Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

bora bey benim araçta contilerle geldi.fakat benim lastiklerin yanaklarında içe göçükler var.şöyle ki yanaktaki balonun tam tersi bir görüntü söz konusu.bana bunun ek yeri olduğu söylendi.sizin aracınızın lastiklerindede durum aynımı merak ettim..

Ben de CPC2 kullanıyorum, fabrika çıkışı taban problemi nedeniyle tümü garantiden değişti...

Sorun varsa mutlaka servise gösterin onlar en yakın yetkili Conti bayisine yönlendiriyorlar ve ekspertiz raporuna göre gerekirse değişim yapılıyor.

Tabii basınçlı hava ile şiş bir lastikte içe göçüklüğe anlam vermek de zor, fotoğraf görsek!?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de CPC2 kullanıyorum, fabrika çıkışı taban problemi nedeniyle tümü garantiden değişti...

Sorun varsa mutlaka servise gösterin onlar en yakın yetkili Conti bayisine yönlendiriyorlar ve ekspertiz raporuna göre gerekirse değişim yapılıyor.

Tabii basınçlı hava ile şiş bir lastikte içe göçüklüğe anlam vermek de zor, fotoğraf görsek!?

göçükler çok belirgin olmadığından foto da sanırım net çıkmaz.ama genede denerim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ek yeri mi ? :claps: yani bu kadar saçmalayabilirler herhalde.

işte servisteki arkadaşların açıklamaları bu şekilde.yok lastiğin bir yerinde olsa anlıycam da birkaçyerinde var.zaten neresine el atsam elimde kalıyo lastiklerde böyle çıktı onun içinde bi conti bayiine gidecez artık..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bora bey benim araçta contilerle geldi.fakat benim lastiklerin yanaklarında içe göçükler var.şöyle ki yanaktaki balonun tam tersi bir görüntü söz konusu.bana bunun ek yeri olduğu söylendi.sizin aracınızın lastiklerindede durum aynımı merak ettim..

Bende böyle bir şey yok...Fakat üzerindeki lastiklerin özelliği yanaklarının özel dizaynı ve jantları sürtmeyi engelleyici yapısı...Ama öyle göçükler falan yok...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende böyle bir şey yok...Fakat üzerindeki lastiklerin özelliği yanaklarının özel dizaynı ve jantları sürtmeyi engelleyici yapısı...Ama öyle göçükler falan yok...

conti bayiine gitmem gerekiyo sanırım.cvp için teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç yaptırmadıysan ; var . çok kurcalama :)

Yarın sabahtan gidecemde servise Yakup tek derdim ne kaldı biliyormusun ya direksiyon sıkıntılı geliyor bana halbuki hassasiyet konusunda en iyi focus diyed duydum ama 140 km hızda yeterince sertleşmiyor gibi geldi yada boşluk var gibi bi garip yada benim uydurmam
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.