10 arası yakıyordu normal kullanımda.

İç mekan denildiği kadar kalitesiz durmuyor gibi,canlı görmek elbet başka fakat malzeme kendini belli ediyor sanki video ve fotoğraflardan.

Sessizlik güzel gibi ama bir ara çıtırtılar geliyordu,kameradan olduğunu varsayıyorum. 

Bir kez daha beğendim diyebilirim,güzel iş çıkarmışlar cidden  :nazar:

Motor sesi olan kısımda önce köpek havladı ya öylesine dalmışım ki ''bu nasıl ses be!'' dedim içimden,neyseki geçti :D 

Ben bide Kaan abinin kadraja girip ''Nasıl beğendiniz mi kuZu'yu '' demesini bekledim ama olmadı :D

Semih G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bide Kaan abinin kadraja girip ''Nasıl beğendiniz mi kuZu'yu '' demesini bekledim ama olmadı

...yeşillendim ama test ekibi "sen şimdi yavŞar konuyu dağıtırsın ... de get!" diye kovaladı beni.  (bkn.acıların çocuğu ...ben) bana kalsa en sexy halimle kaputun üzerine felan bile yatardım ... neyse, bi sonraki test'de yaparız artık (bu defa da ünlü olamadık) 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Videoları izledim. 

Arabada navigasyon kartının takılı olmaması bence çok büyük bir eksiydi. Test aracının sürekli navigasyonda durması lazım ki dev ekranda navigasyon milletin aklını çelsin. Benim test ettiğim gün 1 saat benim gezmemi bekleyen abi arabayı aldı mı acaba çok merak ediyorum. Bence arabayı beklerken bir videoklipte tutmalı Kaanlar. Vatandaş binince bak beklerken  video izleyebiliyorsun demeliler. Hareket edince de hemen navigasyona geçmeli. Görevli bir iki sesle komut verdi miydi, geri kamera falan vallahi millet alır.Bizim millet sever böyle şeyleri çok sever hem de..  Ama arabada nav standart olup test aracında kapalı olması büyük talihsizlik neyse artık. Otosandan dönünce inşallah.. 

BU arada bana göndermeler var. Herkes durmuş bakmış .Biz niye dağ başına çıktık :P  kimse farketti mi :D 

Ayrıca videoda tüketim 50-60 oluyor demişsin. Bizim rampada oldu o başka yerde olmaz zaten. Keşke söylemeseydin :) 

Son olarak videoda maltepeden bostancı sonra köprü diyorsun ama karanlıkta maltepeden cevizliye gidiyorsun ;) Ne iş ???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi biri gidiş biri geliş ve o video olsun diye kamerayı tükkanda şarj edip tekrar çıktık.

Birde durup bakan dediğim trafikte olan olay :D baktım çaprazda yavaşlıyor eline telefonu aldı bastım gaza takip etti muhtemel bolca çekmiştir :D Çingenelerden zor kaçtık hikayesi yazalım [emoji14]

Kalkışlarda genelde 50-60 vuruyor o olmasa da 30-40 [emoji14] çok da deliler gibi takip etmedim gözüme anlık çarpanlar işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline sağlık Yakup, Kaan bey'e ayrıca saygılar, bonus kafalı arkadaş yüzünden baş mesafesi konusu muamma olmuş hiç birşey belli değil, benimde kullandığım Pirelli Sottozero3'ler müthiş bir yol gürültüsü yapıyor o lastiklere rağmen sessiz ise konforlu bir yazlık lastikte içeriye 0 ses girecek demektir. Farklı renkteki ambiyans ışıkları çok hoş olmuş, sabırsızla test aracını bekliyorum Eskişehir'e.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.