Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Makyajlı C-Max Gizli Çekim - Spy Shot

Önerilen Mesajlar

Hocam  bu başlık içeriğindene yazıyorsa onlar olur varyasyona gerek yok :yeah:

Sizin dediklerinizi zaten biliyoruz gizli saklısı yok onların

Ayrıca eksik bilgileriniz var çok emin olmayın böyle, Avrupa için de tanıtımları yapıldı satışları önümüzdeki aylarda başlacak 

Hocam, sizin daha sağlam kaynaklarınız olabilir. Ama bana gelen bilgi 2014'de c-max değişmeyecek diyor, gerçi buna çok da inanamadım. 3 yıl doldu dolacak. Takvime göre 2014'e makyajlı kasa ile girilmesi gerekiyordu. Bir yerde bir yanlışlık var ama, anlayacağız yakında..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam, sizin daha sağlam kaynaklarınız olabilir. Ama bana gelen bilgi 2014'de c-max değişmeyecek diyor, gerçi buna çok da inanamadım. 3 yıl doldu dolacak. Takvime göre 2014'e makyajlı kasa ile girilmesi gerekiyordu. Bir yerde bir yanlışlık var ama, anlayacağız yakında..

Yıl konusunda demedim onun hakkında kimse emin konuşamaz zaten otomobil sektöründe şartlar hep değişebiliyor ne zaman uygun görülürse o zaman satarlar.. MPV'de gelişmeler var çok gecikmeden çıkar en kötü 2014 son çeyrek. 2014 başlık atıyoruz bu demek değildir ki 4 ay sonra :) 

iyi akşamlar dilerim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir ihtimal daha var tabi. Şimdi bunun gibi ufak bir makyaj yapıp, elektrikli ile birlikte hayata geçirebilirler. 1,5-2 yıl sonra da asıl makyaj gelebilir.

Yalnız bunda da B-Max'deki sıkıntı var, üç katlı ızgarası göz tırmalıyor. Aston Martin yüzü ama, onun güzelliğinden herhangi bir iz kalmamış..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir ihtimal daha var tabi. Şimdi bunun gibi ufak bir makyaj yapıp, elektrikli ile birlikte hayata geçirebilirler. 1,5-2 yıl sonra da asıl makyaj gelebilir.

Yalnız bunda da B-Max'deki sıkıntı var, üç katlı ızgarası göz tırmalıyor. Aston Martin yüzü ama, onun güzelliğinden herhangi bir iz kalmamış..

Bayilerin lafı ile ilerlemiyoruz umarım. 1.5 2 yıl sürmez, hocam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

c-max II'ler halen ispanya biliyorum ben.. ama belçika fabrikası kapanınca ne nerede üretiliyor biraz karıştı galiba.

C-max  ayrı C-max 2 ayrı focus 2 ayrı focus 3 ayrı.. 

Bu sebeple eskiler ve şimdikiler ek olarak gelecek farklı olabiliyor..

Ülkemize gelen tüm focus 3'ler Almanya, Tüm focus 2'ler ispanya.. 

Ama hepsinin ar-ge'si belçika-ingiltere-almanya karışık yani ford bir yerin malı değil..Global şirket.Asolan amerika'dır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.