Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Ford Mondeo 1.5 Ecoboost 160 Ps 6 Ileri Otomatik Test - Sürüş İzlenimi - İnceleme

Önerilen Mesajlar

bugün bayide mondeo style paketi inceledim.

her şeyi çok iyi

beğenmediğim şeyler orta konsoldan dolayı bacaklarımı açamıyorum dümdüz durması gerekiyor çok rahat edemedim ve bağaj dar gibi geldi. geniş ama dar.

geri kalan herşey çok güzeldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup hocam aracı uzun süredir takip ediyoruz ve ben mondeo alırsam benzinli manual alacağıma neredeyse emindim fakat otosan öyle ilginç,kimse kızmasın ama saçmalıkta barındıran bir satış stratejisi sundu ki 1.6 tdci titanium mondeo almaktan kendimi alamadım(tabi bu saçmalık bizim çok işimize gelen bir saçmalık :) ).

Yakıt tüketimi konusunda ise görüşüm şudur ki;her zaman karma değerlere bakmışımdır,çünkü karma değer her zaman cepten çıkan parayı net gösteren değerdir

Tabi ki büyük çoğunluğu şehir içi araç kullananları hariç tutmak gerekir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup hocam aracı uzun süredir takip ediyoruz ve ben mondeo alırsam benzinli manual alacağıma neredeyse emindim fakat otosan öyle ilginç,kimse kızmasın ama saçmalıkta barındıran bir satış stratejisi sundu ki 1.6 tdci titanium mondeo almaktan kendimi alamadım(tabi bu saçmalık bizim çok işimize gelen bir saçmalık :) ).

Yakıt tüketimi konusunda ise görüşüm şudur ki;her zaman karma değerlere bakmışımdır,çünkü karma değer her zaman cepten çıkan parayı net gösteren değerdir

Otosan mantıklı olanı yaptı, bu sınıfta manuel benzinli alan kimse kalmadı denecek kadar azınlık. 

D segmentinde tercihlerin %76'sı dizel ve satılan araçların %84'ü otomatik vites. Sırf manuel oranı bile ortada.

Tekrar hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Mondeo Style 1.5 EcoBoost 160PS A/T (4K)84.900 TL

Yeni Mondeo Style 1.6 TDCI 115PS (4K)84.900 TL

Aynı fiyat

Yeni Mondeo Titanium 1.5 EcoBoost 160PS A/T (4K)97.800 TL

Yeni Mondeo Titanium 1.6 TDCI 115PS (4K)94.600 TL

3.200 TL fark  :blink: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Mondeo Style 1.5 EcoBoost 160PS A/T (4K)84.900 TL

Yeni Mondeo Style 1.6 TDCI 115PS (4K)84.900 TL

Aynı fiyat

Yeni Mondeo Titanium 1.5 EcoBoost 160PS A/T (4K)97.800 TL

Yeni Mondeo Titanium 1.6 TDCI 115PS (4K)94.600 TL

3.200 TL fark  :blink: 

Style dizel pahalı satılıyor bunun anlamı bu :) Donanım fiyat başlığımızda konuşmuştuk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tanıştırabilirim  :kıhkıh:

Ayrıca Otosana Maşallah diyelim,malum şuan fiyatlar güncelleniyor

D segmentini tercih eden perakende müşterisi ciddi özel ve az, piyasada gördüğümüz passat delileri genelde 2.elci ve kullanıcıları ise şirket çalışanları. Mondeo içinde geçerli bu bir nebze az bile olsa.

Bu sınıfta parayı verenlerin talepleri dinlenir yani büyük oyuncular. Haliyle 20 bin tl bile olsa onlar satılır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosan mantıklı olanı yaptı, bu sınıfta manuel benzinli alan kimse kalmadı denecek kadar azınlık. 

D segmentinde tercihlerin %76'sı dizel ve satılan araçların %84'ü otomatik vites. Sırf manuel oranı bile ortada.

Tekrar hayırlı olsun.

mondeonun 1.6 dizeli ikinci el değerini zaten koruyordu, bence benzinli de otomatik olunca ikinci eli daha sağlam olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca Otosana Maşallah diyelim,malum şuan fiyatlar güncelleniyor

...kaynak maliyetinde artış olsa da Ford bunu son kullanıcıya yansıtmadı. (Mart listelerinde)  Parite bozulmayı sürdürür, TL'nin düşüşü sürerse önümüzdeki aylarda ne olur bilmiyorum .. ne de olsa ekonomi maharetli ellerde! ve büyüklerimiz sağduyu içinde davranış sergiliyor!! ... şu an için Ford sıkı duruyor, işi bozmamak adına çaba harcıyor. (bkn.kolay gelsin.)  ...artık zaman ne gösterir? hep beraber bekleyip şahit olacağız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne de olsa ekonomi maharetli ellerde!

Kesinlikle!!!

Bugün konuştum tüm modellere %2 geldiğini,mondeoda artış olmadığını söyledi,Mondeo düşünenler için bence bu ay son şansları ellerini çabuk tutsunlar,dolar artışı,bahar zamları ve lansman avantajı bittiğinde pişman olmaları kuvvetli bir ihtimal

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.