Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 focus 3 bilgi ekranında ki LS safety nedir

özer aygül

Soru

arkadaşlar focus 3 2011 benzinli styl plus otomatik park lı bir aracın bilgi ekranı ayarlar, sürücü destek menüsünde çekiş kontrol sistemi nin hemen altında çekiş kontrol gibi işaretlenebilen ve isteğe bağlı olarak da işareti ladırılarak devre dışı bırakılabilen "LS safety" nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Denediniz ama devreye girmediyse tamponu yamultmuş olmanız gerekiyor.

denemek için illaki sert bir yer , duvar , bir araç vb. birşeyle denemeye gerek yok adaşım geniş yüzeyli büyük bir bez parçası olsun aracın kamerasının görebileceği veya aynı şekilde büyük geniş bir karton kutu   tamponu falan yamultmadan da test edebiliriz bunu ama arkadaş nasıl denemiş onu yazmamış büyük bir nesneyle mi yoksa küçük bir nesneyle mi denemiş orasını belirtmemiş belki küçük bir nesneyle denedi o yüzden de sistem devreye girmemiş olabilir  :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

denemek için illaki sert bir yer , duvar , bir araç vb. birşeyle denemeye gerek yok adaşım geniş yüzeyli büyük bir bez parçası olsun aracın kamerasının görebileceği veya aynı şekilde büyük geniş bir karton kutu   tamponu falan yamultmadan da test edebiliriz bunu ama arkadaş nasıl denemiş onu yazmamış büyük bir nesneyle mi yoksa küçük bir nesneyle mi denemiş orasını belirtmemiş belki küçük bir nesneyle denedi o yüzden de sistem devreye girmemiş olabilir  :yeah:

Oda doğru, ben hep öndeki araçlarda deniyordum,ondan bu yorumu yaptım. Tamponda boya yoktu,ezik yoktu. Yani hep çalıştı sağolsun. 3-5 kezde bilincim dışında deneme şansı buldum. Birkaç kezde engel oldu bana.Tam hızlıca yan şeride geçeceğim öndeki aracın yol ortasından durmasından dolayı, öndeki aracı algılayıp fren yapıyordu dumur oluyordum. :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.