Jump to content

Bülent Aydemir

Üye
 • Toplam İleti

  77
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

35 Poor

Bülent Aydemir Hakkında

 • Yaş 42
 • Derece
  Ambiante

Profil Bilgileri

 • Yaş 42
 • Şehir:
  İzmir
 • Arabam:
  Focus III TDCI Titanium
 • Meslek:
  T.S.K.
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

604 profil görüntüleme
 1. Bülent Aydemir

  Focus Mk3 Baskı Balata Ses Sorunu

  Sorun mk3 ve mca modellerde kronik. Ses baskı yaylarından gelmekte. Her zaman yapmıyor. Bazen yapıyor. Ara sıra çıkan sesten başka da bir zararı yok.
 2. Bülent Aydemir

  Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

  Focus 3 TDCI Titanium BVC modüllü aracımın, AM5T14K147AA parça numaralı, yol bilgisayarına kumanda eden direksiyonun sol tarafında ki navigasyonlu tuş fiyatı nedir?
 3. Bursa’dan kimseyi tanımıyorum, ama yolunuz İzmir’e düşecek olursa elbette size de yardımcı olurum.
 4. Aracınızı yeni özellikleriyle güle, güle kullanın.
 5. Ben yardımcı olabilirim. Narlıdere’deyim. Pazar günü müsaitim.
 6. Teşekkür ederim Hocam.
 7. Hocam bu modifiyeli focccus’un linki var mı?
 8. Bülent Aydemir

  Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

  Al benden de o kadar. Maalesef Focus’ta tablet akımına kapıldı. Elbet bitecek bu moda.
 9. Bülent Aydemir

  2018 Focus Focus Mk4 Donanım Ve Fiyat Bilgileri

  İniş otomatikleri ve Akıllı Sürüş Asistanı. Mevcut Cruise Controller, bayır aşağıya inerken aracın hızlanmasını önlemiyor. Benim anladığıma göre Mk-4'ün Cruise Controlü bayır aşağı inişlerde de arzu edilen sürati ve önde ki araçla mesafe koruma konusunda gelişmiş bir versiyon olacak.
 10. Bülent Aydemir

  Ecoboost 1.0 Motoru Tutan Braket Kırıldı ve Motor Düştü

  Daha önceden belirttiğim gibi, ikame aracınızı hemen götürüp teslim edin. Ama onarımı biten aracınızı teslim almayın. Ödeme de yapmayın. Koç Holding santralini arayıp şikayet konusuyla ilgili birime bağlatın. Bağlandığınız kişiden, iştirakleriyle ilgili bir şikayetinizin olduğunu bununla ilgili bir mail adresi istediğinizi belirtin. Yazacağınız şikayete, bahse konu parçanın sarf malzemesi olmadığını, aracınızın yaşının daha on olmadığını, 100.000 km bile olmadığını, bugüne kadar bakımlarını sadece ama sadece yetkili servislerinde yaptırdığınızı, garanti süresinde bu konuyla ilgili şikayetinizin olduğunu ve servislerinin şikayetinize rağmen sorunu tespit edip garanti süresinde müdahale edememiş olmasının bedelini garanti bittikten sonra çıkan üretim hatası bu parçanın yarattığı hasarı size ödetilmesinin hem ahlaken hemde yasal olarak doğru bulmadığınız belirtin. Koç Holding olarak mağduriyetinizin giderilmesi adına herhangi bir adım atılmayacak olursa, konuyu gerekli yasal makamlara taşıyıp, sonuç alana kadar da bahse konu aracınızı yetkili servisten kesinlikle teslim almayacağınızı da ekleyin. Sonuna isterseniz, hevesle Focus 4'ü bekliyordum ama şu an itibariyle vazgeçmiş bulunmaktayım şeklinde bir şeyler de eklersiniz.
 11. Bülent Aydemir

  Ecoboost 1.0 Motoru Tutan Braket Kırıldı ve Motor Düştü

  Hukuki sebebten dolayı. İş, eğer ki tüketici hakem heyetine kalırsa, tüketici aleyhine bir durum oluşturabiliyor diye. Resmi olarak garantisi biten bir araçta, ikame araç kabul edildiğinde, arızanın garantiye girmediği müşteri tarafından bir şekilde kabul edildiği anlamına geliyormuş. Benzer bir durum yaşamıştım ve avukat bir arkadaşım ile ford müşteri hizmetlerinde çalışan bir yakınım aynı tavsiyede bulunmuştu bana.
 12. Bülent Aydemir

  Ecoboost 1.0 Motoru Tutan Braket Kırıldı ve Motor Düştü

  Öncelikle geçmiş olsun. Bakımlarını zamanında aksatmadan yetkili servislerinde yaptırdı iseniz, onarımın garanti kapsamında yapılmasını servisten talep edin. Bahse konu arızanın, sarf malzemeden kaynaklanmadığını, aracınızın daha 100.000 km de bile olmadığını ve bakımlarını aksatmadan yetkili servislerinde yaptırdığınızı, üzerine basa basa başvurunuzda bildirin. Servisten olumsuz cevap alırsanız, OTOSANbaşvuru hattını arayın ve oraya başvuruda bulunun. OTOSAN kabul etmezse kendilerine aracınızı geri teslim almayacağınızı söyleyin. KOÇ Holding'i arayıp şikayet departmanını bağlatıp şikayet için ilgili kişiden mail adresi alıp, oraya da bu konuları detaylı bir şekilde anlatıp sonuna gerekirse konuyu yurt dışında ki merkezlerine de aktaracağınızı iletin. Tamamı olmasa bile en azından masrafın yarısını, büyük bir ihtimalle üstleneceklerdir. Bu süreçte sakın ikame araç kabul etmeyin.
 13. Bülent Aydemir

  Tamamen Yeni Motor Tanıtıldı; 2.0 Dizel EcoBlue (1.5 EcoBlue da geldi)

  Haklısınız. Avrupa, yakın zamanda şehir merkezlerine dizel arabaların girişini yasaklamayı planlamışken, emisyon değerlerinde özellikle partikül miktarını düşürecek başka yollar bulunmazsa, binek ticari ayırt etmeksizin Ford’da ad-blue kullanmak zorunda kalacak.
 14. Bülent Aydemir

  Tamamen Yeni Motor Tanıtıldı; 2.0 Dizel EcoBlue (1.5 EcoBlue da geldi)

  Kesinlikle. Özellikle de, Peugeot, Citroen ve Ford arasında ki motor ortaklığı varken.
 15. Bülent Aydemir

  Tamamen Yeni Motor Tanıtıldı; 2.0 Dizel EcoBlue (1.5 EcoBlue da geldi)

  Bazı markalar da (Mercedesler, vb. gibi) kullanılıyor. Gereklilik ülkelerin uygulayacağı emisyon standartlarına göre oluşacağını düşünüyorum.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.