Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

Seçim zamanı, benzine de gelir yakında, LPG'ye de!

hadi yaa.  ben geçen hafta benzin almıştım. 15 nisana kadar almam gerekmez artık.   indirimi kaçırır, bindirime rast gelirim sanırım

(kıskanmayın az yakıyor işte :D :D :D )  

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun tavan fiyat uygulaması kararı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre, 22 Mart 2014 (yarın) tarihi itibariyle türlerine göre benzin fiyatında 5 ila 11 kuruş, motorinde 19 ile 24 kuruş arasında indirim olacak.

EPDK'nın son kararı ile birlikte Mart ayında toplamda benzin fiyatı 5 ila 12 kuruş, motorin fiyatları 25 ila 35 kuruş arasında ucuzlamış olacak.

EPDK'dan yapılan açıklamada, "Vergiler dahil ilgili gün geçerli olacak TL/Lt cinsinden akaryakıt rafineri çıkış fiyatı, akaryakıt dağıtım tavan fiyatı ve akaryakıt bayi tavan fiyatının nasıl hesaplanacağı belirlenmiştir. Buna göre Kurumumuz tarafından akaryakıt satış fiyatları her Salı ve Cuma günü, Kurumumuzun internet sitesinde ilan edilerek kamuoyu ile paylaşılacaktır. İllere göre tüm yeni fiyatlar Kurumumuz internet sitesinde ilan edilmektedir.

22 Mart 2014 tarihinde saat gece 12’den itibaren geçerli olmak üzere İstanbul için, tüm benzinlerin pompa satış fiyatı üst sınırı 5.04 TL/Lt, tüm motorinlerin pompa satış fiyatı üst sınırı 4.40 TL/Lt olarak belirlenmiştir" denildi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.