Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Shark Anten

Admin

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...
14.06.2014 - 00:16 tarihinde, hüseyin ipek yazdı:

Çağlar Bey^e teşekkürler.st spoiler -shark anten-difüzör üçlemesinin ikincisi de bitti,darısı difüzöre :)

W2Lq1q.jpg

hocam hb için ufak bi boşluk olacağı söylenmişti temas kısmında çağlar bey tarafından. gördüğüm kadarıyla sıfıra sıfır oturmuş. ekstra bişey yaptınız mı yoksa ürün altındaki yapışkan bu aksiliği giderecek kadar kalın mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam hb için ufak bi boşluk olacağı söylenmişti temas kısmında çağlar bey tarafından. gördüğüm kadarıyla sıfıra sıfır oturmuş. ekstra bişey yaptınız mı yoksa ürün altındaki yapışkan bu aksiliği giderecek kadar kalın mı ?

çok dikkatli bakınca hafif bir boşluk görülebiliyor. Dikkatlice ayarlayıp ilk etapta baskı uygulamak lazım bir müddet.Tama yakın oturuyor diyebiliriz.  

Profil resmini alalım önce de arabanın bi anlamı olsun  :guitar:  :smiley2k:

Arabaya anlam katacaksa koyayım hemen :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14.06.2014 - 00:25 tarihinde, Anıl Polat yazdı:

hocam hb için ufak bi boşluk olacağı söylenmişti temas kısmında çağlar bey tarafından. gördüğüm kadarıyla sıfıra sıfır oturmuş. ekstra bişey yaptınız mı yoksa ürün altındaki yapışkan bu aksiliği giderecek kadar kalın mı ?

Ne zaman? Önceki partiden almistim onda boşluk vardı, sedana sıfır oturuyordu. Yeni parti geçenlerde geldi, yine darladim Çağları tam oturmuyor diye ama sadece bantin kalınlığı kadar boşluk var.

ajy4ebat.jpg

denugu4a.jpg

uju4eny5.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14.06.2014 - 00:16 tarihinde, hüseyin ipek yazdı:

Çağlar Bey^e teşekkürler.st spoiler -shark anten-difüzör üçlemesinin ikincisi de bitti,darısı difüzöre :)

Güzel durmuş.Kazasız belasız günlerde kullanın.

06.05.2014 - 23:23 tarihinde, Emrah Kaya yazdı:

Cekis gucu eskiye gore bence daha iyi rengide isiktan herhalde tamponla kaborta arasindaki gibi ufak bi ton farki var

Kazasız belasız günlerde kullanın. Ton farkı malesef oluyor. Siz aracınızın boya koduna göre kendiniz boyattırdınız yinede var. Çünkü metalin üstüne atılan boya ile plastiğin üstüne atılan boya aynı tonlarda olmuyor malesef. Tamponla,çamurluk arasındaki renk farkı kadar oluyor bu farklılık.

14.06.2014 - 02:11 tarihinde, Ozan Karsavuran yazdı:

Ne zaman? Önceki partiden almistim onda boşluk vardı, sedana sıfır oturuyordu. Yeni parti geçenlerde geldi, yine darladim Çağları tam oturmuyor diye ama sadece bantin kalınlığı kadar boşluk var.

Bantın kalınlığı,antenin üretimdeki toleransı ile birleşince ufak boşluklar oluşuyor malesef.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar, aslında bu anten mevzusu hep kafamı kurcalamıştı, ben de güzel bir çözüm olacağını düşünüyorum. En kısa zamanda çağlar bey e, beyazından sipariş etmeyi düşünüyorum.  ^_^ 

Bu arada, focusclubTR.com çıkartmasından nasıl elde edebilirim, veya vektör çalışması varsa, kendim de plotterda folyodan kesimini yapabilirim. 

Serkan Sümer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada, focusclubTR.com çıkartmasından nasıl elde edebilirim, veya vektör çalışması varsa, kendim de plotterda folyodan kesimini yapabilirim. 

konu dışı yapmadan önce siteye bakmanızı tavsiye ederim, buyrun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Güzel durmuş.Kazasız belasız günlerde kullanın.

Kazasız belasız günlerde kullanın. Ton farkı malesef oluyor. Siz aracınızın boya koduna göre kendiniz boyattırdınız yinede var. Çünkü metalin üstüne atılan boya ile plastiğin üstüne atılan boya aynı tonlarda olmuyor malesef. Tamponla,çamurluk arasındaki renk farkı kadar oluyor bu farklılık.

Bantın kalınlığı,antenin üretimdeki toleransı ile birleşince ufak boşluklar oluşuyor malesef.

Ben oluşan küçük boşlukları, yıkamada daha fazla açılmasın diye slikon ile kapatmaya çalıştım. Fena olmadı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Bende shark anten istiyorum ama konu uzun zamandır atıl kalmış. Takanlar memnunmu tavsiye var mı? Nerden alalım nasıl takılıyor. Gittigidiyor ilanına ulaşılamıyor. Kafamda deli sorular sökerim ben o anteni :)

Ben @Çağlar Kasımoğlu ndan almıştım,mesaj atarak. 1 seneyi geçti takalı,bir sıkıntı yaşamadım. İç tarafına Doğan abinin tavsiyesiylede alimünyum folyo çektim böylece radyo çekiminde de sıkıntı yaşamadım. Aliexpress'te bir çözüm ama beklemek lazım 1 aya yakın :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende shark anten istiyorum ama konu uzun zamandır atıl kalmış. Takanlar memnunmu tavsiye var mı? Nerden alalım nasıl takılıyor. Gittigidiyor ilanına ulaşılamıyor. Kafamda deli sorular sökerim ben o anteni :)

Mert ile bir görüş abi.İthalatcısı Mert :D .Shark anten bildiğim Cenk abi de Hakan h. de Mert henüz takmadı ama onda var belki takmazsa satar.Benim fikrime göre çekiş gücünü şöyle söyleyem.Ben sürekli usb den dinliyorum.Çokta çekmese de olur salla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi ben bir tane kendime bir tanede cenk abiye çinden getirttim... cenk abi taktı kullanıyor, ama orada zaten normal çamaşır ipli antenimizde çekmediğinden haliyle sharkın performansında da pek memnun değil...

bizim buralarda yayın iyi taktıktan sonra bir enayilik olursa o zaman anlaşılır sharkın performansı :)

Ama tabi ben takarsam...

takmazsmn sana itelerim pardon iletirim :) 

yalnız benimkisi beyaz malum...

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.