Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Kuga göstergenin arkasında bir çıkıntı vardı ve focus'a uyarlamak için bunu törpülemek yada kesmek gerekiyordu sanki,Murat abinin konusunda buna benzer bir şey hatırlıyorum.
Diğer bir nokta ise mil göstergenin Job2 ve üstü yani güncel versiyon olması halinde sıkıntısı yok,ayarlardan mil/km ayarı yapılabilir. Kritik nokta önceki yorumlarda güncel versiyona ait APP koduna sahip olması gerektiği hatta almadan önce çalışır haldeki fotosu bulunabilirse harika olur. Başka bir nokta ise fabrika çıkışı park sensörü olmayan (trend-trendx ve otomatik titaniumlar) için mca göstergede takılabilir,bir nebze bunlarada bakabilirsiniz en basitinden güncellenmiş mi güncellenmemiş mi diye düşünmeden alınabilir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.09.2016 - 11:21 tarihinde, Berat Hasbek yazdı:

Şimdi, Semih G. yazdı:

Kuga göstergenin arkasında bir çıkıntı vardı ve focus'a uyarlamak için bunu törpülemek yada kesmek gerekiyordu sanki,Murat abinin konusunda buna benzer bir şey hatırlıyorum.
Diğer bir nokta ise mil göstergenin Job2 ve üstü yani güncel versiyon olması halinde sıkıntısı yok,ayarlardan mil/km ayarı yapılabilir. Kritik nokta önceki yorumlarda güncel versiyona ait APP koduna sahip olması gerektiği hatta almadan önce çalışır haldeki fotosu bulunabilirse harika olur. Başka bir nokta ise fabrika çıkışı park sensörü olmayan (trend-trendx ve otomatik titaniumlar) için mca göstergede takılabilir,bir nebze bunlarada bakabilirsiniz en basitinden güncellenmiş mi güncellenmemiş mi diye düşünmeden alınabilir.

Semih arkadasimizin bahsettigi Kuga ekraninin arkasindaki kücük cikintilarin kesilme videosu...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Önümüzdeki haftayı beklersen sana bir kuga gösterge ayarlayabiliriz ?

DV4T 10849 xx seri ile başlayanlar, sona yazdığım xx ler farklılık gösterebiliyor.

Gürkan Bey eğer denk gelirse ben de bir tane almayı düşünüyorum. Size veya forumdan diğer arkadaşlara haber gelirse beni de alacaklar listesine ekleyebilirseniz çok sevinirim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12/17/2016 - 01:23 tarihinde, Fatih U. yazdı:

Semih arkadasimizin bahsettigi Kuga ekraninin arkasindaki kücük cikintilarin kesilme videosu...

Özellikle c-max için o çıkıntıların hemen hemen dibinden kesilmesi gerekiyor. Ama bu videodaki adam testere ile girişmiş göstergeye. Biz falçata kullandık kibarca. Zor da değil kolayca kesiliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Serkan Karakoca yazdı:

Mca dizel geniş ekranlı  kadran satabilirim teklifleri alalım dizel st kadran alma planlarım var :) Türkiyede st dizel satılık var bir tane :)

300 verelim. Mca olduğu için 50 de ilave edelim. 350 son sar sar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.