Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple Wwdc 2014 Duyurusu Ve İçeriği Hakkında - Ayrıca Özel Yeni İphone Bilgisi İçerir

Önerilen Mesajlar

Evet

Ayarlar-->icloud içerisinde hesap aktif ve kişiler sekmesi açık ise ve senkron olmuyorsa ilk işimiz, telefon sürümünü güncel tutmak ardından rehber'e girip sol üst kısımdaki gruplar seçeğini tıklamak ve orayı kontrol edin iclould açık mı değil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayarlar-->icloud içerisinde hesap aktif ve kişiler sekmesi açık ise ve senkron olmuyorsa ilk işimiz, telefon sürümünü güncel tutmak ardından rehber'e girip sol üst kısımdaki gruplar seçeğini tıklamak ve orayı kontrol edin iclould açık mı değil mi ?

Bunların hepsi tamam ama nedense olmuyor.

Notlar geliyor fakat rehber gelmiyor.

Neyse iCloud dan vcf file ı Alıp hallettim ama kelek durum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Mail için kendi programını mı kullanıyorsunuz?

Telefona gelen mail bilgisayara 5 dk sonra geldi...

hangi mail? gmail beni çok uyuz etti. kendi uygulamasında push notification çalışmıyor. Ayrıca bide gmail uygulaması kullanmak zorunda kaldım. Eskiden microsoft exchange üzerinden çalışıyordu bi tarihten sonra yeni cihazlarda desteği çekmişler. 

gmailin uygulamasında da farklı kişilere farklı ses atamayı yapamadım. her gelen maile bakmam gerekiyor.

yahoo için kendi uygulamasını kullanıyorum.

bilgisayara geç gelme olayıda, sayfa tarayıcıda uzun süre açık kaldıysa bağlantı ölmüştür, güncellemiş gibi yapıp güncelleyememiştir 5dk sonrasında anca bağlantı kurulunca görmüştür. diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hangi mail? gmail beni çok uyuz etti. kendi uygulamasında push notification çalışmıyor. Ayrıca bide gmail uygulaması kullanmak zorunda kaldım. Eskiden microsoft exchange üzerinden çalışıyordu bi tarihten sonra yeni cihazlarda desteği çekmişler. 

gmailin uygulamasında da farklı kişilere farklı ses atamayı yapamadım. her gelen maile bakmam gerekiyor.

yahoo için kendi uygulamasını kullanıyorum.

bilgisayara geç gelme olayıda, sayfa tarayıcıda uzun süre açık kaldıysa bağlantı ölmüştür, güncellemiş gibi yapıp güncelleyememiştir 5dk sonrasında anca bağlantı kurulunca görmüştür. diye tahmin ediyorum.

outlook.com ve gmail hesaplarını eklemiştim...şimdi de mailler gitmez oldu..değişiklikte yapmadım..tarayıcıdan giriyorum şimdi...sildim hesapları...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.