Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Zaten aynı şeyleri düşünmemiş olsam şimdiye çoktan bir şekilde takmaya çalışırdım, iyisi orijinali olanı..

Bu arada yeniden 1.6 Eb'landım, haberin ola.. :D

Hayırlı olsun abi, havalar ısınsın bir buluşma yapalım artık. :balon:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim Fatih, elbette güzel bir buluşma ayarlarız. :yeah:

tekrar ecoboost mu aldın Nihat abi nerden aldin hangi renk hb kırmızı mi yine hayırlı olsun fotolarini bekliyoruz. .Ben bile düşünüyorum valla tekrar ecoboost mu alsam diye ama yaza doğru bakalım belki alabilirim.

Şöyle birşey verelim :)

eCfrW0B.png

bu jant 18gibi duruyor valla normalde bu jantlar 17 incte.burdaki büyük duruyor biraz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tekrar ecoboost mu aldın Nihat abi nerden aldin hangi renk hb kırmızı mi yine hayırlı olsun fotolarini bekliyoruz. .Ben bile düşünüyorum valla tekrar ecoboost mu alsam diye ama yaza doğru bakalım belki alabilirim.

bu jant 18gibi duruyor valla normalde bu jantlar 17 incte.burdaki büyük duruyor biraz

Araba alçaltılmış, yoksa jantlar 17 gibi duruyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3dtuning diye bir site var. Aracınıza istediğiniz jantları takabiliyorsunuz. Fordun orjinal fabrika jantlarını da deneyebiliyorsunuz. Fordun en son çıkan paketlerinde beğendiğim bir jant vardı, onu uyguladım.

Bu da hafif alçaltılmış hali, bu jant 17", nasıl durmuş yorumları alalım.

En beğendiğim jant bu :)

Zaten aynı şeyleri düşünmemiş olsam şimdiye çoktan bir şekilde takmaya çalışırdım, iyisi orijinali olanı..

Bu arada yeniden 1.6 Eb'landım, haberin ola.. :D

Hayırlı olsun abi, ne zaman tanıyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada yeniden 1.6 Eb'landım, haberin ola..

Yahu bu böyle iki lafın arasına sıkıştırılacak bir haber mi?

Aç konunu, patlat fotoğraflarını, anlat hikayeni, dünya alem duysun, anlasın EB'ye sevdalı olmanın nasıl bir şey olduğunu.

Vesile ile Otosan 1.6 EB getirmiyor ya, hakaret sayılmayacak sözlerle nasıl anlatabilirim bilemedim, en hafifi "aptallık" olurdu herhalde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu bu böyle iki lafın arasına sıkıştırılacak bir haber mi?

Aç konunu, patlat fotoğraflarını, anlat hikayeni, dünya alem duysun, anlasın EB'ye sevdalı olmanın nasıl bir şey olduğunu.

Vesile ile Otosan 1.6 EB getirmiyor ya, hakaret sayılmayacak sözlerle nasıl anlatabilirim bilemedim, en hafifi "aptallık" olurdu herhalde. 

Hocam en kısa zamanda dediklerinizi harfiyen uygularım.

En beğendiğim jant bu :)

Hayırlı olsun abi, ne zaman tanıyoruz :)

Çok teşekkür ederim Ozan, en kısa zamanda.. :)

Hayırlı olsuuun :)

Çok teşekkür ederim Servet..

Valla Eb'suz olmuyor yani bu benim için böyle, neden derseniz bu paraya alınabilecek en güzel seçenek 1.6 Eb. Evet renk şeker kırmızı ve hb. km.si 23700 şu an için 24000'de....

Nihat Abukan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu Nihat güle güle kullan da, ben anlayamıyorum neden aynı arabayı alıp satıp tekrar alıyorsun? Bu araçlar arasında bir fark mı görüyorsun?

Yani noteri sigortası kaskosu hiç mi üşenmiyorsun kardeşim sen :) hadi başka başka araçlar olsa anlıycam da aynısı yahu, renk bile aynı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu Nihat güle güle kullan da, ben anlayamıyorum neden aynı arabayı alıp satıp tekrar alıyorsun? Bu araçlar arasında bir fark mı görüyorsun?

Yani noteri sigortası kaskosu hiç mi üşenmiyorsun kardeşim sen :) hadi başka başka araçlar olsa anlıycam da aynısı yahu, renk bile aynı :)

Sanırım bunun cevabını Servet verir...  :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.