Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Bazen kantar 100 kilo diyor, tarttığı adamın 100 gram insanlığı yok.

Öyle mesleklerin saygınlığı falan benim için mazide kalmış şeyler. Ne öğretmenler, doktorlar görüyoruz duyuyoruz. Değil araba almak selam vermesen olur. Uzun lafın kısası bırakmak lazım böyle boş işleri, insan olmak kafi.

Yalnız varsa yumurta gibi bir araba ben de talibim ?

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

O halde sizinki dolandırıcılık gibi olmuyor mu? Arabayı 2.el aldınız ve ne olduğu belli değil geçmişi. Aldığınız gibi Öğretmenden diye ilana çıktınız, nerede kaldı öğretmenlik :D Kanan da kandıran da ilginçtir özetle bu tür şeylerde. 

Geçmişini iyice araştırırım  aldığım aracın ne alaka şimdi dolandırıcılıkla ?Sonuçta herkes bi yerden alıyor satıyor aracını ,gidipte aracın üzerinde oynama yaparsanız o zaman sahtekarlık olur.Alan kişiler sorunca zaten söylüyorum aracın geçmişini ne zaman aldınız ,kaçıncı sahibisiniz vs. diye.Zaten ruhsatta son tescil tarihi vs. yazıyor .."Öğretmenden" olması araçla ilgili güven değil sadece alım satım işinde karşılaşılan güven .Sonuçta insanlar bazen alım satımda da dolandırılabiliyilor.Milletin araç satarken ünvan yazması genelde bu yüzden tabi diğer yönlerde var ama... Ben kesinlikle dikkat  etmem buna yani ben araca bakarım araç kimden olursa olsun ama şuda bir gerçekki memur insanlar daha titiz daha temiz bakıyor aracına ve daha güvenilir benim gördüklerim bu şekilde ..Tabi illa herkes böyle olacak diye birşey yok aracına iyi bakmayan ve üç kâğıtçı olanda çıkabilir sadece genel olarak böyle  benim gözlemlerim.Mesela nasıl bazıları galeriden araç almaya korkuyorsa öğretmenden veya doktordan ,memurdan almayada daha güvenilir bakıyor.Kimse kimseyede zorla birşey satmıyor sonuçta ha millet km sahtekarlığı veya araç hakkında yanlış bilgi veriyorsa onlar ayrı konu tabi.Daha uzar gider bu konu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim memlekette öğretmen bir arkadaş var. Pert veya çekme kayıtlı araçları bizim servis elemanlarına yaptırıyor. Sonra ufak hasarlı diye satıyor. Yalana borcum eşim de öğretmen 100 kez demişimdir. Adamlık meslekle veya okumakla olunmuyor! Ne meslek erbabları var ki bizleri adamlıkta cebinden çıkartır. Bana kusura bakmayın ama mesleğini cinsiyetini önüne yazan ilanlar saçma geliyor. Alacağım varsa da almam.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Berat Hasbek yazdı:

Bana kusura bakmayın ama mesleğini cinsiyetini önüne yazan ilanlar saçma geliyor. Alacağım varsa da almam.

Kırma hevesimizi, bakarsın yarın öbür gün gecekonduya asansör yapmak için satışa çıkartırız, para etmezse senden bilirim... :kıhkıh:

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem Boneval yazdı:

Kırma hevesimizi, bakarsın yarın öbür gün gecekonduya asansör yapmak için satışa çıkartırız, para etmezse senden bilirim... :kıhkıh:

Abi benim kimleri kastettiğimi sen benden daha iyi biliyorsun. :) Amacım sizleri kırmak değil. :öp:

Bazı kişilerin arabayı alır almaz ilan vermesi ve önüne kooooocaman mesleğini yazması. :aman:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana şöyle geliyor bu MESLEK takıntılılar.

ula yıllar boyu anca bunu becerebildim yazayım bari.

kıssadan hisse. bi kaç zaman önce bi müşterimiz bizi dolandırıcılıkla suçladı. "kredi kartından fazla çekim yapmışız !!!" 

• müşteri yurtdışı sitelerimizden sipariş vermiş TR kartıyla ödemiş.
  • TR kartı USD alışverişe izin vermiş, banka tarafından onaylanmış. 100USD diyelim.
  • Aysonu ekstrede 360TL gibi rakam görünce basmış feryadı, başvurmuş bankaya.
  • Banka tarafımızdan gerekli evrakları istedi.
  • Müşteriye atılan tüm mailler USD olarak yazıyor. e-Faturada bile USD yazıyor
  • Banka tarafımızı haklı buldu iade işlemi yapmadı.
  • hanımefendi bi Üniversitemizde Matematik ağırlıklı bi bölümde Profesörlük yapıyormuş.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

Ben şu aralar benim düldülü satmayı düşünüyorum. Var mı ilan başlığı önerisi olan:) Not: Takas da olur ama sadece bankacıyla :kıhkıh:

Sondaki ifadeden not bölümünü çıkarıp sadece bankacıyla takaslı focus dediniz mi sırf bu ilginç başlık için bile ilan detayına bakılır sanırım. :kıhkıh: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

Ben şu aralar benim düldülü satmayı düşünüyorum. Var mı ilan başlığı önerisi olan:) Not: Takas da olur ama sadece bankacıyla :kıhkıh:

Nie bankacı olunca arkada yımırta yerine paramı taşıyacak; hemide çift sarılı ... :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Nie bankacı olunca arkada yımırta yerine paramı taşıyacak; hemide çift sarılı ... :D

Yok yok ondan değil. Hayatımda ilk defa kazık atacağım da ondan. Bankacı olsun istedim.:öp: Hep mi onlar atacak.:smiley2k:Değil mi Mr. Walking?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Kazığı onlarda atmıyor ki bankanın sahibi atıyor

Organize işler bunlar Osman abi. En iyi müşteri öpeni müdür yapıyorlar, biliyor musun?:D Geçen kredi kartı extresi geldi. Baktım 6,5 tl fazlalık görünüyor borçta. MH yi aradım bu ne diye. Benim kartı sigorta yapmış arkadaşlar sağolsunlar. Kime sordunuz dedim,cevap veremedi abla. Faydalarını anltıyor. Yok bana birsey olursa kart borcunu karşılayacakmış falan filan. Beni değil kendilerini güvenceye alıyorlar. Yersen!!!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 March 2017 - 00:05 tarihinde, Berat Hasbek yazdı:

Benim memlekette öğretmen bir arkadaş var. Pert veya çekme kayıtlı araçları bizim servis elemanlarına yaptırıyor. Sonra ufak hasarlı diye satıyor. Yalana borcum eşim de öğretmen 100 kez demişimdir. Adamlık meslekle veya okumakla olunmuyor! Ne meslek erbabları var ki bizleri adamlıkta cebinden çıkartır. Bana kusura bakmayın ama mesleğini cinsiyetini önüne yazan ilanlar saçma geliyor. Alacağım varsa da almam.

alıcıya söylemiyorsa hasar kayıtlı veya pert kayıtlı olduğunu o zaman sıkıntı vardır...Yoksa gayet normal bi durum adam açıklama kısmında araç hasar kayıtlı vs. diye bilgi veriyorsa gayet normal bir olay bu Adam zaten emsallerinden uygun fiyata veriyor aracı kimseyede zorla birşey satmıyor.Ama aracın pert veya hasar kayıtlı olduğu ile ilgili bilgi vermezse o zaman etik olmaz...

Sizce mahsuru ne benim aracımı hemen "Öğretmenden "diye ilan vermemin bi anormallik mi var anayasaya mı aykırı etik olmayan ne ?Kimseye yanlış bilgide vermiyoruz aracın durumu ne km si ne kaçıncı sahibiyiz ne zaman aldık hepsini sorana söylüyorum sizin zorunuza giden ne burda ?Ayrıca benim aracı sattığım yok öylesine bi ilan verdim araç ne ediyor kaça gider vs diye

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.