Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2 Haziran İstanbulpark Pist Günleri'ne Topluca Katılmak İster Misiniz?

Mertcan Çelik

Önerilen Mesajlar

Videoları izledim ama Cem Bey 160 ile viraja girmekten bahsedince benim sürüş vizyonumun çok yavaş olduğunu anladım =)

Yanlış anlaşılmışım, 160 ile viraja yaklaşırken diye yazdım, frenleme yapılıyor ve 50-60 ile giriliyor sonuçta viraja, ayrıca 160'a çıkma zorunluluğunuz da yok.

Bakın radikal bir örnek vereyim: Pederin 97 model bir 306'sı var, geçen senne peder ve valideyle kahkahalar atarak o pistte o araçla iki tur attık, hem de lastikleri hemen her virajda biraz öttürerek, kulplara yapıştılar, güzelmiş güzelmiş diye döndük; galiba bizde aileden geliyor delilik.

Sonuçta hem araç hem sürücü kapasitesi kadar gider, sorun olmaz. Ya da en azından TEM'de iş çıkışı saatlerinde 100küsur km/h hız ile tampon tampona gitmekten daha az tehlkeli olur!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış anlaşılmışım, 160 ile viraja yaklaşırken diye yazdım, frenleme yapılıyor ve 50-60 ile giriliyor sonuçta viraja, ayrıca 160'a çıkma zorunluluğunuz da yok.

Bakın radikal bir örnek vereyim: Pederin 97 model bir 306'sı var, geçen senne peder ve valideyle kahkahalar atarak o pistte o araçla iki tur attık, hem de lastikleri hemen her virajda biraz öttürerek, kulplara yapıştılar, güzelmiş güzelmiş diye döndük; galiba bizde aileden geliyor delilik.

Sonuçta hem araç hem sürücü kapasitesi kadar gider, sorun olmaz. Ya da en azından TEM'de iş çıkışı saatlerinde 100küsur km/h hız ile tampon tampona gitmekten daha az tehlkeli olur!

Bu sefer anlaşıldı; doğrusu aile eğlencenize de oldukça gülümsedim Cem Bey  ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hehe, bu arada valide ve peder +80  :nazar:

Bir de çocukluğumda arkada oturup, öndeki iki koltuğa kollarımı dayayarak babamı seyrederek öğrendim trafikte öngörülü ve hızlı olmayı, çok çılgındı çok!

Bugünlerde sakinledi çok şükür...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay, Etkinlik olursa öncesine sonrasına bir plan program buluşma olacak mı? Bana yüzüstü olarak biraz bilgi verirsen yarın arkadaşla buluşucam, o da katılacak olursa biraz bilgi vermiş olurum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay, Etkinlik olursa öncesine sonrasına bir plan program buluşma olacak mı? Bana yüzüstü olarak biraz bilgi verirsen yarın arkadaşla buluşucam, o da katılacak olursa biraz bilgi vermiş olurum :)

Sabahtan orada buluşuruz oradan da bi yere yemeğe kaçarız muhabbet ederiz . Önce sayıya ulaşalım diğeri kolay :) katılsın o da ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara'da olsa zorla götürürdüm de İstanbul işinde ısrar edemem malesef. Bir de arabayı pazartesi teslim alacak, rodaj bitmeden piste ben olsam sokmazdım, ona da sok diyemem o yüzden.

Bakalım daha çok var, bir şekilde ayarlarız umarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de katılacağım beni de yazın. Bir gün pistte araç kullanmak en büyük hayalimdi zaten. Bir de sizlerle tanışmak. 10km/s ile gitsem bile razıyım. :D

Saruhan Özkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.