Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

yeni okudum cevapları da...:)

klima olayı da göreceli galiba..:D

ama kim ne derse desin vw lerin kliması mükemmel... o soğutmayan örnek vw ler de arıza vardır... :D

Bugün Sony'li Focus 3 gördüm !!! Önce gözlerime inanamadım,ama sonra tekrar baktım,evet!evet!sonyli focus 3 idi !!!! Ammaaaaaa....Alman plakalı !!! :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford Motor Company Powershift+TDCİ'yi şimdi çıkartıp beni üzmemek için 2013'ü bekliyor :D:guitar::D

Aslında Yurtdışında var şu anda TDCI Powershift..Türkiyeye getirilmemesinin nedeni ne onu anlamıyorum..Fakat bugün gördüğüm Sonyli Focus 3 harikaydı...Hatchback hardal sarı idi..Önce çok şaşşırdım,jantlarda sanırsam 17 inç ve değişik tasarımlıydı...Ön konsolda sony müzik sistemini görünce cama yapıştım tabeeee...ama fazlada kalamadım çünkü çok ters bir yerdeydim ve zamanım çok azdı...Dönüşte baktım gitmişti...Sony ön konsolu başka bir havaya sokmuş yalnız..Haa ekranda bariz kocamandı...Bizdeki onun yanında kol saati ekranı gibi kalırdı..Touch değildi ama sony müzik sistemiydi... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2.0 tdci powershift fakat o....

bize 1.6 tdci lazım..

bu sınıfda 2.0 motor türkiye'de çok zor satar :D

Getirsinler 2.0 TDCİ yi de alan alır almayan almaz abi..Sipariş alsınlar en azından...Ama yok işte,özel sipariş karlarından bayağı düşürüyor tabeee...En Ful Focus 3 ü bile getirmekten kaçınıyor adamlar Yakup..Çünkü en Full Focus 3 den daha alt donanımda kazandıklarından daha az kar kalıyor ellerine...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burda suçlu bayi değil devlet...Bana kalırsa...Bayii de ne yapsın tabiki aklını kullanacak...Ben olsam niye hamallık edeyim boşuna ?

Hem talep çok az olacak tıpkı f2 de tit x'in sadece %10 luk satışa ulaşması gibi..

Neden tüm donanımı getireyim ki oluyor ister istemez...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.