Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2 Haziran İstanbulpark Pist Günleri'ne Topluca Katılmak İster Misiniz?

Mertcan Çelik

Önerilen Mesajlar

@Yakup Çağatay, Desteğine ihtiyacımız var :D

Abi her türlü gelirim işte :P bir de buluşma yemek tamam :) diğerlerinde Cem Abi'den iyisini bulamayız

Her türlüsü ayarlanır. Eş zamanlı 40 araç aşırı yoğun trafik yapar ve kimse keyif almaz, risk artar. 15 bilemedin 20'yi aşmamak gerekir.

Siz 15'i bulun 20' sadece sizindir...

Bu arada bu kabaca 5-6 tur demektir, hevesiniz kursağınızda kalmasın! :kıhkıh:

Ben de gelmek isterim, ama arabayla değil, aranıza biraderin Audi A4 Allroad quattro ile kabul ederseniz neden olmasın?

Yolcu koltuğunda oturabilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekir piste toplu çıkış saatini ayarlamak elimizde olur sanırım, erken saatlerde olursa daha rahat olur sanki, mesela 10 gibi çıkılacak olsa 9 gibi pistte olmak lazım demek ki bu da Ankara'dan 5 gibi çıkıp hız sabitleyiciyi 130 ayarlayıp gelmen demek...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

The true Sports models have a few identifying features:

M-Parallel 18" Alloys

Shadowline / Bodycolour exterior

M Steering wheel

Anthracite headlining

S-EDC or Alpina Sports Suspension (see options)

Contour/Sports seats

Sport da hakikaten Sport'muş yani, buradakiler gibi iki jant bir direksiyon değilmiş :).

Ankara'dan İstanbula'a pist için insanları ikna etme ihtimalimin bugunkü önerdiğim kişilerin tepkilerinden çok düşük olduğunu düşünüyorum. İstanbul'lu üyelerimizin eş dost kolu komşu piste girme potansiyeli olan herkesi davet etmelerini öneriyorum :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne olursa olsun , dünya üzerinde sayılı pistlerden birisi istanbul park , ben tek başıma gitmeye belki çekinirdim ; ama topluluk olarak gidilecek , bu yüzden de herkez birbirine saygı göstererek hırs yapmadan 6-7 tur atacağız :) ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne olursa olsun , dünya üzerinde sayılı pistlerden birisi istanbul park , ben tek başıma gitmeye belki çekinirdim ; ama topluluk olarak gidilecek , bu yüzden de herkez birbirine saygı göstererek hırs yapmadan 6-7 tur atacağız :) ...

Ankara nerdeyse 1 ayda 2 kere bulustu bizim liste 5 kisi var yok.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.