Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Shark Anten

Admin

Önerilen Mesajlar

28.10.2015 - 11:44 tarihinde, Mert Yürüyen yazdı:
abi ben bir tane kendime bir tanede cenk abiye çinden getirttim... cenk abi taktı kullanıyor, ama orada zaten normal çamaşır ipli antenimizde çekmediğinden haliyle sharkın performansında da pek memnun değil...

bizim buralarda yayın iyi taktıktan sonra bir enayilik olursa o zaman anlaşılır sharkın performansı [emoji4]

Ama tabi ben takarsam...

takmazsmn sana itelerim pardon iletirim [emoji4] 

yalnız benimkisi beyaz malum...

Gri lazim bana bir link at bende getireyim

Hayatin itelemek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28.10.2015 - 11:45 tarihinde, Volkan Ö. yazdı:

Gri lazim bana bir link at bende getireyim

Hayatin itelemek

İtelemek @Doğan Bey'in ikinci mesleği... ama her nasılsa ilkinden daha iyi yapıyor... iteleme de bir numara :)

@Volkan abi şu ilana bakabilirsin...

http://tr.aliexpress.com/item/Shark-antenna-special-car-radio-aerials-shark-fin-auto-antenna-signal-For-ford-focus-3-Car/32306325236.html

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İtelemek @Doğan Bey'in ikinci mesleği... ama her nasılsa ilkinden daha iyi yapıyor... iteleme de bir numara :)

http://tr.aliexpress.com/item/Shark-antenna-special-car-radio-aerials-shark-fin-auto-antenna-signal-For-ford-focus-3-Car/32306325236.html

Çekiş gücü fazla gelince iteleme devreye giriyor napam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şu folyo işi hurafe mi yoksa var mı bir aslı astarı ?

daha takmadık, bir faydası dokunursa saralım fırın tavuk gibi yapıp takalım tavana :kıhkıh:

Folyosuz nasıl olur bilmiyorum ama benimki Eskişehir'de tek bir yerde çekmiyor, orasıda şehrin en işlek caddelerinden biri :D Yaklaşık 200-300mt boyunca cızırdıyor sonra olması gereken hale geliyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben @Çağlar Kasımoğlu ndan almıştım,mesaj atarak. 1 seneyi geçti takalı,bir sıkıntı yaşamadım. İç tarafına Doğan abinin tavsiyesiylede alimünyum folyo çektim böylece radyo çekiminde de sıkıntı yaşamadım. Aliexpress'te bir çözüm ama beklemek lazım 1 aya yakın [emoji4] 

Cağlarda varmı acaba aliexpreate buldum ama focus yazmıyor. 5 dolar civari

İtelemek @Doğan Bey'in ikinci mesleği... ama her nasılsa ilkinden daha iyi yapıyor... iteleme de bir numara [emoji4]

İyiymiş sipariş geceyim bari gri üzerine siyak çok çirkin durur değil mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Folyosuz nasıl olur bilmiyorum ama benimki Eskişehir'de tek bir yerde çekmiyor, orasıda şehrin en işlek caddelerinden biri :D Yaklaşık 200-300mt boyunca cızırdıyor sonra olması gereken hale geliyor. 

senin geçtiğin o bölgede sinyal kesici vardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

059f6e82dbfc57d2fcd7b991af5c68a4.jpg

Kendi anteninden daha iyi çekiyor. Uygulamadan önce 3M banta saç kurutma makinesiyle isi uyguladım kaya gibi yapıştı. İçinde zigzagli bir devre var. Mevcut antenle cızırtılı çekiyordu. Bu antenle daha net yayın alıyorum.

İnternet En çinden sipariş ettim. Tavsiye ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.