Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple Wwdc 2013 Canlı Sunum - Ios 7 Geldi!

Önerilen Mesajlar

iOs7 tanıtılmış bunlarda yenilik olması lazım. Bilmiyorum Apple iPod ve Bilgisayar yapsın ya bide iPad telefonda çok çakallık yapıyorlar ve insanları kandırıyorlar gibime geliyor.

Ee Sabri ios 6 kullanana yenilik değil mi? Androidden ona ne?

Apple'in seni çekmeye niyeti yok, Rakip olarak görmüyor kimseyi. Politika bu.

Başlıkta diğer yenilikleri takip edebilirsin. Final sürümüne kadar beklemek suretiyle.

Fazla uzatmıyim ayrı dünya ikiside benim gözümde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apple bizim hükümet gibi barajın arkasından gelen topu göremedi   :)   6ay içinde bu arayüzde sıktı artık yapacaklarsa yapsınlar yeter denmeye başladı. Beklentilerin çoğu da Android de bulunan şeyler. Fakat açmaz şu ki onları da yapınca bak gördün mü kopyalıyorlar, koskoca Apple bu hale düştü denecek :) İşleri zor valla. Bir şekilde bizim hükümetin durumuna bağladım durumu  :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Şuan iOS 7 herkes için kullanılabilir durumdadır.

Önce buradan iTunes'inizi güncelleyin http://www.apple.com/itunes/download/  ardından ister Telefonunuzun ayar bölümünden Wifi ile güncelleyin isterseniz ipsw dosyasını indirip restore edin cihazınızı. 

Tavsiyem manuel yedek alarak veya iCloud yedeği alarak restore etmenizdir.. 

Kolay Gelsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.