Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Ecoboost Yine Yılın Motoru Seçildi - 2013 international Engine Of The Year

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1.0 ecoboost motor gerçekten mükemmel.performans, vergi,yakıt vs vs vs...ben eskiden 1.6 ecoboost 180 hp düşünüyordum ama gerek artık TÜRKİYE de satışa sunulmaması açısından olsun gerekse ikinci el sitelerdeki araçların aylardır satılmadığını görünce bu aracı almaktan vazgeçtim.alanlar gayet memnun ama satışa geldiğimiz zaman çok acil bir durum olsa bile neredeyse satılması imkansız gibi.internette bakıyorum mesela 1.6 ecoboost 180 hp smart paket,x paket ve sanroof olmasına rağmen ve fiyatın da 40 ile 45 bin tl arasında olmasına rağmen satılmıyor.belki de en büyük dezavantajı çok yakar ön yargısı.ama bu donanımda normal paketsiz bir titanyum 1.6 125 hp nin bile ikinci el fiyatları çok daha fazla.gel gelelim 1.0 ecoboost motora.evet TÜRKİYE  de istenilen satış düzeyine gelmediğini ben de çok kişiden duydum.bence bunun en büyük sebebi bu modelde 0 faiz kampanyasının olmamasıdır.ben de memurum yaklaşık 2700 civarı maaşım var ama gerçekten bir anda o kadar para vermek zor.şu an liste fiyatı 51.730 civarı.ben smart ve tecno paket istiyorum.araç yaklaşık 60.000 tl ye geliyor.dediğim gibi 0 faiz kampanyasının olmaması en büyük dezavantajı.UMARIM BU KAMPANYA GELİR :) şu da söylenebilir bankadan çekersen de aynısı diye ama işin açıkçası faize pek bulaşmak istemiyorum.sene sonuna kadar biraz daha para biriktirip ikinci el yada sıfır bir focus almaya çalışacağım..İNŞALLAHH DA  ALIRIMMM :) çünkü bu aracı ilk çıktığından beri tanıyorum.. birçok kişi faklı araçlar önerdi ama bende ki focus düşüncesi değişmedi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...

alışkanlıktan olsa gerek artık haber olmuyor sanırım :) 

yıl 2017 1000 cc altı motorda 1.0 yine birinci.. VW nin 1.0 yaklaşmış bu sefer puanı çok yakın.. 

https://www.ukimediaevents.com/engineoftheyear/results.php?id=61

tüm motorlar içinde ise 6 sene sonra 5. ve oldukça iyi performans.. bu listede vw yok malum  https://www.ukimediaevents.com/engineoftheyear/results.php?id=ieoty

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Cem Boneval

abi o mesajı yazmak için, o başlığı bile aratarak zor buldum. bir önceki nesil forum yapısında arama sonuçları google altında çıkıyordu ne ararsak kolayca buluyorduk ama sonrasında bilmiyorum sadece bende mi sorun, aradığım şeye çok zor ulaşıyorum..

çoğu zaman eşleşmedi veya alakasız mesajlar çıkıyor sonuçlarda.

tşk ler bilgi için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Mehmet Demir yazdı:

aradığım şeye çok zor ulaşıyorum..

Tarayıcı adres hanesine  site:www.focusclubtr.com arama terimleri   şeklinde yazarsanız hem üç harf sınırı kalkar, hem daha çok sonuç çıkar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.