Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kış Lastiği İçin Önerileriniz Nelerdir?

veysel kılıç

Önerilen Mesajlar

Ben de bugün 205 55 16 91H Lassa Snowways 3 ile işi sonlandırdım. UG9'a niyetlenmiştim ama satıcıya biraz tav oldum diyelim. 2 senedir lastiklerini burada değiştiren bir arkadaş var, ben de hep onunla gidiyorum. Gerek çalışanlar gerek satıcı ilgili, bilgili ve son derece kibarlar :) 

Lastikleri de zamanla göreceğiz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bugün 205 55 16 91H Lassa Snowways 3 ile işi sonlandırdım. UG9'a niyetlenmiştim ama satıcıya biraz tav oldum diyelim. 2 senedir lastiklerini burada değiştiren bir arkadaş var, ben de hep onunla gidiyorum. Gerek çalışanlar gerek satıcı ilgili, bilgili ve son derece kibarlar [emoji4] 

Eee can alıcı soru maliyet ne oldu :)

Hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus'a şunu aldım. Yokohama 205/55 R16 91T V905 Kış Lastiği

http://www.kliksa.com/urun/yokohama-20555-r16-91t-v905-kis-lastigi/902285383

Punto'dan kampanya kazanmıştık tanesi 180 tl'ye gelecek. Bundan iyisini bulamam, iyi günlerde kullanalım :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler :) Heh doğru valla unutmuşum. 225'den 900 TL'ye mal oldu. 2 yıl garanti ve 1 yıl ücretsiz yol yardım var.

hayırlı olsun..  ug9 u bıraktım demişsiniz, o kaç tl idi..  225 lassa için çok gibi o fiyata, belki daha aşağı olması lazım ug9..yük endekside elbette yeterli ama düşük.. sonuçta hepsi lastik maliyetlerini etkiliyor.

benim aldıklarım 205-60-16  92H toplamda 975 e mal oldu.. eski lastiklerimi 200 e saydırdım son pazarlıkta..775 verdim.

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun..  ug9 u bıraktım demişsiniz, o kaç tl idi..  225 lassa için çok gibi o fiyata, belki daha aşağı olması lazım ug9..yük endekside elbette yeterli ama düşük.. sonuçta hepsi lastik maliyetlerini etkiliyor.

benim aldıklarım 205-60-16  92H toplamda 975 e mal oldu.. eski lastiklerimi 200 e saydırdım son pazarlıkta..775 verdim.

UG9 için 250-260 civarında fiyat söylüyorlar. Bayide alternatif Bridgstone Blizzak vardı 240 dediler. Bu söylediklerim 205 55 16 91H

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bugün 205 55 16 91H Lassa Snowways 3 ile işi sonlandırdım. UG9'a niyetlenmiştim ama satıcıya biraz tav oldum diyelim. 2 senedir lastiklerini burada değiştiren bir arkadaş var, ben de hep onunla gidiyorum. Gerek çalışanlar gerek satıcı ilgili, bilgili ve son derece kibarlar :) 

çok iyi lastik almışsın, güle güle kullan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağol abi. Yalnız SW 2 ve Era'nın ıslak zemin performansından epey şikayet vardı. Düzelttik diyorlar ama bakalım, detaylı bir inceleme bulamadım.

ben geçen sene karda, ıslakta, sağanakta kuruda her türlü koşulda kullandım o lastikleri.. seninkinin birebir aynısı, hız/yük endeksleri bile aynı.

çok memnun kalmıştım... şimdiki jant ölçüme göre olanlar 330-350TL aralığında, yoksa kesin alırdım yine bunlardan...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben geçen sene karda, ıslakta, sağanakta kuruda her türlü koşulda kullandım o lastikleri.. seninkinin birebir aynısı, hız/yük endeksleri bile aynı.

çok memnun kalmıştım... şimdiki jant ölçüme göre olanlar 330-350TL aralığında, yoksa kesin alırdım yine bunlardan...

Süper o zaman. :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

205 / 55 / 16 olan araca 205 / 60 /16 kış lastiği taksam sorun olur mu acaba? bir tanıdığım lastikleri 1 kış kullandı sonra aracını sattı, şimdi lastikler yatıyor. uygunsa taktırıp kullanacağım ama emin olamadım.

Sorun sizin için nedir mesela?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

205 / 55 / 16 olan araca 205 / 60 /16 kış lastiği taksam sorun olur mu acaba? bir tanıdığım lastikleri 1 kış kullandı sonra aracını sattı, şimdi lastikler yatıyor. uygunsa taktırıp kullanacağım ama emin olamadım.

205/55/16 fabrikanın tavsiyesi... bunun dışına çıkmak sizin tasarrufunuz tabiki, ancak her zaman tavsiye edileni kullanmak iyidir...

Diyelim ki değiştirdiniz, genel geçer kural %2,5 arasındaki oranda kalmaktır...

hemen bu linkten hesaplayabilirsiniz gönlünüzce...http://www.lastiknet.com/icerik.asp?inf=25

Sizdeki değişim : %3,3 gibi... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.