Jump to content

Berat Hasbek

Üye
 • Toplam İleti

  721
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

716 Mükemmel

1 Takipçi

Berat Hasbek Hakkında

 • Yaş 33
 • Derece
  Style

Profil Bilgileri

 • Yaş 33
 • Şehir:
  SİVAS
 • Arabam:
  '14 Focus Tdci Trend X
 • Meslek:
  Muhasebe&Lojist
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

862 profil görüntüleme
 1. Satılık: Ptc Heater

  Satılacak Ürün Hakkında Marka ve Model: Fomoco Ford orjinal ekipman Diğer Detayları: Ptc Heater. Ek ısıtıcı. Kış için üretilmiş hemen hemen herkes biliyor zaten. Ürün kodunu ve resimlerini ekliyorum. Aldım ama takmadım. Aracımı sattıgım için ürünü satıyorum. 2011/2014 model arası araçlarda uyumludur. Satış Hakkında Satış Yöntemi: Nakit,havale İstenilen Karşılık: 280 (pazarlık payı vardır) İletişim Bilgileri İsim Soyisim: Berat Hasbek Yaşadığı Şehir: Sivas İletişim Kanalları: Mesaj,Telefon Ürüne Ait Resimler Bu kısımda ürüne ait resimleri koymalısınız..
 2. Plakalık Iptali ve Plaka Lambasını Beyaz Ledlere Çevirme

  İlk etapta kimse vidaya çerçeveye bakmayacaktır. Şimdi önemli husus cemiyet mühürü ve font. Plaka gerçekse eğer vidaya çerçeveye kimse bakmıyor.
 3. Plakalık Iptali ve Plaka Lambasını Beyaz Ledlere Çevirme

  Demekki onlar da geçmiyormuş. Kapsam daha da genişlemiş.
 4. Plakalık Iptali ve Plaka Lambasını Beyaz Ledlere Çevirme

  Muayeneye girin,kalırsanız boyatırsınız. --0 dakika sonra eklendi-- Vidalar harflere denk gelmemişse sorun yok.
 5. Plakalık Iptali ve Plaka Lambasını Beyaz Ledlere Çevirme

  Dün muayenem vardı. App ile girecektim ki arkadaş girme kalırsın dedi. Plaka bastırdım, yeni plaka ile girdim. App,mühürsüz,harflerde vida olan müdahele edilmiş tm plakalar geçersiz. Başka yerlerde bunlara dikkat edilir mi bilmem ama app ve mühürsüz plakalar kesinlikle yasak.
 6. Günün Karesi

  Ahahahaha güzel yakalamışsın abi şu an vatandaş aynen böyle 🤣🤣🤣 ama hala dötündeki şemsiyeyi görmeyenler var [emoji4][emoji4]
 7. Apple 12 Eylül Etkinliği - Yeni iPhone - iOS 11 GM

  Abi işte benim sorunum öyle değil. Kapatıyorum kara düzen ayarlardan yine açılıyor. Hatta ekran parlaklığı otomatik olmadığı halde ya komple kapanıyor ya da komple açılıyor. Şarj eskiden tam bir gün giderken şimdi iş çıkışı eve zor atıyor ya da ek şarj ediyorum. İnşallah yama gelir
 8. Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

  Okumadınız önceki sayfada analog olupta yapan arkadaş var
 9. 2018 Mtv Resmi Gazete'de Yayımlandı [güncel]

  G.te giren şemsiye açılmaz...
 10. iOS 11'e Geçenler İçin Bilgi (Foruma Fotoğraf Ekleyenler)

  Ben düzelttim. Bu arada ben çok sıkıntı çekiyorum bu IOS 11 ile. Wifi kendi kendine açılıyor. Donuyor... İphone7 Bu arada.
 11. 2018 Mtv Resmi Gazete'de Yayımlandı [güncel]

  Bize müstehak!
 12. "Servisten ısrarla yapılan işlemle ilgili servis fişi istememe rağmen bu işlemin diğer işlemin devamı niteliğinde olduğunu ifade ederek yapılan işlemle ilgili kayıt açmayarak bir belgede de vermediler." Serviste çalıştım. Bu işlemlerle alakalı olarak iş emri açılmamış ise size servis fişi gerçekten veremezler. Baştan iş emri açmaları lazımdı. Bu talebiniz makul doğrultuda gerçeklerle örtüşerek reddedilmiş bence. Bu süreçte sizi sonuna kadar destekliyorum. Boya hatası veya mekanik hata olan bir çok araç iniyor. Garanti kapsamında yenisi ile değiştirilmesi mümkün olmalı bence. Hele ki ülkemizde yetkili servisler dahi aracınızı takasa alırken bu kusurlardan fiyat kırıyorlarsa. Hakkınızda hayırlısı olsun.
 13. Focus Geniş Ekran Problemi

  Bana niy e söylemedinnnn ki abii?
 14. Apple 12 Eylül Etkinliği - Yeni iPhone - iOS 11 GM

  Vay anasını bende ekrana kilitlenenlerdendim. Özellikleri, işlemcileri ve kablosuz şarjı saymazsak kısacası görüntü için iPhone 8 alınmaz bence. İmaj 7 ile çok yakın boyutları da aynı. Amaaaaa x varya o x. Yaniiiii o iPhone 10 diyelim 10. Yıla özel tasarım. Benim çok hoşuma gitti. Ekimde direk önsiparişi bağlıyorum. :/ yine el durmayacak malesef
 15. Apple 12 Eylül Etkinliği - Yeni iPhone - iOS 11 GM

  Saat kaçta yapılacağı konusunda bilgi var mı?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.