Jump to content

Doğukan İpekçi

Member
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Poor

About Doğukan İpekçi

 • Age 21
 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Age 21
 • Location:
  Muğla
 • Car:
  2000 Focus 1.6 Ambiante
 • Job:
  -
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. orjinal hoparlörlere amfi bağladım çok güzel tertemiz ses alıyorum bence değiştirmeye gerek yok subwoofer ve amfi ile tatmin edici güzel bir ses alırsın
 2. Benzin pompası viseon mu bocsh mu viseonun orjinal olduğunu söylediler bosh daha iyi olduğunu bilgi verirseniz sevinirim hemen taktırıcam
 3. Focus 1 aracıma açık hava filtresi taktırmak istiyorum performans artışı için bir beklentim yok ses olarak biraz değişiklik olmasını istiyorum filtre boğazının ölçüleri nedir? Önerebileceğiniz bir filtre var mı? KN ve green gibi markalar için bütçem biraz kısıtlı.
 4. Teşekkürler,en azından birisi direkman havaya doğru bakmaz ikisi de eşit seviyeye gelir.
 5. Merhaba far ayar motorumun sol tarafta ki anladığım kadarıyla bozuk ve bugün aracıma beyaz led xenonlardan taktım eski aydınlatmayı yetersiz bulduğum için görüntü ve aydınlatma olarak mükemmelleşti ama karşıdan gelen araçları rahatsız ediyor normal ampullerle de tek tük sellektör yerken şuan bu durum sıklaştı manuel olarak farların yere bakmasını nasıl sağlayabilirim tek bi ayarda sabit kalmadı benim için yeterli.
 6. Bende yapmak istiyorum nasıl sökülüyor yardımcı olur musunuz focus 1 birde kapakları biraz sararmış bembeyaz aydınlatsın istiyorum sarı kapak rengi çok etkiler mi
 7. Anladım aslında yapılsa güzel olur ama pek anladığım işler değil maalesef şimdilik uzak duruyorum.
 8. Merhaba 800-1000 tl bütçeye sahibim aracımı öznelleştirmek istiyorum önceliğim jant fakat şuan bütçe olarak daha üst rakamlara çıkamıyorum aracımın dış görünümü için neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
 9. 1-2000 model focus 1 sahibiyim aracımda zaman zaman düşük devirlerde tekleme yaşıyorum fakat gaza yüklendiğim zaman tekleme yok oluyor gibi gaz ayarı yaptırdığım zaman ayarlarda bir şey yok bujilerden kaynaklandığı söylendi ne tip buji satın almalıyım Fethiye'de yaşıyorum burada bulabileceğim buji bosch marka olur hangi markayı tercih etmeliyim ayrıca buji kablolarını da değiştirmeyi düşünüyorum internetten alabileceğim uygun bir site gösterirseniz internet üzerinden de satınalabilirim. 2-Aracımın vites geçişleri sert gibi geliyor kullanımda zorluk yaşamıyorum fakat eski aracıma göre biraz daha sert ayrıca debriaj yukarıda kavrıyor fakat internette ki debriaj testlerine göre kavraması normal gözüküyor gidişinde bir problem yok gibi devir ve km orantılı olarak yükseliyor.Debriaj balatasını değiştirmek istesem maaliyeti ne kadar olur ve değiştirmeli miyim? Vites sertliği debriaj balatasından mı kaynalıdır? Teşekkürler.
 10. Bana yaratabileceği tek problem muayeneden geçmemesi ise muayene zamanları tekrar çerçevesini siyaha boyayabilirim ama trafik üzerinde ceza yeme durumum varsa yapmayı düşünmüyorum.
 11. Merhaba plakanın etrafındaki siyah şeritleri silmeyi düşünüyorum öncelikle bunun bir yasağı var mıdır? Birde focus 1 de plaka ampulü nasıldır, nasıl ampul satın almalıyım?
 12. Nasıl temin edebiliriz bu eki peki?
 13. Hayır,yok.Orjinal egzoz ile kullanıyorum bir oynama yapılmadı geriye tek ihtimal müzik kalıyor ama o günü net hatırlıyorum,insanları rahatsız edecek şekilde,bir zabıta ekibinin dikkatini çekecek şekilde sesi açmadığıma da eminim.Eğer istediğimiz gibi olmasa ödeyeceğim tutar ne kadar artar onu merak ediyorum.Şuan durumumun oldukça sıkışık olduğu bir dönem.Bu arada ceza tutarı 227 tl.
 14. Tam olarak ne kast ettiğinizi anlayamadım konumuzun eğitimle bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.Bir amfi ile arabada stock teyp çıkışlarından aldığınızdan çok çok daha temiz ve tok ses alırsınız ben kaliteli müzik dinlemeyi seviyorum.Kaliteli müzikten anlatmak istediğim yüksek ses değil kısık seste de daha temiz daha kaliteli bir ses elde edilebilir.
 15. Bir şikayet durumu olduğunu düşünmüyorum zabıtanın işgüzarlığı olarak nitelendiriyorum sadece aracımda ki ses başka bir aracın içerisinde ki insanları rahatsız edebilecek seviye de değil zaten o seviyede olması demek aracı sürerken beni bile rahatsız eder.Extra yüksek seviyede bir ses aracımda hiç olmuyor zaten.Başka insanlara yazılıpta bana yazılmamasının sebebi herkes ben gibi bu duruma dile getirmiyor olabilir birincisi,ikincisi zabıta tarafından gelen cezalara zaten çok alışık değiliz gereksiz işler peşindeler.Ayrıca bu tarz şeylerin önüne geçmek isteniyorsa eğer satışının önüne geçilsin hem satışından vergi alıpta sonra cezai işlem uygulamak saçmalık.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.