Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Valla c.tesi aracı servise götürdüğümde, ordaki bayanda aynısını söyledi. Dizellerde start-stop sonraki partide gelmeyecek dedi. Test ettigim dizel F3 de vardı. Klima acikken çalışmıyor ayrıca. Test ile ilgili detayı ve incelemi resimli olarak yeni konu başlığında paylasicam ins.

Bence yanlış biliyorlar,çünkü Start-Stop sistemi Dizel Motorlarda Tüm dünyada standart...Tahminimce start-stop olayı yeni dizel motordan ayrıştırılamıyor...Umarım o hatunların dediği gibi olmaz.Biz Focusun özellikleri ileri gidecek diye beklerken geri geri götürüyorlar sürekli...-dııııt-....-lar bunlar la.... :naughty::duel:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence yanlış biliyorlar,çünkü Start-Stop sistemi Dizel Motorlarda Tüm dünyada standart...Tahminimce start-stop olayı yeni dizel motordan ayrıştırılamıyor...Umarım o hatunların dediği gibi olmaz.Biz Focusun özellikleri ileri gidecek diye beklerken geri geri götürüyorlar sürekli...-dııııt-....-lar bunlar la.... :naughty::duel:

İnşallah senin dediğin gibidir dostum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada Style Plus donanımlı bir focus 3 gördüm dün,dikiz aynalarının altında da lamba vardı..Yani sadece Titanyumlarda değil,Style Pluslarda da var bu özellik,merak edenlere...

Maraştaki titanium hb 125 ps araçta dikiz aynaların altında lamba yoktu bende hepsinde olmayacak sanarak üzülmüştüm söylediğiniz iyi oldu :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben Sedan Blazer Mavi Style Plus Focus 3 de gördüm dün..İçi de Bey döşemeydi...Ama ben bej döşemeyi pek sevmiyorum,güzel görünümlü ama kullanışssız,Balzer Maviye iyi gitmişti...Sytle plusta olup Titanyumda olmaması ilginç..Acaba "Taşradaki" titanyumlarda yokda Ankaradakinde Style Plus da dahi var mı... :P Yani "Taşralı"İstanbullulara titanyum bile daha düşük donanımlı mı gönderiliyor aceba..... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oo blazer.. benim eski dostum... :P ozaman balzerımı alırken de bej döşeme istemiştim ama.. olmadı kinetik tasarım titanyum felsefesi koyu renkler üzerineymiş.. tek renk vardı...

Arkadaşlar, yeni Focusta usb girişine flash bellek takıp radyodan deneyen var mı?Çok merak ettim de...Yalnız usb girişi torpidoya konmuş,hiç ergonomik değil,keşke konsola ya da orta kol dayama içine konsaymış...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.