Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mondeo Vignale Üretime Hazır (Son Bilgi Ve Fotoğraflar)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

17 April 2015 - 13:27 tarihinde, Kaan Yagizer yazdı:

fört amblemi nie atılacakmışkine?  ... laci ovalime sulanma abijim, sen git geyiğin boynuzlarını parlat alalalalala!

Patron yapma avrupada bazı şeyleri ford adıyla satamazsın . Vignale ler belki Lincoln markası ile satılmalıydı. Premium olmayan bir markaya premium özellikleri koyup premium fiyatına satamazsın ki..Beğenmediğin VWnin audisi var, kesmiyorsa bentleyi var.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben gördüm sanırım :) Markayı ve modelin üstünü kapatmışlardı.. 

Denk gelirseniz hemen foto çekin (tehlikesiz ve müsait ise) paylaşalım :)

Patron yapma avrupada bazı şeyleri ford adıyla satamazsın . Vignale ler belki Lincoln markası ile satılmalıydı. Premium olmayan bir markaya premium özellikleri koyup premium fiyatına satamazsın ki..Beğenmediğin VWnin audisi var, kesmiyorsa bentleyi var.  

Abi adamlar farklı araba yapsa tamam da sonuçta bunların hepsi var olan bir model :)

Bu sefer çakma ford bunu niye alayım diyecektik ?!

2.0 tdci 30k pound civarı fiyat bekleniyor bugün en ucuz 320d 31k pound.... Whynot?

Mondeo'dan daha mı rafine, ne kadar fazla kaliteli, çok mu geniş? değil. Bugün Passat hatta insignia dahil premium'lardan genel olarak ne eksiği var? 

Hatırladığım kadarıyla; müşterilerden böyle istek olduğu için yapacağız demişti Ford, haliyle satma, tutma derdi olduğunu sanmıyorum; hedefleri bellidir mutlaka veya amaçları. 

Aston Martin, Jaguar ve Volvo :kıhkıh: Para şuan vosvos'un elinde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

güncelleme / düzeltme yapıyorum ...

Vignale iki ayrı motor seçeneği ile gelecek 

Seçenek bir - 2,0TDCI 180PS A/T

Seçenek iki - 2,0 GTDI 240PS A/T  ...beh, beh, behhh

ikinci seçenek yıkılır... bunun torku kaç yahu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güncelleme / düzeltme yapıyorum ...

Vignale iki ayrı motor seçeneği ile gelecek

Seçenek bir - 2,0TDCI 180PS A/T

Seçenek iki - 2,0 GTDI 240PS A/T ...beh, beh, behhh

Dizel'i 210'luk yapaydılar bari nasıl olsa pahalı olacak [emoji1]

ikinci seçenek yıkılır... bunun torku kaç yahu :)

Teknik bölümde her detayı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

... bunun torku kaç yahu

bilmiyorum, ama sana şöyle söyleyeyim. 2.0TDCI araçları istense dahi "manual" getirmiyoruz, yüksek torq nedeni ile dur - kalk trafiğinde debriyaj balatası resmen yanıp pul - pul dökülüyor.

...eski kasa'da bir parti getirdik manuelleri, baktık ki olacak gibi değil. Sadece A/T getirmeye başladık ... 180'lik bunu yapıyorsa artık sen 240'ı düşün  :)

Not: MondeoST220'yi denemiştim, çok zevkliydi ... 240 nasıl gider kim bilir?  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bilmiyorum, ama sana şöyle söyleyeyim. 2.0TDCI araçları istense dahi "manual" getirmiyoruz, yüksek torq nedeni ile dur - kalk trafiğinde debriyaj balatası resmen yanıp pul - pul dökülüyor.

...eski kasa'da bir parti getirdik manuelleri, baktık ki olacak gibi değil. Sadece A/T getirmeye başladık ... 180'lik bunu yapıyorsa artık sen 240'ı düşün   :)

Not: MondeoST220'yi denemiştim, çok zevkliydi ... 240 nasıl gider kim bilir?  

peh pehh pehhh... ne diyim abi, debriyajına balatasına kurban onun :)

Dizel'i 210'luk yapaydılar bari nasıl olsa pahalı olacak [emoji1]

Teknik bölümde her detayı var.

210 PS için 450 NM değeri var... ama alet 240 PS, kükrer bu. dünkü açılıştan bir foto gördüm nette bugün, geçici plakalı (avis plakalık vardı) laci bir canavar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Mondeo Vignale Üretime Hazır (Son Bilgi Ve Fotoğraflar) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.