Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2013 Toyota Corolla Test - Dizel Otomatik & Manuel / Benzinli Otomatik Sürüş İzlenimi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ne yalan söyliyim daha yeni çıkmasına rağmen bu corollayı kiralık olmayan focuslardan daha fazla görüyorum...

Aslında kötü araba değil. Ama bizim bakış açımıza göre ve değerlendirme kriterlerimize göre kötü. Parasını hak etmediğini düşünüyorum. Benzeri bir araçta Fluence'tir. Her yerde  var. Bazı açılardan da mantıklı. Ama bana göre değil işte. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde reno demişken şu EDC otm. Ford dizelde olsa...

Babam dizel edc Flu kullanıyor. Bence çok çok iyi. Sadece tam gaz yapınca arabayı biraz fazla bağırtıyor  sanki. Benim alışık olmamam da olabilir tabii.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında kötü araba değil. Ama bizim bakış açımıza göre ve değerlendirme kriterlerimize göre kötü. Parasını hak etmediğini düşünüyorum. Benzeri bir araçta Fluence'tir. Her yerde  var. Bazı açılardan da mantıklı. Ama bana göre değil işte. 

Ben fluence'ide  çok beğenirim :D tam Türk arabasıdır bence yüksek, yerine göre hızlı, durmayıda iyi kötü bilen,  içide gayet konforlu geniş, bayağıda sağlam gibi ... corollada yükseklik haricinde bunları tam olarak hatta fazlasıyla karşılıyor... Fiyat politikalarını biraz daha düzenlerse (hatta biraz değil çok :D ) ülkemizde c sınıfı sedanda ilk üçe oynar focus'un önünde(kiralık satışlar haricinde tabiiki)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

isteyen istediği kalitede araç üretir, talep varsa da satar, bize ne, 

bu kaliteye fiyatlar uygun olsa da alsak bari; o da değil niçin tercih edicez, marka fanatiği olmak lazım, geçiniz

yeri gelmişken, bugün daha yeni, skoda bayisine uğradım dizel octavia, dsg, en üst donanım, sunroof hariç 63000 dediler, yeni octavia yı ilk defa görüyorum, sürüşünü bilmiyorum ama arabayı ben çok beğendim bir üst segment gibi duruyordu,

yani yeni araç alacaklar bence ciddiye alıp bir baksınlar derim, corolla ile karşılaştırılmaz bile hem otomatik hem daha hesaplı......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

isteyen istediği kalitede araç üretir, talep varsa da satar, bize ne,

bu kaliteye fiyatlar uygun olsa da alsak bari; o da değil niçin tercih edicez, marka fanatiği olmak lazım, geçiniz

yeri gelmişken, bugün daha yeni, skoda bayisine uğradım dizel octavia, dsg, en üst donanım, sunroof hariç 63000 dediler, yeni octavia yı ilk defa görüyorum, sürüşünü bilmiyorum ama arabayı ben çok beğendim bir üst segment gibi duruyordu,

yani yeni araç alacaklar bence ciddiye alıp bir baksınlar derim, corolla ile karşılaştırılmaz bile hem otomatik hem daha hesaplı......

Octavia ve Corolla'nın aynı segment olduğunu anlamak güç. Hele Octavia daha ucuzken millet niye gidip bu tenekeyi alır ki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.