Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Mrh arkadaşlar ben genel birey yazacam ...Bende 2012 F3 HB TDİ Trend var(ilk ve sıfır arabam oldu) alırken bayi satış danışmanı bizi iyi uyuttu Style paketi vermedi aynı paraya trend sattı neyse asıl konu araba da 97model toyota gli de ki özelliklerden bile daha az özellik var şu zamanda edisonun bulduğu ampüller kulanılırmı ben anlamış değilim bu kadar boş bir araba olurmu vallahi forda yazzıklar olsun... sis farı taktırdım tesisat yok anahtarın diğer tarafı boş yeni anahtar almak gerekti...51bin tl bu araba...siz bu konuda nediyorsunuz ben yanlışmı düşünüyorum saygılarımla...

Demek ki neymiş araştırmadan araba alınmayacakmış...

Şimdi genel olarak araba fiyatlarının, özel olarak da Focus'un fiyatının yüksek olduğundan hepimiz yakınıyoruz. 

Aldığınız donanım seviyesinin bedeli bu, Style alsanız üzerine en az 5.000 TL, Titanium alsanız 10.000 TL ödeyecektiniz ve belki de arzuladığınız donanımlar olacaktı.

İş işten geçmiş, artık durumu kabullenip aracın tadını çıkarmaktan başka çare yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şunu anlamak çok zor 3-5 kuruş için insanların birbirlerini aldatmaları ve hiç birşey yapmamış gibi sonra hayatlarına devam edebilmeleri....Yazık ....Tabii bu da hayatın acı gerçeği olarak içinde yer bulması......

Sizin için pahalı bir tecrübe olmuş .......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şunu anlamak çok zor 3-5 kuruş için insanların birbirlerini aldatmaları

Kim kimi aldatmışki? 

Muhtemeldir arkadaşa ellerinde Trend olduğu için onu önermişler, göreceli ucuz olduğu için kabul etmiş almış, ben mi yanlış anladım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şunu anlamak çok zor 3-5 kuruş için insanların birbirlerini aldatmaları

Kim kimi aldatmışki? 

Muhtemeldir arkadaşa ellerinde Trend olduğu için onu önermişler, göreceli ucuz olduğu için kabul etmiş almış, ben mi yanlış anladım?

Benim anladigim arkadasinda yazdigi ayni fiyata style varmis onu vermemis trend vermis gorevli
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Style ile Trend'i aynı fiyata sattığını ne zaman, nereden öğrendiğinizi de eklerseniz anlamamıza yardımcı olur diye düşünüyorum

Şu @ işaretini öğrenemedim hala.

Bora abi CD çaların oradan gelen ses sende mi vardı buluşmada bahsi geçmişti. 2 gündür Hız Sabitleyici ile giderken oralardan bir yerden bir ses geliyor, ya yeni oldu ya yeni farkettim, çok zahmetli bir şey çıkmazsa 30.000 bakımında hallettirmeyi planlıyorum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Style ile Trend'i aynı fiyata sattığını ne zaman, nereden öğrendiğinizi de eklerseniz anlamamıza yardımcı olur diye düşünüyorum

Şu @ işaretini öğrenemedim hala.Bora abi CD çaların oradan gelen ses sende mi vardı buluşmada bahsi geçmişti. 2 gündür Hız Sabitleyici ile giderken oralardan bir yerden bir ses geliyor, ya yeni oldu ya yeni farkettim, çok zahmetli bir şey çıkmazsa 30.000 bakımında hallettirmeyi planlıyorum

#2459 numarali iletiyi okuyun. Orda demis sytle trend ayni paraydi style vermedi trend satti

satış danışmanı bizi iyi uyuttu Style paketi vermedi aynı paraya trend sattı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

#2459 numarali iletiyi okuyun. Orda demis sytle trend ayni paraydi style vermedi trend sattisatış danışmanı bizi iyi uyuttu Style paketi vermedi aynı paraya trend sattı
Sabri orada ironi var.Hem aracı pahalı sattı hemde alt donanımı aldırttı demek istiyor arkadaş.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mertcan Çelik,bahsettiğiniz ses hava akımına mazuz kalan ve sallanan bir kağıt parçasının sürekli olarak bir parçaya çarpıyormuş gibi çıkan bir ses ise aynı sıkıntıyı ben de çekmekteyim.Özellikle sabah aracı ilk çalıştırdığım zaman motor soğukken daha çok duyuluyor.Problemi servis çözerse sıkıntının kaynağını paylaşırsanız sevinirim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abi CD çaların oradan gelen ses sende mi vardı buluşmada bahsi geçmişti. 2 gündür Hız Sabitleyici ile giderken oralardan bir yerden bir ses geliyor, ya yeni oldu ya yeni farkettim, çok zahmetli bir şey çıkmazsa 30.000 bakımında hallettirmeyi planlıyorum

Bende hız sabitleyiciyle uzun yolda bu sesi farkettim, yalnız benimki yol bilgisayarının olduğu kadranlardan birinin camı sanki tıkırdıyor gibiydi. Yol bilgisayarının camına elimi basınca duruyor bi süre sonra geri başlıyordu.

Şehiriçinde hiç duymadım ondan sonra... 

Ahmet A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mertcan Çelik,bahsettiğiniz ses hava akımına mazuz kalan ve sallanan bir kağıt parçasının sürekli olarak bir parçaya çarpıyormuş gibi çıkan bir ses ise aynı sıkıntıyı ben de çekmekteyim.Özellikle sabah aracı ilk çalıştırdığım zaman motor soğukken daha çok duyuluyor.Problemi servis çözerse sıkıntının kaynağını paylaşırsanız sevinirim.

Tam olarak dediğiniz gibi olup olmadığına yarın tekrar dikkatli bakarım şu an tam benzetemediğimden yanlış yönlendirmiyim.

Bende hız sabitleyiciyle uzun yolda bu sesi farkettim, yalnız benimki yol bilgisayarının olduğu kadranlardan birinin camı sanki tıkırdıyor gibiydi. Yol bilgisayarının camına elimi basınca duruyor bi süre sonra geri başlıyordu.

Şehiriçinde hiç duymadım ondan sonra...

Ben de bir sağa sola elimi koymayı çıktığı yeri daha dikkatli dinlemeyi deniyim bir de bugüne kadar duymamış olmam da ilginç.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben uzun zaman once yazmistim, eylulde tatile giderken ve donerken, cd calarin ordan bariz ses geliyor, titresim gibi..

Titreşim gibi bir şey bu da. ben frenlerden şikayet ederken test görevlisi orta konsoldan gelen kronik sesin bende olmadığını söylemişti ama sonradan çıkması mantıksız geliyor bana.

Sizde hep mi vardı bu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben uzun zaman once yazmistim, eylulde tatile giderken ve donerken, cd calarin ordan bariz ses geliyor, titresim gibi..

Titreşim gibi bir şey bu da. ben frenlerden şikayet ederken test görevlisi orta konsoldan gelen kronik sesin bende olmadığını söylemişti ama sonradan çıkması mantıksız geliyor bana.

Sizde hep mi vardı bu?

Bende de var ya boyle hışır hışır ses geliyor. Kagit titremesi gibi teybin ordan motor sogukken ve alt devirlerde video cekebilirim aslinda
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.