Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Focus Test Ediliyor ! 2014 Yılında Satışta

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

ben yeni ön ızgarayı sevmiyorum. şu anki ızgara aracın önünü yere basan kendine güvenir bir his veriyor, aynı zamanda sportifliği yeterli..

mustang e koyacaksan koy ama focus gibi sedan bir aile arabasına yakışmıyor bence, fazla agresif bir görüntü..Hyundai i20 de ve yeni reno clio larda bile dokunmatik ekran var. artık focus a gelmeli. i20 dekiler DVD çalar. sanırım ekranda film de oynatıyordur DVD desteklediğine göre.

hayırlısı bakalım belki çok tutar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok Yakında...

attachicon.gif2013-ford-focus-my-ford-touch-1024x681.jpg

Sadece dokunmatik olacak ama içinde navi vs olmayacaksa çok gerek yok bence o yüzden Touch'ı bilinçli fiyat ile opsiyon yapsalar yeterli.

işte gerçek makyaj bu

o değilde makyajla bizim kolçak sorununu bari halletseler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford Focus'un 1.0 ile 1.6 EcoBoost ve ST modelinde PowerShift vites opsiyonu sunulursa daha iyi olur... ;)

1.0 ile büyük olasılıkla 2015 gibi görürüz, 1.6 içinse önce o motorlu araç getirmeleri lazım. ST konusunda kararsızım, olacaksa da akıllı ve hızlı bie şanzman olması lazım.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne kadar ekmek o kadar köfte öyle şey standart olmaz focus'da.

vitese kol dayamaya alıştık zaten..:)

ama 60 binlere araç satıp kolçak sorununu halletmemeleri büyük ayıp .Bundaki amaçlarını da çözemedim.Standart koymamışlar ama titaniumdakinin bedelini verip yine de sahip olamıyoruz.Hakikaten kolumuzu dayamayalım diye oturup düşünmüşler ..İlginç geliyor gerçekten

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vitese kol dayamaya alıştık zaten.. :)

ama 60 binlere araç satıp kolçak sorununu halletmemeleri büyük ayıp .Bundaki amaçlarını da çözemedim.Standart koymamışlar ama titaniumdakinin bedelini verip yine de sahip olamıyoruz.Hakikaten kolumuzu dayamayalım diye oturup düşünmüşler ..İlginç geliyor gerçekten

Olay sadece kol dayama değil tüm orta konsol değişiyor bunu alırken zaten kabul ederek alıyorsunuz böyle bir şeye sorun demek ne kadar doğru ben bilemiyorum ki kaldıki style ile titanium arasında 3.000 lira bile yok. Aradaki farkı hak ediyor araç. Şuan 48-49 liraya titanium focus var sizin verdiğiniz fiyat motor için. Donanım için değil yani herneyse bence sorun değil bu sebeple kendinize farklı çözümler aramalısınız firma birşey değiştirmez.Çok zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.