Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Aydın'cım;

Malum seneye Octavia kasa değiştiriyor,muhtemelen en üst donanımı çok ama çok zengin olacaktır,DSG-TDİ ikilisi de olacak (hatta FIII'ten bile önce gelebilir!),şimdiki gibi C+ segment olursaaaaaaa -----------> :rolleyes:

Çekelim birer tane bari Mahmut :rolleyes:

Yakup golf nere octi nere yahu, sen al golfü biz ne yapalım onu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşın 2008 model vw touran aracında soğuk hava gelene kadar arabanın içinde kavruluyorsunuz, hatta kısa mesafelerde gideceğiniz yere varıyorsunuz.

Aracın orjinal hali ilk günden beri aynıymış, zaten yetkili servis dışında bir yere gitmeyen araçtı.

Belki skodalarınki daha iyidir(umarım öyledir octavia elegance'ım iyi soğutsun isterim :rolleyes: )

Valla ben beğeniyorum 5 dk da felan rahat soğutuyor...Hatta benim klima açıkken pencereyi açıyorum arabanın içindeki plastik kokusu gitsin diye(Aslında klima biraz koku yapıyor.... :naughty: ) kapattım mı buz gibi....Ha bu arada belki arkadaşınız ayarı tam bilmiyordur; çünkü AC düğmesi yok onun yerine ECON düğmesi var ve sadece ısıtmak için basılmalı çünkü klima çalışmıyor ECON a basınca...Bildiğimiz AC kapalı hali yani.... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav boss çakma makma araba ucuz mu ucuz donanım dolu mu dolu daha ne istiyon... :rolleyes: Tabi kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş hesabı gibi geldi seninkisi bana.... :testere::naughty:

Oldu mu şimdi bu yakıştı mı yani :rolleyes:

Türkiye'de ki özel durumdan ötürü fiyatlar bize iyiymiş gibi geliyor.Doğus politikası ortada hocam..5-6 bin farkı grubunda dağıtmış pazar payını arttırmaya çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oldu mu şimdi bu yakıştı mı yani :rolleyes:

Türkiye'de ki özel durumdan ötürü fiyatlar bize iyiymiş gibi geliyor.Doğus politikası ortada hocam..5-6 bin farkı grubunda dağıtmış pazar payını arttırmaya çalışıyor.

Boss Skoda'nın distürübitörü Yüce Auto'dur...Doğuş ile hiçbir bağlantısı yoktur...Aynı zamanda şu anki euro kurunu göze alırsak Avrupa ile aynı fiyata almış oluyoruz arabayı....Bi de bizde %18 KDV var... :rolleyes: Bu arada ben şaka meilli söylemiştim alınma lütfen.... :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni gelecek olan Mondeo'yu beklemek mantıklı olacaktır D sınıfı için..

Selective gibi donanımda süper olur tabi.

Yeni mondeo'ya da Touch sistemi ilerde adapte edilecek (New Mondeo)

Zaten sahibi olduğum en bol şey zaman,nerde paraaa :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boss Skoda'nın distürübitörü Yüce Auto'dur...Doğuş ile hiçbir bağlantısı yoktur...Aynı zamanda şu anki euro kurunu göze alırsak Avrupa ile aynı fiyata almış oluyoruz arabayı....Bi de bizde %18 KDV var... :rolleyes: Bu arada ben şaka meilli söylemiştim alınma lütfen.... :naughty:

Yüce Auto kimin :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.