Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2019 Yeni Toyota Corolla Sedan

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

gün içinde gidip göreyim diyordum tamda ofisin önünden  lansman rengi test arabası geçti şimdiye kadar hiç bir corolla modelini beğenememiştim ama bu olmuş canlı canlı görünce bayabi hoşuma gitti, bide gidip test etmek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

Ford binek bu sene diğer arabaların fiyatlarını göz önüne alınca nal toplar.

Konyada henüz yeni focus görmedim, satışı var mı bilmiyorum bile

Tüm Türkiye'de ocak ayında 99 adet focus satılmış bunların bir kısmı focus 3,5 tur .Yıl sonuna kadar 1,2 tane görürsünüz onlarda ÖTV'siz alan müşterilerin aracı olur büyük ihtimal

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Konyada henüz yeni focus görmedim, satışı var mı bilmiyorum bile

Ben İstanbul da daha görmedim.Hiç denk gelmedi.Komplekse girmeye başladım.Acaba bizim semtler premıum değil mi diye?Ezikmiyiz neyiz?

• Beğen 1
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, suat coşkun yazdı:

Ben İstanbul da daha görmedim.Hiç denk gelmedi.Komplekse girmeye başladım.Acaba bizim semtler premıum değil mi diye?Ezikmiyiz neyiz?

Ataşehir ‘e gel, burada her gün görürsün trafikte ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şu üç aylık süre içerisinde

Bodrum da 1 adet mk4 ticari sw, 1 tanede mk4  hb açık gri gördüm yanlız bu renk bu arabay hiç gitmiyor,

geçen hafta günü birlik İzmir e gitmiştim bismillah varır varmaz önümden mk4 sedan titanium bej renk geçti,

yani demem o ki İzmir li arkadaşlar Biz görmedik demesin Bodrum dan gelip sizin Focusu ben görüyorsam sizde görebilirsiniz dikkatli bakın çevrenize?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Corolla konusu yine Focus’a nasıl bağlandı hayretle izliyoruz ? Forumu forumu gibi kullanmak varken sosyal medyaya çevirmesek keşke.

Heee bir de o paraya Passat alırım ? vardı onu da yazalım tam olsun. 

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

St-line kasa tipiyle Focus'u tercih ederim ama diğer kasa kasa tiplerinde corolla dış görünüş olarak daha iyi gibi duruyor. Turbo benzinli motor ise şart. Atmosferik + cvt kombinasyonuna para vermem zor. Ayrıca maliyet kaygısıyla torsiyon + çift salıncağa geçen Ford'a nazaran Toyota'nın Corolla'ya standart şekilde çift salıncak süspansiyon koymuş olması, maliyet kaygısını bir kenara itmiş olması takdire değer bir şey. Ah Otosan ah.. 1.5 ecoboost'u getirmezsen sürüş meraklısı müşterilerin Corolla'ya kayacak gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

55 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Ford'a nazaran Toyota'nın Corolla'ya standart şekilde çift salıncak süspansiyon koymuş olması, maliyet kaygısını bir kenara itmiş olması takdire değer bir şey. Ah Otosan ah.. 1.5 ecoboost'u getirmezsen sürüş meraklısı müşterilerin Corolla'ya kayacak gibi duruyor.

Corolla, ömrü hayatı boyunca ne zaman sürüş keyfi sunmuş abi yapmayın ? Kağıt üzerinde bağımsız sunan birçok makina vardı zamanında kaç tanesi yüksek performans sunuyordu, bazısı yapmak zorunda olduğu için kullanıyordu. Kağıt üzerinde araba alacak kişiler için bu kadar üzülmeye gerek yok ?  Bugün Fiesta'nın verdiği keyfi veren C sınıfı bağımsız bile bulmak zor iş, tabi herkesin beklentisi de farklı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.