Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Benzine zam geldi. Benzinin litre fiyatına geceyarısından itibaren geçerli olmak üzere 9-10 kuruş zam yapıldı. Zam, döviz kuru ve ürün fiyatlarındaki artışa bağlı olarak gerçekleşti. Zam sonrasında İstanbul'da benzinin litresi 4,89 liraya çıkacak. Suudi Arabistan'ın devlet şirketi Saudi Aramco'nun LPG'nin hammaddeleri olan propan ve bütan fiyatlarını Aralık itibariyle sert şekilde yükseltmesinin ardından hafta başında Türkiye'deki dağıtımcılar da LPG fiyatlarını yaklaşık yüzde 10 artırmıştı.

Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu çıkartmadan kullanıyorum....

benzin.jpg

Çok da yanlış değil, Nisan 2013 itibariyle dünya ölçeğindeki konumumuz dizel ve benzin için aşağıdaki grafiklerde, benzinde rakip tanımıyoruz, dizelde Norveç ile çekişiyoruz.

Şimdi gene birileri kalkıp bunun hükümetin söğüşleme politikası olmadığını anlatmaya kalkmasa iyi olur...

unibenzin.jpg

unidizel.jpg

Ayrıca kendime böyle nesnel verilere dayalı, aydınlatıcı içerik sağüladığım için teşekkür ediyorum....  :kıhkıh:

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu çıkartmadan kullanıyorum....

benzin.jpg

Çok da yanlış değil, Nisan 2013 itibariyle dünya ölçeğindeki konumumuz dizel ve benzin için aşağıdaki grafiklerde, benzinde rakip tanımıyoruz, dizelde Norveç ile çekişiyoruz.

Şimdi gene birileri kalkıp bunun hükümetin söğüşleme politikası olmadığını anlatmaya kalkmasa iyi olur...

unibenzin.jpg

unidizel.jpg

Ayrıca kendime böyle nesnel verilere dayalı, aydınlatıcı içerik sağüladığım için teşekkür ediyorum....  :kıhkıh:

Yakup'a söyleyelimde stickerların yanında bu çıkartmalardan da göndersin.Belki aracımızın arkasına enerji bakanının makam aracı felan yanaşırda gözüne batar :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motorine zam!

Motorinin litre fiyatına geceyarısından itibaren 8 kuruş zam yapılacak

Benzinin ardından motorine de zam geldi. Motorinin litre fiyatına geceyarısından itibaren 8 kuruş zam yapılacak.

Zamla birlikte motorinin litre fiyatı İstanbul'da 4,54 liraya çıkacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet motorine'de 8 kr. zam geldi, haydi benzin haydi benzin haydi, tam zamanı tam zamanı şimdii..
Biraz yavaş, daha dün 10 kuruş yedi benzin, bir nefes alalım, hükümetten betersin... 

Bu arada Leman kapağı Temmuz 2009

Öpülmeyi seven milletiz...

Merak edenlere Avrupa fiyatları: http://www.fuel-prices-europe.info/

Norveç ve İngiltere aşılması gereken engeller, üzerimize gölge düşürüyorlar, hükümetten uygun önlemleri bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.