Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple Wwdc 2014 Duyurusu Ve İçeriği Hakkında - Ayrıca Özel Yeni İphone Bilgisi İçerir

Önerilen Mesajlar

wwdc2055.jpg

wwdc2056.jpg

wwdc2057.jpg

wwdc2058.jpg

3d'ye özel performans artışı

wwdc2061.jpg

wwdc2065.jpg

Oyun reklamları başladı onlara girmiyorum.Pek anlamam :D

wwdc2080.jpg

wwdc2081.jpg

wwdc2083.jpg

wwdc2115.jpg

ve iPhone 4 ölür. 

wwdc2116.jpg

Bitti - Bu kadardı :)

Yeni ürün mürün yok :)

iOS - MAC OS X - DEV'e yüklenmişler.. Derhal i8 yükleyeceğim :yeah:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Grafik ve programlama dilini değiştirmişler. 5s destekli yeni grafik motoru ve çok çok daha hızlı. Grafik seviyesi level atlamış. Mevcut A7ye göre programlamaları demek mevcut cihazı çok ileri taşımış olması demek. (open GL yerine Metal olmuş) Mevcut cihazlarda grafik detayı çok artmış. 

Ayrıca 3. parti klavye gelmiş. Mevcut klavyeyi ben beğenmiyordum.   

Bildirimler çok gelişmiş, interaktif olmuş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefon çaldığında ipad veya mac üzerinden cevaplamak hoş olacak bence, ayrıca ekrandaki bir sayfayı dönüp diğer cihazda açabilmek falan güzel uygulamalar. Aslında baştan bile yapmaları gereken bir şey sistemi birleştirmek. Cihaz satışlarınıda arttıracaktır firma adına. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefon çaldığında ipad veya mac üzerinden cevaplamak hoş olacak bence, ayrıca ekrandaki bir sayfayı dönüp diğer cihazda açabilmek falan güzel uygulamalar. Aslında baştan bile yapmaları gereken bir şey sistemi birleştirmek. Cihaz satışlarınıda arttıracaktır firma adına. 

AirDrop ve call hatta text :yeah: Hep istediğim birşeydi. 

iMessage'da whatsapp gibi oldu, yani artık onu da kullanmamaya başlarım.. 

Detaylarını bilmiyoruz ama airdrop harici özellikler 4s ile de sunulacak mı acaba..

Birçok yenilik ciddi ciddi apple tayfasının developer olduğunu hatırlamayı başardığını gösteriyor bana.

Tabi ben sdk ları merak ediyorum fakat kullanıcı olarakda keyifli olacak sanırım.

Developer'a yüklenmişler zaten yapılması gereken de o olmalı artık app'i olan işi götürecek sistemler benzedi birbirine

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iMessage sadece Apple cihazlar arası çalışacaktır. Diğer cihazlarla sms mms gibi çalışır. Dolayısıyla eksik kalır.

Olsun abi herkeş de iphone var :D:zha: 

Birde türkçe dikte geldi yakında siri'de gelirse iyi olur en azından final sürümünde..

Güzel anlıyor dikte

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bakma böyle saçma sitelere lütfen.. UDID'siz sorun yaşarsın bu şekilde yüklenir ama telefonu kapatıp açamazsın aktifleştirme ekranında kalır :D

Neyse ben yüklemedim whatsap atıyormuş, beta 2'yi beklerim gibi.Belki 1-2 saat denemek için yüklerim :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bakma böyle saçma sitelere lütfen.. UDID'siz sorun yaşarsın bu şekilde yüklenir ama telefonu kapatıp açamazsın aktifleştirme ekranında kalır :D

Neyse ben yüklemedim whatsap atıyormuş, beta 2'yi beklerim gibi.Belki 1-2 saat denemek için yüklerim :yeah:

:D

haberleri takip ediyorum en azından :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.