Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Araç üretim tarihi Almanya festivallerine yakınsa onu almamak lazım işte :kıhkıh:

??Limitsiz bira. Sokaklarda milletin kafasına yağmur gibi saçılan likörlü çikolata. Sonra vardiyaya git. Milyonluk araç üret. 

Yalnız bu saatten sonra kimsenin 100 bin avro bile vermeyeceğini garanti eden böylesine bir afişe ilan verebilecek maddi imkân da imrenilesi yani.?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karalama ilanı da olabilir diye okudum başka bir forumda, geri alınması gerekiyor aynı hatadan dolayı sorun yaşandıysa, plakalar niye yok soru işareti, mercedes'in bu adama tazminat açma hakkı oluyor mu bilemedim, bir de ekşiye de konu açtın madem detayları ver.

Bir de s500 almış adam mahkeme yolu açık olsa bir dakika düşünmez bence. Millet bmw'ini mini'sini yakıyor ya da istanbulu dolaştırtıyor, DSG'li caddy'de bile yapan var, bu adam bunla yapmazsa garip

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford Tekno Paketli, otomatik parklı F3 style üretmiş benim haberim yok:D

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-focus-iii-techno-paket-416053338/detay

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

07.04.2017 - 16:44 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Tekno paket yok onda sadece city stop.

birde ısıtmalı ön cam var :)

--4 dakika sonra eklendi--
07.04.2017 - 16:39 tarihinde, Süleyman Ünal yazdı:

Ford Tekno Paketli, otomatik parklı F3 style üretmiş benim haberim yok:D

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-focus-iii-techno-paket-416053338/detay

tekno paket derken ısıtmalı ön cam ve aktif şehir içi güvenlik sistemini  kast etmiş eleman.Titanium da tekno paketin içinde bulunuyordu bu iki donanım onu demek istemiş .Aslında style plus paket demesi gerekiyordu önüne gelen yazıyor işte

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.