Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

İç kapı kolları ve eşik tamamdır (Acemilik ve beceriksizlik bir araya gelince istenmeyen küçük hatalar olabiliyor bazı yerler tam oturmadı) :) 

Yorumlarını bekliyorum.

Fotoğraf linkleri ölmüştür.

Resimdeki sağ kapının krom çerçevesi dışındakiler daha güzel oldu bu ilk yaptığımdı tam oturmadı sökmekte istemedim güzel yapışıyor sonra silikon v.s uğraşmamak için.İlk deneme için biraz kötü oldu ama sandığımdan daha zor ve sıkıcı :)

Şimdi bunlar böyle oldu çok içime sinmedi kendi işçiliğim ya,o yüzden cam çıtasını yapmadım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce  yakıt almaya gittim yakıtı alıp aracımı yıkattım ve ani bir karar ile ya Allah Bismillah deyip cam çıtalarınıda orada monte ettim.

Bence iç kapı kolu çerçevesinden daha kolay bir montajı var :)

Bu arada aracına uygulamak isteyenler benim kadar acele etmesinler,kutunun içine iyice baksınlar omsaline dan aldığım çıta takımı (8 parça) içinde 2 adet primer bezi varmış ben kutuya iyice bakmadığım 1 tanesini kullandım işim bitip çöp atarken fark ettim diğerini :)

Bu cam çıtaları gerçekten işçilik ne olursa olsun araca ayrı bir hava katılıyor.Bakalım ilerleyen günlerde yıkamalarda v.s sorun çıkacacak mı?

Buda aracımın içinin Panaromik görüntüsü

* Krom kapı kolu çerçevesi ve klima düğmeleri

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline emegine saglik guzel olmus iyi gunlerde kullan klima dugmelerini nerden aldin ve nasil kullanislimi yoksa orjjnalimi kalsin tavsiyen

Gittigidiyor'dan aldim kullanım açısından orjinali ile bir fark yok,orjinalde fırın düğmesi gibi ortasından tutup çeviriyorsun bunda etrafından tutarak (Far açma gibi) bence böyle daha şık özellikle gece daha şık duruyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.