Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Focus Mk4 Olası Tasarımlar

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

Yanlış bu resimler focusta depo solda olamaz, olmamalı :) 

Stopun en dış kısmı BMW opel ayağı aşağı kıvrılacak herhalde. Ulan ford şu çıkıntıya bir yer bulamadım önce öne uzattın şimdi aşağı uzatıyorsun. Gereksiz işte kaldır gitsin? 

Farın altındaki eski opel Zafiralardakini andıran yarık da nedir yavv.. Resmen "miğdem" bulandı.. böğğğğğkk :( 

Gene geçen yüzyıldan kalma özensiz jant seçimi :( 

Ağlamak istiyorum sayın okuyucu ..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

... resmi (Catia) çizimleri gayrı-resmi görmüş biri olarak diyorum ki : kuZu'nun önünü ve yanını (sözde) gösteren çalışma bildiğiniz "yersen" tadında, şu an çalışılan gövde ile yakından - uzaktan alakası yok. (arka kısım biraz benziyor)

bkn. J1'ın lastiği yere basana kadar daha bin kere kaşı-gözü değişir, o ayrı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

yukarıdaki resimlerde bu araba zaten..köklü değişim değil iyi bir makyaj yemiş gibi olacak anlaşılan..ama yeni sorunları ile yeni kasa geleceğine, gayet şık, kronik sorunları bitmiş bir kasa izlenmiyle başarılı satış grafiğini yakalar bence..yani aklı olan alır demeye getiriyorum.. öze indiğinizde kasada değişim yok..yürüyen şu bu, elektirkli direksiyon vb elde geçmiş olacaktır.

gücümüz yeterse alırız yetmezse elantra veya yeni cerato ya (dct dizel otomatik, 1.0 focus tit le aynı para-kalite donanım sorgulamıyorum..doluluk olarak benim style la aynı denebilir, sensörler var oto park yok) doğru meyil var bende.. alırız derkende ancak makyajlı f4 e kadar bekleriz bu ekonomik koşullarda..çoluk çocuk büyüyor masraf çok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Haydi Gelin şimdiden Bir Mk4 Başlığı Açalım (Tasarımlar) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., başlığı 2018 Focus Mk4 Olası Tasarımlar olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.