Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 focus 3 bilgi ekranında ki LS safety nedir

özer aygül

Soru

arkadaşlar focus 3 2011 benzinli styl plus otomatik park lı bir aracın bilgi ekranı ayarlar, sürücü destek menüsünde çekiş kontrol sistemi nin hemen altında çekiş kontrol gibi işaretlenebilen ve isteğe bağlı olarak da işareti ladırılarak devre dışı bırakılabilen "LS safety" nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bende oyle bisi yok cekis kontrol city stop bide yokus kalkis var ? Niye bende city stop diye geciyoda baska bi aracta baska bir isimle :)

Bende de bahsettiğiniz şekilde yazıyor.

Yol bilgisayarında çizik, çizik şeklinde oluşan bir arıza başıma gelmişti. Bu arızayı gidermek için yazılım güncellemesi yaptılar. Yazılım güncellemesinden Önce "Low Speed Safety" şeklinde gÖrünüyordu bende de. Güncellemeden sonra "City Stop" şeklinde yazmaya başladı. Emin değilim ama sanırım güncel yazılımlı Focuslarda "City Stop" şeklinde yazıyor.

Bülent Aydemir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aktif Şehiriçi Güvenlik sistemi yani ön çarpışmama yardımcısı :)

Yani low speed safety

Merhaba , benim aracımda da Ls safety  mevcut, ancak  o kadar denememe rağmen hiç devreye girmedi,   acaba bozuk mudur ? nasıl anlayabilirim? Ayrıca dsp ışığı yanıyor, nedeni nedir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba , benim aracımda da Ls safety  mevcut, ancak  o kadar denememe rağmen hiç devreye girmedi,   acaba bozuk mudur ? nasıl anlayabilirim? Ayrıca dsp ışığı yanıyor, nedeni nedir ?

denedim derken nasıl denediniz mesela ?Önde büyük bir engel var mıydı ön camdaki kameranın görebileceği ? Bozuk olsa zaten Ls safety devre dışı yazar ekranda..Bazen ön cam kirli olunca kamera göremeyince yolu bu uyarıyı veriyor !

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Denediniz ama devreye girmediyse tamponu yamultmuş olmanız gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.