Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Bende jant körlüğü oluştu, yani o kadar çok değişik jant gördük ki, hepsinin kendine has bir güzelliği var, seçmek çok zor, bir şey fark ettiği de yok sonuçta, birini biri diğerini başka biri beğeniyor, yani bu konu gereğinden  fazla uzadı ve gereğinden fazla kafa yoruluyor.

Hafif ve sağlam olsun yeter.

Resimlerde sadece arka değil ön de çok yüksek duruyor, ama jantlar uymuş, tıpkı uyabilecek en az xxx farklı jant kadar...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar elimde orjinal 17'' ford cmax jantı var, üzerindede 225 45 17 lassa phenoma lastik var. Kullanmıyorum depoda duruyor. Bir süre benim focusta kullandım, resmini koydum hatırlarsınız. İsteyen olursa verebilirim.

gynuzure.jpg

Ben bu jantlardan ariyorum. Fiyat konusunda cazip olursa almak isterim. Fiyatini ozel mesajla belirtirseniz konusmak isterim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tahir'in resmini eklediği jantların benim arabaya takılmış hali aşağıdaki resimlerde.

Sizce nasıl duruyor? Tam olarak içime sinmeyen birşeyler var, arka leylek gibi ondan mı acaba?

küçük duruyor gibi geldi bana. ahhh ahh şu mart bi geçsinde :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugün gittim yerinde inceledim :D

Bildiğimiz S-max jantı bu yahu.boyamışlar sadece .ikinci el jant.

hakkını yemeyelim ama boyanınca selectıv jantına benzemiş :D

Erkan abi fotoğraflar gerçekse bunlar selective mondeo janti

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-2012-model-ford-mondeo-selective-2-0i-ecoboost-240-ps-152968522/detay

Fotoğraftakilerden farkli bir jant mi gosterdiler sana acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.