Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mondeo Vignale Üretime Hazır (Son Bilgi Ve Fotoğraflar)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

güncelleme / düzeltme yapıyorum ...  

Vignale iki ayrı motor seçeneği ile gelecek   

Seçenek bir - 2,0TDCI 180PS A/T

Seçenek iki - 2,0 GTDI 240PS A/T  ...beh, beh, behhh

Ve işte Mondeo'nun heybetine yakışır motorlar gelir... 

Filoya al abi 8-10 tane ikinci elde alalım bari :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peh pehh pehhh... ne diyim abi, debriyajına balatasına kurban onun :)

210 PS için 450 NM değeri var... ama alet 240 PS, kükrer bu. dünkü açılıştan bir foto gördüm nette bugün, geçici plakalı (avis plakalık vardı) laci bir canavar...

Nette evet

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir otomobilseverin şu arabayı görüpte burun kıvırması mümkün değil..özel marka takıntısı yoksa..passat falan hikaye d sınıfında bence premiumların ardından hatta sadece mercedesle bmwnin ardından(gerçi onların da e sınıfıyla yarışır benim gözümde daha öndedir) en iyi tercih...ford türkiyede fikir değiştirip 1.5 ecoboost ve 1.5 tdciyle girerse zaten üstün olan araba satışlarda da patlama yapar..inşallah bu yönde fikir değişir ne dersin        @Kaan Yagizer

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford türkiyede fikir değiştirip 1.5 ecoboost ve 1.5 tdciyle girerse zaten üstün olan araba satışlarda da patlama yapar..inşallah bu yönde fikir değişir ne dersin

...malesef.

1.5 motor ile Mondeo alma seçeneğiniz olacak ama Vignl için 2,0 bedeli + vergisi ödemek dışında seçenek yok ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da Vignale müşterisi (ötv yüzünden kocası aleti almayınca kafayı bozuyor) :D

O kadarda hazırlanmış gelmiş garibim ...

İzlerken sadece videonun sesini duymakta olan eşim ne izlediğimi sordu, ben de araba reklamı dedim, o ne öyle korku filmi müziği gibi dedi. Hakkaten bu ne böyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Türkiye özel

Hem 4k hem 5k seçeneği olacak ve 2.0 Tdci 180 ps Powershift ile satışa başlayacak.

- Dynamic Led ön far

- Isıtma ve soğutma fonksiyonlu ön koltuklar

- Vignale özel lüks deri koltuklar ve deri kaplı ön konsol

- 8'' dokunmatik ekran

- Sony müzik sistemi (lüks) & Navigasyon & SNYC 2

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her bir vignale, özel ekip aracılığı ile son dokunuşa sahip olacak ve 100 ek kalite kontrol noktası bulunacak. -İspanya fabrikasında üretilecek normal Mondeo gibi-

Şunu söylemişti işte videosu;

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke bizim Mondilerde aynı özveriyle kontrol edilselermiş ufak şeyler can sıkıyor malesef :smiley2k:

ben zaten mondeo incelememde gereken özveri ve özenin gösterilmediğini burda bahs etmiştim...vignale nin içindeki özeni mondeo ya gösterseler yeterdi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Mondeo Vignale Üretime Hazır (Son Bilgi Ve Fotoğraflar) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.