Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2013 Toyota Corolla Test - Dizel Otomatik & Manuel / Benzinli Otomatik Sürüş İzlenimi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben bu arabanın en çok Ford'un fiyat politikasının şımarıklığını gölgede bırakmasını sevdim, Allah akıl fikir versin, sanırım bir masanın etrafına toplanıp nasıl saçmalarız diye düşünüyorlar, adam cam açma tuşuna aydınlatma yapmamış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu arabanın en çok Ford'un fiyat politikasının şımarıklığını gölgede bırakmasını sevdim, Allah akıl fikir versin, sanırım bir masanın etrafına toplanıp nasıl saçmalarız diye düşünüyorlar, adam cam açma tuşuna aydınlatma yapmamış.

Arabanın bagajına hoparlörlerden kablo sarkıyor. Kalitesizliğin daniskası!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi arkadasım neredeyse clk200 komp kadar gittiğini iddia ediyor dizel corollanin :)

Özür dilerim ama: :zha:  :zha:  :zha:

Çık. PDK daha iyi. Ama nasıl alınır o araba bilemiyorum. :D

DKG yeter bana :)

Taraflı kötümser yorumlarımı yapayım:

Arka çakma E,

Ön, gözleri uzaylılardan alınmış şişman asyalı.

Saat kötü duruyor. Konsol bu kadar büyük olduğunda ben sürücüye doğru az veya çok bakması gerektiğini düşünüyorum.

İbreleri beğendim.

Emniyet kemeri işaretleri güzel, arkada oturan herkes için tek ışık var sanırsam.

Kullanıcı kitlesi biraz garip Toyota'nın.

Yeni dizel otomatiklerde de hala MMT denen illet mi var?

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

honda dizelde de ayni şey söz konusu, dizelse ver ayarı gitsin gibi bir şey mi bu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buna teşhisi şöyle yapıyorum ben, gözü kapalı VW alanların mantığında ancak Alman yerine Japon'u koyanlar gözü kapalı Honda ve Toyota alabiliyorlar.

Prestij olarak yeterince efsane markalar bunlar sonuçta ve Dünya çapında da gayet başarılılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav ben mi yanlış görüyorum bilmiyorum ama sanki bu aracın arka yan profil fluence,cepheden görünüm latitude.. :hmm:

Araba tipsiz olunca her birşeye benziyor. :D Yani insan bir kere doğru düzgün araba yapar yav. En azından gayret etseler bari.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba tipsiz olunca her birşeye benziyor. :D Yani insan bir kere doğru düzgün araba yapar yav. En azından gayret etseler bari.

Yeni rav4 ü gördün mü?o ne biçim bir arka tasarımdır mübalağsız midemi alt üst etti..Toyota genel müdürünün tasarımcılarını derhal gençleştirmesi lazım değilse korelileri çok takip edicekler bu gidişle..Rav4 yahu suv segmenti dedin mi milleti esas duruşa getiren araba yazık etmişler fena halde hemde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni rav4 ü gördün mü?o ne biçim bir arka tasarımdır mübalağsız midemi alt üst etti..Toyota genel müdürünün tasarımcılarını derhal gençleştirmesi lazım değilse korelileri çok takip edicekler bu gidişle..Rav4 yahu suv segmenti dedin mi milleti esas duruşa getiren araba yazık etmişler fena halde hemde

Rav4'e bindim. Allahtan içerden arabanın dışı gözükmüyor. :P Birde arabanın üzerinde nal gibi Awd yazmasına rağmen satış temsilcisi ablamız 4 çarpı 4 diyordu. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rav4'e bindim. Allahtan içerden arabanın dışı gözükmüyor. :P Birde arabanın üzerinde nal gibi Awd yazmasına rağmen satış temsilcisi ablamız 4 çarpı 4 diyordu. :D

ben bu kadınları satışa koymalarını bir türlü çözemedim.Bravo alcam focustan önce gittim fiata bayan arkadaş buyur etti oturduk bravo düşünüyoruz dedik açtı bilgisayardan abilerinin önüne verdikleri listeyi bana sora sora benim internetten bulduğum fiyatı indirimli fiyat diye marifet etmiş edasıyla söyleyiverdi bana..Dedim internette zaten bende bu fiyatı gördüm bayideki fiyat yok mu? diye maalesef efendim bunlar zaten kampanyalı fiyatlarımız demesin mi..İyi bazaar olsun çıktım ..Galeri satıştaki bayanlardan işi bilen çok çok az..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Enes Duman,ee sonuçta awd'de 4 çeker. ne sorun olabilirki bu söylemde?

Aha! Biri kapana kısıldı. Awd sadece 4 çekere ihtiyaç olduğunda 4 tekerden tahrik yapıyor. 4 çekerde arabayı 4 çekere alırsanız hep 4 çeker çalışıyor. Bu arazide aracın daha performanslı olmasını sağlıyor. Awd elektronik bir sistem. Millet de Awd arabayı 4wd diye alıp yolda kalıyor. Tabi kilit diff. falan hak getire durumu oluyor Awd araçlarda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Enes Duman,neyse konuyu dağıtmayalım ama  sonuçta kimse rav4 alıp şile'de off-road parkurunda off-road yapmaz. sonuçta araç  20 cm kar gördü mü 4 çekere geçiyor mu geçiyor. sürekli 4 çeker değil sadece benim anlatmak istediğimde bu.  neyse konumuz yeni corolla bide rav-4'e dalmayalım..  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Enes Duman,neyse konuyu dağıtmayalım ama sonuçta kimse rav4 alıp şile'de off-road parkurunda off-road yapmaz. sonuçta araç 20 cm kar gördü mü 4 çekere geçiyor mu geçiyor. sürekli 4 çeker değil sadece benim anlatmak istediğimde bu. neyse konumuz yeni corolla bide rav-4'e dalmayalım.. :)

Tabi Awd bozuk YOL şartlarında avantajlı olabilir. Erzurum'da Awd bi halta yaramay mesela. Neyse dağılmasın konu. Bir atasözü ile bitireyim: Ekinler baş vermeden,kör buzağı topallamaz!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.