Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Sürücü Koltuğu Kendiliğinden Yükseliyor

Servet Erdoğdu

Soru

İyi forumlar arkadaşlar. 2017 model focus trendx aracım var. Sürücü koltuğunu en aşağı konuma getirip öyle kullanıyorum. Aracı akşam park edip tekrar sabah bindiğimde koltuk üç dört kademe yükselmiş oluyor. Hatta iki üç gün araca binmezsem koltuk en yüksek konuma geliyo. Böyle bir durum yaşayan var mı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Çok ilginç.Pek bilimsel bir tanım olmayacak ama aracı bir üfürükçüye gösterin.3 harfliler gece aracı kullanıyor olabilir.Ya da mekanizmanın krikosu bozulmuş olabilir.Ağırlık olmayınca kendini yukarı atıyordur.Elinizle de zorlayıp kolu kullanmadan yukarı geliyor mu bir kontrol edin bence. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
36 dakika önce, suat coşkun yazdı:

Çok ilginç.Pek bilimsel bir tanım olmayacak ama aracı bir üfürükçüye gösterin.3 harfliler gece aracı kullanıyor olabilir.Ya da mekanizmanın krikosu bozulmuş olabilir.Ağırlık olmayınca kendini yukarı atıyordur.Elinizle de zorlayıp kolu kullanmadan yukarı geliyor mu bir kontrol edin bence. 

Servise gittim iki defa bi çözüm bulamadılar. Mekanizma değişirse düzelirmiş onunda 5 bin lira ücreti varmış. Garanti kapsamına girip girmediğini ise bilemiyolarmış. Birde servisteki usta bana inanmadı olmazmış öyle şey. Biraz uğraştı beceremedi üstüne üstlük de kaldıraç kolu biraz laçkalaştı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Servet Erdoğdu yazdı:

servisteki usta bana inanmadı

Yukarıda yazdığım buydu işte ?

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, suat coşkun yazdı:

??

Fiyat öyle evet çünkü komple koltuk ve mekanizma...

• Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim arabamda da aynı sorun vardı. Görev yaptığım yerde ki döşemeci ustam söyledi. Gece gündüz sıcaklıkları arasında ki değişim sebebiyle, komut almadan koltuk krikosunda ki dişlinin zamanla hareket etmesine sebep oluyor. Yapacak bişey yok. Çok kritik olmayan bir tasarım hatası. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.