Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

140 lıksa bilmiyorum, benim sorduğum 180 likti. Ayrıca adam neden kötülesin ki aracını. Neden daha fazla yakıyor desin.

Ya bu arada az önceki iletini beğendim, 778 olacak ama kusura bakma.

Yav noluyoruz, benim beğenmede 111 olmuş. Bu işte bir düzlük var. :) :) :) :) :)

ÜmitVaysaloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben ecoboostla öyle ahım şahım fark göremedim....Ben dizel aldığım için gayet mutlu ve huzurluyum..Yok dizelde 4 tl olmuşda yok 25 bin-30bin km yapmalıymışssında...Kardeşim dizel 3.82 TL Ankarada....Benzin 4.45 TL....Dizelin depo doluyor 175 TL ye,Benzinli doluyor 255 TL. ye....Dizelle bir depoyla 1 ay sürüyorum full yoğun şehir içi trafikte,benzinliyle 2,5 depo gidiyor ayda....25 Bin Km yapmıyorum ama şhir içinde dur kalk o 100 km de 7.8 LT yakar denen benzinliyi yakıt canavarına dönüştürüp 13-14 LT yakara dönüştürünce psikolojimdeki tahribat telafisi imkansız zararlar doğuruyor...Paranız bolsa benzinli alın bol bol benzin yakın ya da paranız bolsa 10 bin tl fark verin dizel alın az az dizel yakın,ruh sağlığınız bozulmasın...Ben ikinciyi tercih ettim..Param bol değildi ama ruh sağlığım için dizel aldım ve gayette mutluyum..Karışmayın,bozmayın mutluluğumu,fikirlerinizde sizin olsun..Ayrıca gidin yakıt bölümünde falan tartışın kardeşim,benim konumu sulandırmayın.Allah Allah yaaaaa....... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben ecoboostla öyle ahım şahım fark göremedim....Ben dizel aldığım için gayet mutlu ve huzurluyum..Yok dizelde 4 tl olmuşda yok 25 bin-30bin km yapmalıymışssında...Kardeşim dizel 3.82 TL Ankarada....Benzin 4.45 TL....Dizelin depo doluyor 175 TL ye,Benzinli doluyor 255 TL. ye....Dizelle bir depoyla 1 ay sürüyorum full yoğun şehir içi trafikte,benzinliyle 2,5 depo gidiyor ayda....25 Bin Km yapmıyorum ama şhir içinde dur kalk o 100 km de 7.8 LT yakar denen benzinliyi yakıt canavarına dönüştürüp 13-14 LT yakara dönüştürünce psikolojimdeki tahribat telafisi imkansız zararlar doğuruyor...Paranız bolsa benzinli alın bol bol benzin yakın ya da paranız bolsa 10 bin tl fark verin dizel alın az az dizel yakın,ruh sağlığınız bozulmasın...Ben ikinciyi tercih ettim..Param bol değildi ama ruh sağlığım için dizel aldım ve gayette mutluyum..Karışmayın,bozmayın mutluluğumu,fikirlerinizde sizin olsun..Ayrıca gidin yakıt bölümünde falan tartışın kardeşim,benim konumu sulandırmayın.Allah Allah yaaaaa....... :)

Sen araba kullanmayı bilmiyorsan benzinci ne yapsın? Ben 1600 kg mondeo 1.6 benzinli ile 8.5 istanbul şehiriçi tüketiminde 4 sene geçirdim. SC taktığımda bile 12 litre civarındaydı.. Benzinli araba basarsan yakar. Basmazsan gitmez. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen araba kullanmayı bilmiyorsan benzinci ne yapsın? Ben 1600 kg mondeo 1.6 benzinli ile 8.5 istanbul şehiriçi tüketiminde 4 sene geçirdim. SC taktığımda bile 12 litre civarındaydı.. Benzinli araba basarsan yakar. Basmazsan gitmez. :)

En sağ şeride rezervasyonlu gidersen tabi 8,5 da yakar,7,5 da...Tın Tın Tın Mondeo vın.....Dur Klklı Ankara trafiğine gel sen bakiim kaç yakıcan o arabayla....18 Senelik sürücüyüm,sen bana araba sürmeyi bilmiyosan diyosun Mertol...İlla araba sürmeyi bilmek için Mühendis falan mı olmak lazım?? Yakıyor krdeşim benzinli arba,istrsen 4 takla at yine de yakar,ben yol bilgisayarında artık 12 LT falan görmek istmiyorum,isteyen de alsın kullansın arabasını "sakiiin sakiiin sağ şeritte"""

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu SC yi takınca ne kadar fark etti. Yani 125 hp kaça çıkmıştır tahminince ya da hiç baktın mı. Ve motora herhangi bir zararı var mı acaba. Bende benim emektar Europa'ya takarım belki :):P :P :P:) :) Ondan sonra da :) :) :) bas gaza.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu SC yi takınca ne kadar fark etti. Yani 125 hp kaça çıkmıştır tahminince ya da hiç baktın mı. Ve motora herhangi bir zararı var mı acaba. Bende benim emektar Europa'ya takarım belki :):P :P :P:) :) Ondan sonra da :) :) :) bas gaza.

Başka bir konuda 170 beygire çıkmış ki kompressor ya da supercharger alt devirleri çok canlandırdığından baya farketmekte. Ama bilgisiz bir adamın uzaktan yorumunu isterseniz kÜresel ısınmayla devri bitti gibi. Yeni CGI'ların turbolu olmasından böyle bir kanı çıkardım ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol emin ol o köprü trafiğinden daha beter ankara trafiği...Artı ankarada sürekli yokuş in çık var,düz bir zaminde gitmiyorsun,yokuşlu dur kalklı trfikte araba sürmek işkence haline geliyor....10 dakikaık yolu abartmyoum 1 saatte gidiyorsun çoğu zaman..Ortalama hızım 13-14..Düşün artık....Ne olursa olsun benzinli her zaman dizelden çok yakar ve bunu bilmek için illa teknik bilginin iyi olması gerekmiyor..Aynen herkesin hukukçu olmasa da birisinin izni olmadan bir malını almasının hırsızlık olduğunu bilmesi gibi...O yüzden ben asla ama asla bir daha isterse dünyanın en süper teknolojisini kullansın benzinli araba almam(Türkiyede) Hatta büyük ihtimal bir sonraki arabam dizel-elektrikli hybrit bir araba olacak ve hatta daha da küçük bir araba olacak,şehir içinde artık d segmenti arabalar çok sıkıntı yaratıyor..Gelecekte de şehir içinde kullanılan arabaların boyutları b sınıfı olacak....Bunu sen daha yi biliyorsun mesleğin gereği....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara trafiği son zamanlarda baya yoğun da İstanbul'la yarışır mı bir fikrim yok. Eskiden 5'te başlayan trafik artık 4'te başlıyor 7 yerine 8'e kadar devam ediyor. Sabah 15 dk'da gittiğim yolu 10 dk geç çıkarsam 45 dk gitmişliğim var. Büyük saçmalık. Yağmur yağdığında herşey katlanıyor tabi. Kar yağdığında çok ilginç manzaralar çıkıyor ortaya. Bakalım bu sene ne olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ümitcim kendimi okadar zorladım bu hafta...ama inan orakamlara bir türlü vermek istemiyorum geçrekten belkide kötümser ekonomistlerden oldugum için hiç akıl karı gelmiyor...peki size soru beyaz sedan tit oto park sunroff 59000 aldım 5000 x paker yapar 64000 eee niye 67500 onu anlamadım ben.... :)

üstad

Sana Mondeo Trend dizel verelim 58.000'e, komisyonumu da düşeriz fiyattan, ucuza gelir.

Bora'ya inat olsun biraz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benzinli f3 lerde motor kapağının olmayışı normal mi bana biraz abes geldi.motor kapağının bağlantı yerlerine kadar herşey var ama kapak yok..kapak alsak motor sesi iyice düşer mi? gecenlerde kapak sordum. 400 tl dediler.sizce almalı mıyım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.