Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben de kibarca anlatmaya çalıştım işte yeni araç almışların sazanlığından faydalanıyorlar diye.

Bakımı da çok önemsiyorsanız ucuz yollu halini de bonus olarak ekledim.

Karar vermekte hala sorun varsa kesin çözüm önerebilirim: Yazı - Tura (bu ciddi bir açıklamadır)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya git bi güzel yerde eglen salla...güzel bir yemek ye..şöle.........oooooooohh süper olur...bekarsan...ben olsam öle yaparım...al yavrunu cık cankaya tarafına...........yeşil vadi..mangal birsürü güzel tadım pizza var...ankarayı gören..git ankara kalesine güzel şarap evi var...paşa konagı zengerin yeri..salla gitcene ye gitsin... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de kibarca anlatmaya çalıştım işte yeni araç almışların sazanlığından faydalanıyorlar diye.

Bakımı da çok önemsiyorsanız ucuz yollu halini de bonus olarak ekledim.

Karar vermekte hala sorun varsa kesin çözüm önerebilirim: Yazı - Tura (bu ciddi bir açıklamadır)

düşüneceğim.. sağolun açık sözlülüğünüz için..

Alperen G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

özellikle çöp şiş'i öneririm.. ciğer seviyorsanız ciğer veya karışık çöp şiş'i de fena değilmiş. ben ciğeri koklayamıyorum bile, kaldı ki yemek.. diyarbakır'da ciğerci remzi usta istisnadır. gözünün yaşına bakmadan 2 porsiyon ciğer yiyebilirim orada...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 gündür aracın frenleriyle ilgili bir sıkıntı var. aracı akşam çalıştırıp yola çıktıktan hemen sonra frene bastığımda tutmama gibi bir durum oluyor. nasıl olduğunu anlatacak olursam: bizim sokakta yeni yapılan kaldırımlardan normalde 4 aracın sığdığı yola şu an 3 araç ancak sığmakta. 2 gün evvel aracı çalıştırıp rampa aşağı sokağa girdiğimde aşağıdan bir araç geliyordu ve ben yol vermek için aracın birinin arkasına gireyim derken frene bastım ve araç öndeki aracın tamponuna çarpmak üzereyken durdu. ilkinde pek takmadım. ertesi gün yine aynı rampadan aşağı inerken sokağın aşağısında kazı yaptıkları için çukura yavaş girelim diye fren yaptım, aynı durum yine oldu. ilk çalıştırmadan sonra düz yolda böyle bir sıkıntı yok. öyle çok süratli bir şekilde değil, 20-30 km/h hızla giderken... o sokaktan yüzlerce kez inmişimdir, ama hiç böyle bir durumla karşılaşmadım.

frene bastığımda pedal çok sert geldi. yani, kuvvetle basmama rağmen hiç tepki vermemiş gibiydi(fren şiştiği zaman aracın çok zor durmasına benzer şekilde). sıfır araçlara binmişliğim yok. yıllardır 2. el araçlara bindiğimizden rodaj gibi durumlarla karşılaşmadım. fren disklerinin, balataların alışmasından mıdır?? bunu bilmediğim için soruyorum; bu karşılaştığım durum normal midir?? araç şu an yaklaşık 1400 km.de...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 gündür aracın frenleriyle ilgili bir sıkıntı var. aracı akşam çalıştırıp yola çıktıktan hemen sonra frene bastığımda tutmama gibi bir durum oluyor. nasıl olduğunu anlatacak olursam: bizim sokakta yeni yapılan kaldırımlardan normalde 4 aracın sığdığı yola şu an 3 araç ancak sığmakta. 2 gün evvel aracı çalıştırıp rampa aşağı sokağa girdiğimde aşağıdan bir araç geliyordu ve ben yol vermek için aracın birinin arkasına gireyim derken frene bastım ve araç öndeki aracın tamponuna çarpmak üzereyken durdu. ilkinde pek takmadım. ertesi gün yine aynı rampadan aşağı inerken sokağın aşağısında kazı yaptıkları için çukura yavaş girelim diye fren yaptım, aynı durum yine oldu. ilk çalıştırmadan sonra düz yolda böyle bir sıkıntı yok. öyle çok süratli bir şekilde değil, 20-30 km/h hızla giderken... o sokaktan yüzlerce kez inmişimdir, ama hiç böyle bir durumla karşılaşmadım.

frene bastığımda pedal çok sert geldi. yani, kuvvetle basmama rağmen hiç tepki vermemiş gibiydi(fren şiştiği zaman aracın çok zor durmasına benzer şekilde). sıfır araçlara binmişliğim yok. yıllardır 2. el araçlara bindiğimizden rodaj gibi durumlarla karşılaşmadım. fren disklerinin, balataların alışmasından mıdır?? bunu bilmediğim için soruyorum; bu karşılaştığım durum normal midir?? araç şu an yaklaşık 1400 km.de...

Bunlar olduğunda hava sıcaklığı kaç dereceydi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.